wp-client-wordpress-client-man - en to nl_NL translation catalogue (1561 entries)

en:   >> This email will be sent to %s (if "Send Password" is checked)
nl_NL:   >> Deze e-mail zal worden verzonden naar %s (als "Verzend wachtwoord" is ingeschakeld)

en:   >> This email will be sent to %s after %s registered him (if "Send Password" is checked)
nl_NL:   >> Deze e-mail zal verzonden worden naar %s nadat %s hem heeft geregistreerd (als "Verzend wachtwoord" is ingeschakeld)

en:   >> This email will be sent to %s after their account will approved (if "Send approval email" is checked).
nl_NL:   >> Deze e-mail zal worden verzonden naar %s nadat hun account is goedgekeurd (als 'E-mail verzenden' is ingeschakeld).

en:   >> This email will be sent to %s for verify email address
nl_NL:   >> Deze e-mail zal worden verzonden naar %s voor verificatie van het e-mailadres

en:   >> This email will be sent to %s when %s forgot it`s password and try to reset it.
nl_NL:   >> Deze e-mail zal worden verzonden naar %s wanneer %s zijn wachtwoord vergeten is en het probeert te resetten.

en:   >> This email will be sent to Admin after a new %s registers with client registration form
nl_NL:   >> Deze e-mail zal worden verzonden naar de Admin nadat er een nieuwe %s zich registreert via het klanten registratieformulier

en:   >> This email will be sent to Admin and %s when %s Download file
nl_NL:   >> Deze e-mail zal worden verzonden naar de Admin en %s wanneer %s bestand download

en:   >> This template for [wpc_client_client_managers] shortcode
nl_NL:   >> Deze sjabloon voor [wpc_client_client_managers] shortcode

en:   >> This template for [wpc_client_com] shortcode
nl_NL:   >> Deze template voor [wpc_client_com] shortcode

en:   >> This template for [wpc_client_filesla view_type="blog"] shortcode
nl_NL: >> Deze sjabloon voor [wpc_client_filesla view_type = “blog”] shortcode

en:   >> This template for [wpc_client_filesla view_type="table"] shortcode
nl_NL:   >> Dit sjabloon voor [wpc_client_fileslu view_type = "tabel"] shortcode

en:   >> This template for [wpc_client_filesla view_type="tree"] shortcode
nl_NL:   >> Deze sjabloon voor [wpc_client_filesla view_type="tree"] shortcode

en:   >> This template for [wpc_client_filesla] shortcode
nl_NL:   >> Deze template voor [wpc_client_pagel] shortcode

en:   >> This template for [wpc_client_fileslu view_type="blog"] shortcode
nl_NL: >> Deze sjabloon voor [wpc_client_fileslu view_type = “blog”] shortcode

en:   >> This template for [wpc_client_fileslu view_type="table"] shortcode
nl_NL:   >> Dit sjabloon voor [wpc_client_fileslu view_type = "tabel"] shortcode

en:   >> This template for [wpc_client_fileslu view_type="tree"] shortcode
nl_NL:   >> Dit sjabloon voor [wpc_client_fileslu view_type = "tabel"] shortcode

en:   >> This template for [wpc_client_fileslu] shortcode
nl_NL:   >> Deze template voor [wpc_client_pagel] shortcode

en:   >> This template for [wpc_client_loginf] shortcode
nl_NL:   >> Deze template voor [wpc_client_com] shortcode

en:   >> This template for [wpc_client_logoutb] shortcode
nl_NL:   >> Deze template voor [wpc_client_com] shortcode

en:   >> This template for [wpc_client_pagel view_type="tree"] shortcode
nl_NL: >> Deze sjabloon voor [wpc_client_pagel view_type = “boom”] shortcode

en:   >> This template for [wpc_client_pagel] shortcode
nl_NL:   >> Deze template voor [wpc_client_pagel] shortcode

en:   >> This template for [wpc_client_profile] shortcode if user role is WP-Client
nl_NL:   >> Deze sjabloon voor [wpc_client_profile] shortcode als de gebruikersrol WP-Client is

en:   >> This template for [wpc_client_registration_form] shortcode
nl_NL:   >> Deze template voor [wpc_client_registration_form] shortcode

en:   >> This template for [wpc_client_registration_successful] shortcode
nl_NL:   >> Deze template voor [wpc_client_registration_successful] shortcode

en:   >> This template for [wpc_profile_staff] shortcode if user role is WP-Client Staff
nl_NL: >> Deze sjabloon voor [wpc_profile_staff] shortcode als gebruikersrol WP-Client personeel is

en:   >> This template for [wpc_staff_directory] shortcode
nl_NL: >> Deze sjabloon voor [wpc_staff_directory] shortcode

en:  (Change to Post Name)
nl_NL: (Wijzigen in de naam van de Post)

en:  - Without Mask -
nl_NL: -Zonder masker-

en:  <font color="red" title="This field is marked as required by the administrator.">*</font>
nl_NL:  <font color="red" title="De beheerder stelt dat dit een verplicht veld is.">*</font>

en:  <span style="color:red;" title="This field is marked as required by the administrator.">*</span>
nl_NL:  <span style="color:red;" title="Dit veld is gemarkeerd als verplicht zoals bedoeld door de administrator.">*</span>

en:  HERE
nl_NL:  HIER

en:  The %s with this name already exists
nl_NL:  De %s met deze naam bestaat al

en:  files will be not uploaded
nl_NL:  bestanden zullen niet worden geüpload

en:  to whatever you put in this box
nl_NL:  naar wat je ingeeft in dit vak

en: "To" field is required!
nl_NL: ''To'' veld is verplicht!

en: %d files queued
nl_NL: %d bestanden in de wachtrij

en: %d new file(s)
nl_NL: %d nieuwe bestanden

en: %d new message(s) from %d user(s)
nl_NL: %d nieuwe berichten van %d gebruiker (s)

en: %s %s Registration Enabled?
nl_NL: %s %s registratie ingeschakeld?

en: %s %s is deleted!
nl_NL: %s %s is verwijderd!

en: %s - We recommend setting memory to at least 64 MB. See: <a href="%s" target="_blank">Increasing memory allocated to PHP</a>
nl_NL: %s - wij raden geheugen instellen van tenminste 64 MB aan. Zie: <a href="%s" target="_blank"> meer geheugen toegewezen aan PHP</a>

en: %s <strong>Added</strong> Successfully.
nl_NL: %s <strong>Succesvol</strong> toegevoegd.

en: %s <strong>Changed</strong> Successfully.
nl_NL: %s <strong>gewijzigd</strong> met succes.

en: %s <strong>Deleted</strong> Successfully.
nl_NL: %s <strong>Verwijderen</strong> geslaagd.

en: %s <strong>Moved to the Archive</strong>.
nl_NL: %s <strong>Naar het Archief verplaatst</strong>.

en: %s <strong>Restored</strong> Successfully.
nl_NL: %s met succes <strong>hersteld</strong>.

en: %s <strong>Updated</strong> Successfully.
nl_NL: %s <strong>Succesvol</strong> bijgewerkt.

en: %s Account is approved
nl_NL: %s Account is goedgekeurd

en: %s Categories
nl_NL: %s Categorieën

en: %s Category
nl_NL: %s categorie

en: %s Created
nl_NL: %s Aangemaakt

en: %s Created by website Admin
nl_NL: %s Aangemaakt door website Admin

en: %s Directory
nl_NL: %s directory

en: %s Display Options
nl_NL: Weergaveopties voor %s

en: %s Downloaded File
nl_NL: %s Het gedownloade bestand

en: %s Extensions
nl_NL: %s extensies

en: %s Internal Notes
nl_NL: %s Interne notities

en: %s Login
nl_NL: %s Inloggen

en: %s Name
nl_NL: %s Naam

en: %s Name is Required
nl_NL: %s Naam is verplicht

en: %s Password Updated
nl_NL: %s Wachtwoord Bijgewerkt

en: %s Profile
nl_NL: %s Profiel

en: %s Profile Updated
nl_NL: %s Profiel bijgewerkt

en: %s Registered
nl_NL: %s Geregistreerd

en: %s Registered by %s
nl_NL: %s Geregistreerd door %s

en: %s Registration
nl_NL: %s Registratie

en: %s Role:
nl_NL: %s rol:

en: %s Self-Registration Enabled?
nl_NL: %s zelf-registratie ingeschakeld?

en: %s Settings
nl_NL: %s instellingen

en: %s Template
nl_NL: %s sjabloon

en: %s Updated
nl_NL: %s ge-update

en: %s Uploads new file
nl_NL: %s Upload  een nieuw bestand

en: %s Wordpress Client Management Portal | Documentation & Tips
nl_NL: %s Wordpress Client Management Portal | Documentatie & Tips

en: %s already present in the queue.
nl_NL: %s is al aanwezig in de wachtrij.

en: %s and %s
nl_NL: %s en %s

en: %s is approved.
nl_NL: %s is goedgekeurd.

en: %s is required! Please fill in the field and try again!<br/>
nl_NL: %s is vereist! Vul het veld in en probeer het opnieuw!<br />

en: %s is required.<br/>
nl_NL: %s is vereist. <br/>

en: %s list
nl_NL: %s lijst

en: %s posts Moved to the Trash.
nl_NL: %s posts zijn verplaatst naar de prullenmand.

en: %s protects the files in this directory
nl_NL: %s beschermt de bestanden in deze map

en: %s protects the files in this directory %s
nl_NL: %s beschermt de bestanden in deze map %s

en: %s registration is disabled!
nl_NL: %s registratie is uitgeschakeld!

en: %s upload directory for files "<i>
nl_NL: %s upload directory voor bestanden "<i>

en: %s uses Extensions to expand the functionality of the plugin. These can be installed/activated as you have the need for them.
nl_NL: %s maakt gebruik van extensies om de functionaliteit van de plugin uit te breiden. Deze kunnen worden geïnstalleerd/geactiveerd als je daar behoefte aan hebt.

en: %s uses Theme Link Pages to allow integration with a wide range of themes. This connection will allow you to use meta options provided by your theme to customize %s components. These pages should have been created upon installation of the plugin. If not, you will need to create & assign them.
nl_NL: %s maakt gebruik van Thema Link pagina's voor integratie met vele andere  thema's. Door deze verbinding kun je gebruik maken van meta opties in uw thema om %s componenten te kunnen aanpassen. Deze pagina's moeten gemaakt zijn tijdens de installatie van de plugin. Als dat niet het geval is, zal u ze moeten aanmaken & toewijzen.

en: %s's %s
nl_NL: %s van %s

en: %s/%s Settings
nl_NL: %s/%s instellingen

en: (allow to view Files in Google Docs)
nl_NL: (toestaan om bestanden in Google Docs te bekijken)

en: (can't be changed)
nl_NL: (wijzigen niet mogelijk)

en: (deleted user)
nl_NL: (verwijderde gebruiker)

en: (no parent)
nl_NL: (geen ouders)

en: (required)
nl_NL: (verplicht)

en: (size may be limited by email providers)
nl_NL: (grootte kan worden beperkt door e-mailproviders)

en: (twice, required)
nl_NL: (tweemaal, verplicht)

en: - No Files For Select -
nl_NL: - Geen Bestand Geselecteerd -

en: -- If you run into a problem, then please click "Reset to default" button at bottom right
nl_NL: -- Als u een probleem tegenkomt, klik dan op "Resetten naar standaard" de knop rechts onderaan

en: 1 post Moved to the Trash.
nl_NL: 1 post is verplaatst naar de prullenmand.

en: 404 Error
nl_NL: 404-fout

en: 6 digit hex color code
nl_NL: Hexadecimale kleurcode, 6 cijfers

en: : %s list
nl_NL: : %s lijst

en: : Login/Logout
nl_NL: Inloggen/Uitloggen

en: <p>%s already logged in.</p>
nl_NL: <p>%s al aangemeld in.</p>

en: <p>Hello {contact_name},</p>
                                <p>Your %s, {page_title} has been updated | <a href="{page_id}">Click HERE to visit</a></p>
                                <p>Thanks, and please contact us if you experience any difficulties,</p>
                                <p>{business_name}</p>
nl_NL: <p>Hallo {contact_name},</p> 
     <p>Je %s, {page_title} is vernieuwd | <a href="{page_id}"> Klik hier voor een bezoek aan</a></p>
     <p>bedankt, en neem contact op met ons als u problemen ondervindt,</p> 
     <p>{business_name}</p>

en: <strong>ERROR</strong>:  You do not have permission to reset your password.
nl_NL: <strong>Fout</strong>: U heeft geen toestemming om uw wachtwoord te resetten.

en: <strong>ERROR</strong>: Enter a username or e-mail address.
nl_NL: <strong>Fout</strong>: Voer een gebruikersnaam of e-mailadres in.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid E-mail.
nl_NL: <strong>Fout</strong>: Ongeldig E-mailadres.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid key.
nl_NL: <strong>Fout</strong>: ongeldige sleutel.

en: <strong>ERROR</strong>: There is no user registered with that E-mail address.
nl_NL: <strong>Fout</strong>: Er is geen gebruiker geregistreerd met dit E-mailadres.

en: <strong>ERROR</strong>: There is no user registered with that Username.
nl_NL: <strong>Fout</strong>: Er is geen gebruiker geregistreerd met deze gebruikersnaam.

en: <strong>Hint:</strong> The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like <strong>! " ? $ % ^ & )</strong>.
nl_NL: >> <strong>HINT:</strong> Het wachtwoord moet ten minste zeven tekens lang zijn. Gebruik hoofdletters, kleine letters, cijfers en symbolen zoals <strong>! " ? $ % ^ & )</strong> om het sterker te maken.

en: <strong>Hint</strong>: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like <strong>! " ? $ % ^ &amp; ).</strong>
nl_NL: >> <strong>HINT:</strong> Het wachtwoord moet ten minste uit zeven tekens bestaan. Gebruik hoofdletters, kleine letters, cijfers en symbolen zoals <strong>! " ? $ % ^ &amp; ).</strong> om het sterker te maken

en: >> <strong>HINT:</strong> The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like <strong>! " ? $ % ^ & )</strong>.
nl_NL: >> <strong>HINT:</strong> Het wachtwoord moet ten minste zeven tekens lang. Gebruik hoofdletters, kleine letters, cijfers en symbolen zoals <strong>! " ? $ % ^ & )</strong> om het sterker te maken.

en: >> Select Options for %s
nl_NL: >> Selecteer opties voor %s

en: >>Select Options for %s
nl_NL: >> Selecteer opties voor %s

en: A Contact Name is required.<br/>
nl_NL: Een naam voor een contact is verplicht.<br/>

en: A Custom Field Name is required.<br/>
nl_NL: Een naam voor het aangepaste veld is verplicht. <br/>

en: A Custom Field Type is required.<br/>
nl_NL: Een aangepast veld type is verplicht.<br/>

en: A Custom Field with this name "%s" already exist already.<br/>
nl_NL: Een aangepast veld met deze naam "%s" bestaat al. <br/>

en: A email is required.<br/>
nl_NL: Een email is vereist.<br/>

en: A to Z
nl_NL: A tot Z

en: A username is required.
nl_NL: Een gebruikersnaam is verplicht.

en: A username is required.<br/>
nl_NL: Een gebruikersnaam is verplicht.<br/>

en: AND
nl_NL: EN

en: API Key is Required
nl_NL: API Key is vereist

en: API Key:
nl_NL: API-sleutel:

en: ASC
nl_NL: Aflopend

en: ATTENTION!!!: Use only letters without spaces
nl_NL: LET OP!!!: gebruik alleen letters zonder spaties

en: AVAILABLE ACTIONS
nl_NL: BESCHIKBARE ACTIES

en: About
nl_NL: Over

en: Access granted via...
nl_NL: Toegang...

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Active
nl_NL: Actief

en: Add %s
nl_NL: Toevoegen van %s

en: Add Currency
nl_NL: Valuta toevoegen

en: Add Custom Field
nl_NL: Voeg aangepast veld toe

en: Add Element
nl_NL: Element Toevoegen

en: Add External File
nl_NL: Voeg extern bestand toe

en: Add File Tags
nl_NL: Voeg label bestand toe

en: Add Files
nl_NL: Bestanden toevoegen

en: Add Filter
nl_NL: Filter toevoegen

en: Add Media
nl_NL: Toevoegen media

en: Add Multiple Options
nl_NL: Meerdere opties toevoegen

en: Add New
nl_NL: Voeg nieuwe toe

en: Add New Custom Field
nl_NL: Voeg een aangepast veld toe

en: Add Profile
nl_NL: Profiel toevoegen

en: Add Rule
nl_NL: Regel toevoegen

en: Add Section
nl_NL: Sectie toevoegen

en: Add Shortcode
nl_NL: Voeg shortcode toe

en: Add an email address here to copy them once on the initial message
nl_NL: Voeg hier een e-mailadres toe om eenmalig een kopie te maken van het oorspronkelijke bericht

en: Add an external file | From onsite or offsite server location
nl_NL: Voeg een extern bestand toe | Op de server of een externe locatie

en: Add another option
nl_NL: Voeg een nieuwe optie toe

en: Add files to the upload queue and click the start button.
nl_NL: Bestanden toevoegen aan de wachtrij en klik vervolgens op start.

en: Add new %s
nl_NL: Nieuwe %s toevoegen

en: Add new IP
nl_NL: Nieuw IP toevoegen

en: Add options
nl_NL: Opties toevoegen

en: Add shortcode to start of page
nl_NL: Shortcode toevoegen aan het begin van de pagina

en: Add tag...
nl_NL: Voeg tag toe...

en: Add/Edit Internal Notes
nl_NL: Interne notities toevoegen/bewerken

en: Add:
nl_NL: Voeg toe:

en: Added
nl_NL: Toegevoegd

en: Address
nl_NL: Adres

en: Admin
nl_NL: Beheerder

en: Admin files
nl_NL: Administrator bestanden

en: Admin uploads new file
nl_NL: Admin nieuw bestand geüpload

en: Admin uploads new file for %s
nl_NL: Admin Upload nieuw bestand voor %s

en: Administrator
nl_NL: Beheerder

en: Administrators
nl_NL: Beheerders

en: Advanced users only should attempt changes here. Please only edit html, and don't change anything inside curly brackets {}
nl_NL: Alleen voor geavanceerde gebruikers. Gelieve alleen de html te bewerken, en niets aanpassen binnen de accolades {}

en: Agree Text
nl_NL: Tekst mee eens

en: Align
nl_NL: Uitlijnen

en: All
nl_NL: Alle

en: All Clients
nl_NL: Alle Clienten

en: All Files
nl_NL: Alle bestanden

en: All Roles
nl_NL: Alle rollen

en: All files, exclude
nl_NL: Alle bestanden, uitsluiten

en: Allow "Lost your password"
nl_NL: "Wachtwoord vergeten" Toestaan

en: Allow %s to login/Logout.
nl_NL: Sta %s toe om in/uit te loggen.

en: Allow the %s to edit this page
nl_NL: Sta de %s toe om deze pagina te wijzigen

en: Allow {php} tags
nl_NL: {php} tags toestaan

en: Allowed %s
nl_NL: Toestaan van %s

en: Allows Clients to self-register using Client Registration Form. By default, self-registered Clients require Admin approval before their account is active.
nl_NL: Hiermee kunnen klanten zichzelf registreren met behulp van het klant registratieformulier. Standaard heeft een zelf geregistreerde klant goedkeuring nodig van Admin voordat hun account actief is.

en: Alphabetic Code
nl_NL: Alfabetische Code

en: Alphabetic Currency Code is empty
nl_NL: Alfabetische valutacode is leeg

en: Also listed on this page are the links to the plugin's main site, our translation portal where you can view and download the plugin's most recent translation files, and to our helpdesk system. From our support link you can view common questions and answers, find the most up-to-date help documentation available, and submit a support ticket.
nl_NL: Ook worden op deze pagina  de koppelingen naar de belangrijkste site van de plugin vermeld zoals ons vertaalportal waar u de meest recente vertalingen en  bestanden kunt bekijken en downloaden van deze plugin , en een koppeling naar ons helpdesk-systeem. In ons helpdesk-systeem kunt u veelgestelde vragen en antwoorden bekijken, en kunt u de meest recente beschikbare help-documentatie  vinden van  en een support ticket aanmaken.

en: Amount
nl_NL: Bedrag

en: Any %2$s that you manually delete will appear on this page. You can choose to restore the %1$s, or delete it permanently. Any %3$s/%4$s assignments will also be restored when a %1$s is restored.
nl_NL: Elke %2$s die u handmatig verwijdert verschijnt op deze pagina. U kunt kiezen om deze te herstellen van de %1$s, of permanent verwijderen. Alle %3$s/%4$s toewijzingen zullen ook worden teruggezet wanneer een %1$s wordt hersteld.

en: Any HUB Pages that you manually delete will appear on this page. You can choose to restore the HUB Page, or delete it permanently. NOTE: If you delete a %s account, their corresponding HUB Page will automatically be deleted. It will not appear in the Trash.
nl_NL: De HUB pagina's die u handmatig verwijderen verschijnen op deze pagina. U kunt kiezen om de HUB pagina te herstellen van , of permanent te verwijderen. Opmerking: Als je een %s account verwijdert, zal hun bijbehorende HUB pagina  automatisch worden verwijderd. Het verschijnt niet in de Prullenbak.

en: Api key
nl_NL: API-sleutel:

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Apply Filter
nl_NL: Filter toepassen

en: Approve
nl_NL: Goedkeuren

en: Approve %s
nl_NL: Goedkeuren van %s

en: Approve Pending Self-Registered %s
nl_NL: Goedkeuren van wachtende mensen die zelf hebben geregistreerd %s

en: Approve selected %s
nl_NL: Goedkeuren van geselecteerde %s

en: Approved
nl_NL: Goedgekeurd

en: Approved Email for %s.
nl_NL: Goedgekeurde E-mail voor %s.

en: Apr
nl_NL: apr

en: April
nl_NL: april

en: Archive
nl_NL: Archief

en: Archive %s
nl_NL: Archief %s

en: Are you sure move to delete this file?
nl_NL: Bent u zeker van om dit bestand te verwijderen?

en: Are you sure to delete this rule?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze regel wil verwijderen?

en: Are you sure to delete?
nl_NL: Weet je zeker dat je het wilt verwijderen?

en: Are you sure to reset Custom Styles?
nl_NL: Weet u zeker dat u de Aangepaste Stijlen wilt resetten?

en: Are you sure want to delete permanently this category with all files and parent categories?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze categorie permanent wilt verwijderen met al zijn bestanden en bovenliggende Categorieën?

en: Are you sure you want to Re-Send Welcome Email?
nl_NL: Weet u zeker dat u de welkomst email opnieuw wilt sturen?

en: Are you sure you want to delete this %s?
nl_NL: Weet je zeker dat je %s wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this Custom Filed?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit aangepaste veld wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this Tag?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze tag wil verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this file tag?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze bestandstag wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this file?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to move this %s to the Archive?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze %s wilt verplaatsen naar het archief?

en: Are you sure? You will lose all Clients, HUB Pages, %s, Private Messages & Files
nl_NL: Weet je het zeker? U verliest alle Clienten, HUB's, %s, Private Berichten & bestanden

en: Asc
nl_NL: Oplopend

en: Assign
nl_NL: Toewijzen

en: Assign %s
nl_NL: Wijs %s toe

en: Assign %s To $s:
nl_NL: %s toewijzen aan $s:

en: Assign %s To %s
nl_NL: Toewijzen %s naar %s

en: Assign %s To %s Category:
nl_NL: %s aan %s categorie toewijzen:

en: Assign %s To %s:
nl_NL: Wijs %s toe aan %s:

en: Assign %s To File Category:
nl_NL: Wijs %s aan de bestand categorie toe:

en: Assign %s To File:
nl_NL: Wijs %s aan bestand toe:

en: Assign %s To Gallery Category:
nl_NL: %s aan Gallery categorie toewijzen:

en: Assign %s To Gallery:
nl_NL: %s toewijzen aan Gallery:

en: Assign %s to
nl_NL: %s toewijzen aan

en: Assign %s to
nl_NL: %s toewijzen aan

en: Assign %s to "%s"
nl_NL: Toewijzen van %s naar "%s"

en: Assign %s to %s
nl_NL: Wijs %s toe aan %s

en: Assign %s to %s Category
nl_NL: %s aan %s categorie toewijzen:

en: Assign %s to File Category
nl_NL: Wijs %s aan Bestandscategorie toe

en: Assign %s to file
nl_NL: %s aan bestand toewijzen

en: Assign %s:
nl_NL: Wijs %s toe:

en: Assign Capabilities
nl_NL: Mogelijkheden toewijzen

en: Assign File
nl_NL: Bestand Toekennen

en: Assign File From FTP
nl_NL: Bestand toevoegen van FTP

en: Assign To %s
nl_NL: Toewijzen aan %s

en: Assign To %s %s
nl_NL: Wijs toe aan %s %s

en: Assign clients to %s
nl_NL: Cliënten toewijzen aan %s

en: Assign to %s
nl_NL: Toewijzen aan %s

en: Assign to %s "%s"
nl_NL: Toewijzen aan %s "%s"

en: Assigned To Client
nl_NL: Toegewezen aan Client

en: Assigned show first
nl_NL: Toon eerste toegewezen

en: Assigned to %s
nl_NL: Toegewezen aan %s

en: Attach file to the email notification sent to %s and associated %s (size may be limited by email providers)
nl_NL: Koppel een bestand aan het e-mailbericht verzonden naar %s en bijbehorende %s (grootte kan worden beperkt door e-mailproviders)

en: Attach uploaded file(s) to the email notification sent to %s and associated %s
nl_NL: Ge-uploade bestanden koppelen aan het e-mailbericht verzonden naar %s en bijbehorende %s

en: Attach uploaded files to the notification email sent to Admin/%s
nl_NL: Voeg ge-uploaden bestanden toe aan de e-mail voor de Admin/%s

en: Aug
nl_NL: aug

en: August
nl_NL: augustus

en: Auth Realm
nl_NL: Auth omgeving

en: Auth Type
nl_NL: Authenticatie Type

en: Auth Workstation
nl_NL: Authenticatie werkplek

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Auto-Add %s
nl_NL: Automatisch toevoegen %s

en: Auto-Select this %s on the Assign Popups
nl_NL: Auto-Selecteer de %s via een Popup

en: Auto-Upload After Select
nl_NL: Auto-Upload na selecteren

en: Auto-assign new %s to this WPC-Manager
nl_NL: Automatisch nieuw toewijzen %s naar deze WPC-Manager

en: Automatically approve %s who register using form.
nl_NL: Automatisch goedkeuren %s die zich inschrijven met behulp van formulier.

en: Automatically assign new %s to this %s
nl_NL: Automatisch nieuwe %s toewijzen aan %s

en: Automatically assign new Files to this %s
nl_NL: Automatisch nieuwe bestanden toewijzen aan deze %s

en: Automatically assign new manual %s to this %s
nl_NL: Automatisch nieuwe handleiding %s toewijzen aan %s

en: Automatically assign new self-registered %s to this %s
nl_NL: Automatisch nieuwe zelfinschrijvingen %s toewijzen aan %s

en: Automatically login %s after registration.
nl_NL: Automatisch inloggen %s na registratie.

en: Avatar
nl_NL: Profielfoto

en: Avg. Size
nl_NL: Gemiddelde grootte

en: Back
nl_NL: Terug

en: Back to Login Page.
nl_NL: Terug naar inlogscherm

en: Background Image Url
nl_NL: Achtergrondafbeelding Url

en: Background:
nl_NL: Achtergrond:

en: Block:
nl_NL: Blok:

en: Border:
nl_NL: Rand:

en: Both fields must be filled!
nl_NL: Beide velden moeten worden ingevuld!

en: Bottom Left
nl_NL: Linksonder

en: Bottom Right
nl_NL: Rechtsonder

en: Bulk Actions
nl_NL: Bulk Acties

en: Business Address
nl_NL: Zakelijk adres

en: Business Info
nl_NL: Bedrijfsinformatie

en: Business Information
nl_NL: Bedrijfsinformatie

en: Business Name
nl_NL: Bedrijfsnaam

en: Business Names cannot be changed.
nl_NL: Bedrijfsnamen kunnen niet gewijzigd worden.

en: Business or Client Name
nl_NL: Bedrijfsnaam of Clientnaam

en: By default, files will be uploaded in "General" category.
nl_NL: Als standaardinstelling worden bestanden geupload in de  "General" categorie.

en: CC Email
nl_NL: CC e-mail

en: CC Email must be an email address!
nl_NL: CC email moet een emailadres zijn!

en: CC Email must be an email address.
nl_NL: CC email moet een emailadres zijn.

en: CC Members
nl_NL: CC leden

en: Can See %s button in tinyMCE
nl_NL: Kan %s knop zien in tinyMCE

en: Can See Content Of Any [wpc_client_private] Shortcode
nl_NL: Kan inhoud zien van elke [wpc_client_private] snelcode

en: Can't be changed.
nl_NL: Kan niet worden aangepast.

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cancel Delete
nl_NL: Verwijderen annuleren

en: Cancel Edit
nl_NL: Bewerken annuleren

en: Capabilities
nl_NL: Mogelijkheden

en: Capabilities is updated.
nl_NL: Mogelijkheden zijn bijgewerkt.

en: Capabilitites for: %s
nl_NL: Mogelijkheden voor: %s

en: Capability Title
nl_NL: Vermogen titel

en: Captcha
nl_NL: CAPTCHA

en: Captcha Private Key
nl_NL: CAPTCHA persoonlijke sleutel

en: Captcha Private Key (required)
nl_NL: CAPTCHA privé sleutel (verplicht)

en: Captcha Public Key
nl_NL: CAPTCHA Public Key

en: Captcha Public Key (required)
nl_NL: Openbare sleutel captcha (verplicht)

en: Captcha Theme
nl_NL: CAPTCHA thema

en: Categories
nl_NL: Categorie

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Category Folder Name is null!!!
nl_NL: Categorie folder naam is nul!!!

en: Category From
nl_NL: Categorie van

en: Category ID
nl_NL: Categorie-ID

en: Category Name
nl_NL: Categorienaam

en: Category Name (#ID)
nl_NL: Categorienaam (#ID)

en: Category Title
nl_NL: Titel van categorie

en: Category To
nl_NL: Categorie aan

en: Category has been created!
nl_NL: Categorie is aangemaakt!

en: Category has been created.
nl_NL: Categorie is aangemaakt.

en: Category have Files. What do with Files
nl_NL: Categorie bevat bestanden. Wat doen we met deze bestanden

en: Category is deleted!
nl_NL: Categorie verwijderd!

en: Category is deleted.
nl_NL: Categorie verwijderd.

en: Category is reassigned!
nl_NL: Categorie is toegewezen!

en: Category name is null!
nl_NL: Categorienaam is leeg!

en: Category name is null!!!
nl_NL: Categorienaam is leeg (NULL)!!!

en: Change
nl_NL: Aanpassen

en: Change Sort
nl_NL: Verander Soort

en: Check to Enable
nl_NL: Aanvinken om aan te zetten

en: Check your e-mail for the confirmation link.
nl_NL: Controleer uw e-mailbericht voor de bevestigingslink.

en: Checkbox Select
nl_NL: Selecteer checkbox

en: Checkboxes
nl_NL: Selectievakjes

en: Checked by default
nl_NL: Standaard ingeschakeld

en: Choose Image
nl_NL: Kies afbeelding

en: Choose a Payment Method:
nl_NL: Kies een betalingsmethode:

en: Circle
nl_NL: Cirkel

en: Clear Search
nl_NL: Zoekopdracht wissen

en: Click to copy
nl_NL: Klik om te kopiëren

en: Client Circles are assigned!
nl_NL: Client cirkels zijn toegewezen!

en: Client Managers
nl_NL: Klantenbeheerders

en: Client's Email verification
nl_NL: Klant E-mail verificatie

en: Client/Staff
nl_NL: Klant/Personeel

en: Clients are assigned!
nl_NL: Clients toegewezen!

en: Clients are the core users of the plugin. When a client is created, they will have their own private HUB Page created, and you will be able assign them files, send them private messages, and more. From this tab, you can manage your existing clients, as well as add new ones.
nl_NL: Klanten zijn de kern gebruikers van de plugin. Wanneer een client wordt aangemaakt, word er een eigen privé HUB pagina aangemaakt, en u kunt aan hen toewijzen van bestanden, prive-berichten versturen, en meer. Vanuit dit tabblad, kunt u uw bestaande klanten beheren, evenals nieuwe toevoegen.

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Code does not exists.
nl_NL: Code bestaat niet.

en: Collapse All
nl_NL: Alles inklappen

en: Compare
nl_NL: Vergelijken

en: Compare Template
nl_NL: Vergelijk sjabloon

en: Completed
nl_NL: Voltooid

en: Confirm New Password
nl_NL: Nieuw Wachtwoord Bevestigen

en: Confirm Password
nl_NL: Bevestig Wachtwoord

en: Confirm Password required.
nl_NL: La confirmation du mot de passe est requise.

en: Confirm Payment
nl_NL: Bevestig betaling

en: Confirm new password:
nl_NL: Nieuw wachtwoord bevestigen:

en: Confirm password is required.<br/>
nl_NL: Bevestig wachtwoord is verplicht.<br/>

en: Congratulations! You should have a better idea of how the plugin works now. The next tutorials will give you more detailed information about the various WP-Client features!
nl_NL: Gefeliciteerd! U heeft nu een beter idee van hoe de plug-in werkt. De volgende tutorials zullen u meer gedetailleerde informatie geven over de verschillende functies van de WP-Client!

en: Contact Name
nl_NL: Naam van het Contact

en: Contact Name required.
nl_NL: Naam van het contact is verplicht.

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Content cannot be empty.
nl_NL: Inhoud mag niet leeg zijn.

en: Convert Users
nl_NL: Converteer gebruikers

en: Convert Users Settings:
nl_NL: Gebruikersinstellingen Omzetten:

en: Convert to %s
nl_NL: Converteer naar %s

en: Convert to:
nl_NL: Converteer naar:

en: Cost
nl_NL: Kosten

en: Count
nl_NL: Aantal

en: Create %s
nl_NL: Maak %s

en: Create Category
nl_NL: Maak Categorie

en: Create Group Dialog
nl_NL: Creëer groep dialoog

en: Create/Manage %s
nl_NL: Aanmaken/Beheren %s

en: Creation Date
nl_NL: Aanmaakdatum

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
nl_NL: Pas de thumbnail aan naar de exacte afmetingen (normaal zijn thumbnails evenredig)

en: Currency Settings
nl_NL: Valuta-instellingen

en: Currency Symbol is empty
nl_NL: Valutasymbool is leeg

en: Currency already in use
nl_NL: Valuta reeds in gebruik

en: Current Email is
nl_NL: Huidige E-mail is

en: Current User
nl_NL: Huidige gebruiker

en: Current path
nl_NL: Huidige padnaam

en: Current user information
nl_NL: Actuele gebruikersinformatie

en: Current user is not a staff!
nl_NL: Huidige gebruiker is geen personeel!

en: Custom
nl_NL: Aangepaste

en: Custom CSS Style
nl_NL: Aangepast CSS-bestand

en: Custom Field
nl_NL: Aangepast veld

en: Custom Field <strong>Added</strong> Successfully.
nl_NL: Aangepast veld succesvol <strong>toegevoegd</strong>.

en: Custom Field <strong>Deleted</strong> Successfully.
nl_NL: Aangepast veld succesvol <strong>verwijderd</strong>.

en: Custom Field <strong>Updated</strong> Successfully.
nl_NL: Aangepast veld succesvol <strong>aangepast</strong>.

en: Custom Field Value
nl_NL: Waarde van aangepaste veld

en: Custom Fields
nl_NL: Custom Velden

en: Custom Login
nl_NL: Aangepaste Login

en: Custom Login URL
nl_NL: Aangepaste aanmeldings-URL

en: Custom Login at /wp-admin Enabled?
nl_NL: Aangepaste Inlog op de/wp-admin ingeschakeld?

en: Custom Redirects
nl_NL: Aangepaste Redirects

en: Custom Style
nl_NL: Aangepaste Stijl

en: Custom Titles
nl_NL: Aangepaste titels

en: Customize
nl_NL: Aanpassingen

en: Customize this?
nl_NL: Dit aanpassen?

en: DESC
nl_NL: Oplopend

en: Dark
nl_NL: Donker

en: Data of Categories are reassigned.
nl_NL: Gegevens van categorieën worden opnieuw toegewezen.

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date Added (Earlier to Recent)
nl_NL: Datum toegevoegd (recent als laatste)

en: Date Added (Recent to Earlier)
nl_NL: Datum toegevoegd (recent als eerste)

en: DateTime
nl_NL: Datum en Tijd

en: Datepicker
nl_NL: Datumkiezer

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveren

en: Dec
nl_NL: dec

en: December
nl_NL: december

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default %s Template
nl_NL: Standaar %s sjabloon

en: Default Sort
nl_NL: Standaard sorteervolgorde

en: Default Sort By
nl_NL: Standaard sorteren op

en: Default Sort Type
nl_NL: Standaard Sorteertype

en: Default Template
nl_NL: Standaard Template

en: Default Value
nl_NL: Standaardwaarde

en: Default WP
nl_NL: Standaard WP

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Delete %s
nl_NL: Verwijder: %s

en: Delete %s & %s Files
nl_NL: Bestanden %s & %s verwijderen

en: Delete %s Category
nl_NL: Verwijder %s categorie

en: Delete Assigned Files
nl_NL: Toegewezen bestanden verwijderen

en: Delete Delete From Blog Network
nl_NL: Delete verwijderen uit Blog netwerk

en: Delete Element
nl_NL: Element verwijderen

en: Delete File Tags
nl_NL: Bestandtags verwijderen

en: Delete Files
nl_NL: Verwijder bestanden

en: Delete From Blog
nl_NL: Verwijderen van Blog

en: Delete From Network
nl_NL: Verwijderen uit netwerk

en: Delete Permanently
nl_NL: Definitief verwijderen

en: Delete Permanently From Blog
nl_NL: Permanent verwijderen van Blog

en: Delete Permanently From Network
nl_NL: Permanent uit het netwerk verwijderen

en: Delete Rule
nl_NL: Regel verwijderen

en: Delete Section
nl_NL: Sectie verwijderen

en: Delete Uploaded Files
nl_NL: Geüploade bestanden verwijderen

en: Delete User
nl_NL: Gebruiker verwijderen

en: Delete this item permanently
nl_NL: Verwijder dit item permanent

en: Delete user
nl_NL: Gebruiker verwijderen

en: Delimiter
nl_NL: Scheidingsteken

en: Desc
nl_NL: Aflopend

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Description for the custom field (displayed on the form).
nl_NL: Beschrijving van het aangepaste veld (weergegeven op het formulier)

en: Designing the HUB Page
nl_NL: Het ontwerpen van de HUB pagina

en: Differences
nl_NL: Verschillen

en: Disable redirect on HUB Page:
nl_NL: redirect van de HUB pagina uitschakelen:

en: Disable\Enable Notification
nl_NL: Uitschakelen\Inschakelen aanmelding

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Disabled (cURL must be enabled)
nl_NL: Uitgeschakeld (cURL moet worden ingeschakeld)

en: Dismiss
nl_NL: Afwijzen

en: Display %s %s list.
nl_NL: %s %s weergaveoverzicht.

en: Display Business Name
nl_NL: Toon Bedrijfsnaam

en: Display Contact Name
nl_NL: Toon Contactgegevens

en: Display File Description in Uploader on %s HUB page.
nl_NL: Bestandsbeschrijving weergeven in uploaden op %s HUB pagina.

en: Display Name
nl_NL: Toon naam

en: Display:
nl_NL: Weergave:

en: Displays "Lost your password" link on login form.
nl_NL: Toon "Wachtwoord vergeten" link op inlogpagina.

en: Do you want approve email of this %s?
nl_NL: Wilt u e-mail van deze %s goedkeuren?

en: Don't show on %s
nl_NL: Niet weergeven op %s

en: Don't show on HUB Page
nl_NL: Niet weergeven op HUB pagina

en: Don't show on either HUB or %s
nl_NL: Niet weergeven op HUB of %s

en: Done
nl_NL: Voltooid

en: Download Log
nl_NL: Logboek downloaden

en: Downloaded
nl_NL: Gedownload

en: Downloaded By
nl_NL: Gedownload door

en: Drag files here.
nl_NL: Sleep bestanden hierheen.

en: Drag&Drop to change the order in which these fields appear on the registration form.
nl_NL: Klik&versleep om de weergavevolgorde van deze velden op het registratieformulier te wijzigen.

en: Duplicate file error.
nl_NL: Dupliceren bestandsfout.

en: ERROR: Non-existent circle submitted
nl_NL: ERROR: Er is een niet bestaande cirkel ingestuurd

en: ERROR: Non-existent role submitted
nl_NL: ERROR: Er is een niet bestaande rol ingegeven

en: ERROR: Non-existent username submitted
nl_NL: ERROR: Er is een niet bestaande gebruikersnaam gebruikt

en: ERROR: Non-local or invalid URL submitted for circle
nl_NL: FOUT: Niet-lokale of ongeldig URL ingediend voor cirkel

en: ERROR: Non-local or invalid URL submitted for role
nl_NL: ERROR: Er is een niet-lokale of ongeldige URL ingevoerd voor rol

en: ERROR: Non-local or invalid URL submitted for user
nl_NL: ERROR: Er is een niet-lokale of ongeldige URL ingevoerd voor gebruiker

en: ERROR: Unknown error updating circle-specific URL for circle
nl_NL: FOUT: Onbekende fout bij het bijwerken van cirkel-specifieke URL voor cirkel

en: ERROR: Unknown error updating user-specific URL for user
nl_NL: ERROR: Er is een onbekende error opgetreden bij het updaten van de gebuikersspecifieke URL voor gebruiker

en: Each option in new line
nl_NL: Eén optie per regel.

en: Edit
nl_NL: Pas Aan

en: Edit %s
nl_NL: Wijzig %s

en: Edit %s Category
nl_NL: Bewerk %s categorie

en: Edit %s Item
nl_NL: %s Item bewerken

en: Edit %s's %s
nl_NL: Bewerkingen %s %s

en: Edit %s's HUB Pages
nl_NL: Bewerk %s zijn HUB pagina's

en: Edit Element Title
nl_NL: Element titel bewerken

en: Edit File
nl_NL: Bestand Bewerken

en: Edit File: %s
nl_NL: Bestand bewerken: %s

en: Edit Individual Capabilities for %s
nl_NL: Bewerken van individuele mogelijkheden voor %s

en: Edit Others Posts
nl_NL: Bewerk berichten van anderen

en: Edit Posts
nl_NL: Bewerk berichten

en: Edit Published Posts
nl_NL: Bewerk gepubliceerde berichten

en: Edit Section
nl_NL: Sectie bewerken

en: Edit Shortcode Templates
nl_NL: Shortcode Sjablonen bewerken

en: Edit this item
nl_NL: Dit item aanpassen

en: Element CSS ID
nl_NL: Element CSS-ID

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email Address
nl_NL: E-mailadres

en: Email Body
nl_NL: E-mail inhoud

en: Email Profiles
nl_NL: E-mail profielen

en: Email Sending
nl_NL: E-mail verzenden

en: Email Sending Settings
nl_NL: E-mail verzenden instellingen

en: Email Subject
nl_NL: E-mail onderwerp

en: Email Templates
nl_NL: Mail-sjablonen

en: Email address already in use.<br/>
nl_NL: E-mailadres al in gebruik.<br />

en: Email required.
nl_NL: E-mail verplicht.

en: Email sent successfully
nl_NL: E-mail verzonden

en: Empty Area
nl_NL: Leeg gebied

en: Empty Capabilitites
nl_NL: Lege mogelijkheden

en: Empty ID or data.
nl_NL: Lege ID of gegevens.

en: Empty Message
nl_NL: Leeg bericht

en: Empty Notes
nl_NL: Lege notities

en: Empty Profile Id
nl_NL: Leeg Id profiel

en: Empty Subject
nl_NL: Leeg onderwerp

en: Empty To field
nl_NL: Leeg het veld Aan

en: Empty value text
nl_NL: Lege waarde tekst

en: Enable Forgot Password:
nl_NL: Wachtwoord vergeten inschakelen:

en: Enable category choice for %s file upload
nl_NL: Categorie keuze voor %s bestand uploaden inschakelen

en: Enable custom redirects
nl_NL: Aangepaste redirects inschakelen

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: Enter protected text here
nl_NL: Beschermde tekst hier invoeren

en: Enter values here to prevent a user from choosing them. One per line.
nl_NL: Hier waarden opgeven om te voorkomen van een gebruiker ze kiest. Een per lijn.

en: Enter your new password below.
nl_NL: Voer uw nieuwe wachtwoord hieronder in.

en: Environment
nl_NL: Omgeving

en: Error Text Color
nl_NL: Tekst kleur fout

en: Error of permissions.
nl_NL: Fout van machtigingen.

en: Error: Category name is wrong!
nl_NL: Fout: Naam van categorie is verkeerd!

en: Error: File not exist!
nl_NL: Fout: het bestand bestaat niet!

en: Error: File too large:
nl_NL: Fout: Bestand is te groot:

en: Error: Invalid file extension:
nl_NL: Fout: Ongeldige bestandsextensie:

en: Errors
nl_NL: Foutmeldingen

en: Exclude
nl_NL: Uitsluiten

en: Exclude Author
nl_NL: Uitsluiten van auteur

en: Exclude Filetypes
nl_NL: Filetypes uitsluiten

en: Expand All
nl_NL: Alles uitklappen

en: Export
nl_NL: Exporteren

en: Extension Name
nl_NL: Extensie naam

en: Extension activated.
nl_NL: Extensie geactiveerd.

en: Extension deactivated.
nl_NL: Uitbreiding gedeactiveerd.

en: Extension not activated.
nl_NL: Uitbreiding niet geactiveerd.

en: Extension not deactivated
nl_NL: Uitbreiding niet geactiveerd

en: Extensions
nl_NL: Extensies

en: Extensions Basics
nl_NL: Extensies beginselen

en: FTP Synchronization
nl_NL: De synchronisatie van FTP

en: FTP synchronization was successful!
nl_NL: FTP synchronisatie geslaagd!

en: Feb
nl_NL: feb

en: February
nl_NL: februari

en: Field
nl_NL: Veld

en: Field Description
nl_NL: Veldomschrijving

en: Field For
nl_NL: Veld voor

en: Field Mask
nl_NL: Veld masker

en: Field Slug
nl_NL: Veld Slug

en: Field Slug (ID)
nl_NL: Veld Slug (ID)

en: Field Title
nl_NL: Veld Titel

en: Field Type
nl_NL: Veldtype

en: Field View
nl_NL: Gezichtsveld

en: Fields
nl_NL: Velden

en: File
nl_NL: Bestand

en: File Categories
nl_NL: Bestandscategorien

en: File Categories Sort
nl_NL: Bestandscategorieën sorteren

en: File Categories Sort By
nl_NL: Bestandscategorieën sorteren op

en: File Category
nl_NL: Bestandscategorie

en: File Description
nl_NL: Bestandomschrijving

en: File Description:
nl_NL: Bestand Omschrijving:

en: File Display Settings
nl_NL: Instellingen Bestandsweergave

en: File Name
nl_NL: Bestandsnaam

en: File Sharing
nl_NL: Bestanden Delen

en: File Sharing Basics
nl_NL: Bestand delen beginselen

en: File Tag reassigned successfully.
nl_NL: Bestand Tag succesvol toegewezen.

en: File Tag was not reassigned.
nl_NL: Bestand Tag werd niet overgeplaatst.

en: File Tag(s) are Deleted.
nl_NL: Bestand label (s) is/zijn verwijderd.

en: File Tags:
nl_NL: Bestand Tags:

en: File Title
nl_NL: Bestandstitel

en: File Title:
nl_NL: Titel Aanpassen:

en: File Too Large
nl_NL: Bestand te groot

en: File URL
nl_NL: Bestands URL

en: File URL:
nl_NL: Bestands URL:

en: File Upload Settings
nl_NL: Bestand Upload instellingen

en: File count error.
nl_NL: Fout tellen bestanden.

en: File does not exist
nl_NL: Bestand bestaat niet

en: File extension error.
nl_NL: Extensie bestandsfout.

en: File size error.
nl_NL: Grootte van het bestandsfout.

en: File was uploaded successfully!
nl_NL: Bestand is succesvol geüpload!

en: File will be not uploaded
nl_NL: Bestand zal niet worden geüpload

en: File(s)
nl_NL: Bestand(en)

en: File(s) are Deleted.
nl_NL: Bestand(en) verwijderd.

en: File: %s
nl_NL: Bestand: %s

en: File: %s, size: %d, max file size: %d
nl_NL: File: %s, maat: %d, max bestandsgrootte: %d

en: Filename
nl_NL: Bestandsnaam

en: Files
nl_NL: Bestanden

en: Files Client Have Access To
nl_NL: Bestanden waar Client toegang tot heeft

en: Files Download Log
nl_NL: Logbestanden downloaden

en: Files From Client
nl_NL: Bestanden van de Client

en: Files Tags
nl_NL: Bestanden Tags

en: Files assigned to another category!
nl_NL: Bestanden toegewezen aan een andere categorie!

en: Files for Admin
nl_NL: Bestanden voor de Administrator

en: Files from %s
nl_NL: Bestanden van %s

en: Files from %s (Blog)
nl_NL: Bestanden van %s (Blog)

en: Files from %s (Table)
nl_NL: Bestanden van %s (tabel)

en: Files from %s (Tree)
nl_NL: Bestanden van %s (boom)

en: Files to %s
nl_NL: Bestanden naar %s

en: Files to %s (Blog)
nl_NL: Bestanden naar %s (Blog)

en: Files to %s (Table)
nl_NL: Bestanden naar %s (tabel)

en: Files to %s (Tree)
nl_NL: Bestanden naar %s (boom)

en: Fill in the options for this field
nl_NL: Vul de opties voor dit veld in

en: Fill in the value for this field
nl_NL: De waarde voor dit veld invullen

en: Filter By
nl_NL: Filteren op

en: Filter by tag: %s
nl_NL: Filter op tag: %s

en: First Login URL
nl_NL: Eerste aanmeldings-URL

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: First Time Login Redirect
nl_NL: Eerste keer inloggen Redirect

en: Float:
nl_NL: Zweven:

en: Folder
nl_NL: Map

en: Folder Name
nl_NL: Folder Naam

en: Folder name
nl_NL: Mapnaam

en: Font Family:
nl_NL: Familie lettertype:

en: Font Size:
nl_NL: lettertype grootte:

en: Font:
nl_NL: Lettertype:

en: For
nl_NL: voor

en: For %s:
nl_NL: voor %s

en: For Approval
nl_NL: In afwachting van goedkeuring

en: For Non-logged-in
nl_NL: Voor niet-ingelogde

en: For custom mask type
nl_NL: Voor aangepaste masker type

en: Forbidden File Type
nl_NL: Verboden bestandstype

en: Force SSL
nl_NL: SSL forceren

en: Form Border
nl_NL: Rand van het formulier

en: Fr
nl_NL: vr

en: Fri
nl_NL: vr

en: Friday
nl_NL: vrijdag

en: From
nl_NL: Van

en: From Role
nl_NL: Van rol

en: From here you can edit the shortcode templates.
nl_NL: Hier kunt u de shortcode sjablonen bewerken.

en: From here you can manage a variety of options for the %s plugin.
nl_NL: Vanuit hier kunt u een scala aan opties voor de plugin %s beheren.

en: From here, you can manage payment gateways.
nl_NL: Vanaf hier, kunt u de betalingsmogelijkheden beheren.

en: From here, you can see all payment operations.
nl_NL: Vanaf hier, kunt u alle betalingen bekijken.

en: From the "System Status" tab you can see an overview of your installation info. This includes server info, PHP settings, your current installed plugins, and other general useful information. If you're ever unsure about what version of %s you are running, or what your PHP.ini settings are, you can check that all here.
nl_NL: In het tabblad "System Status" ziet u een overzicht van uw installatie info. Dit omvat server info, PHP instellingen, uw huidige geïnstalleerde plug-ins en andere algemene nuttige informatie. Als u ooit twijfelt over welke versie van %s WP-Client u gebruikt, of wat uw PHP.ini bestand instellingen bevat, dat kunt u allemaal hier controleren.

en: From the %s Dashboard you can get a "snapshot" view of your current plugin setup. See general info like your current number of %s, number of unread messages, and the total size of all uploaded files. Also get a quick glance at important settings, such as whether %s self-registration is enabled, and if you have custom login setup. Additionally, depending on your current active extensions, you can also see your current number of outstanding and past due invoices, and their totals.
nl_NL: Vanaf het Dashboard van de WP-Client kunt u een 'momentopname' weergave van uw huidige plugin setup bekijken. Zie algemene info zoals uw huidige aantal %s, aantal ongelezen berichten, en de totale grootte van alle geüploade bestanden. Ook krijgt u snel inzage in  belangrijke instellingen, zoals of %s zelf-registratie is ingeschakeld, en als u aangepaste login setup heeft. Bovendien, afhankelijk van uw huidige actieve extensies, kunt u ook  uw huidige aantal uitstaande en verleden verschuldigde facturen en bijbehorende totalen zien.%s

en: From this page you can view all of your %s's existing HUB Pages, and choose to delete them or edit their content. The actual content of the HUB Page will depend on the particular type of HUB system you are using. (Please refer to links to the right)
nl_NL: Vanaf deze pagina kunt u alle van uw %s bestaande HUB pagina's bekijken en er voor kiezen deze  te verwijderen of de inhoud ervan te bewerken. De werkelijke inhoud van de HUB pagina zal afhangen van het soort HUB systeem die u gebruikt. (Raadpleeg de koppelingen aan de rechterkant)

en: General
nl_NL: Algemeen

en: General Business Information
nl_NL: Algemene bedrijfsgegevens

en: General Information
nl_NL: Algemene Informatie

en: General Settings
nl_NL: Algemene Instellingen

en: Generate Password
nl_NL: Wachtwoord genereren

en: Get More Gateways >>
nl_NL: Het krijgen van meer Gateways >>

en: Get New Password
nl_NL: Nieuw Wachtwoord Aanmaken

en: Get Started
nl_NL: Aan de slag

en: Get started page
nl_NL: Ga aan de slag pagina

en: Get your Public and Private Key -
nl_NL: Krijg uw openbare- en privé-sleutel-

en: Graphic
nl_NL: Afbeelding

en: Graphic (for shortcode [wpc_client_graphic])
nl_NL: Afbeelding ( voor shortcode [wpc_client_graphic])

en: Group Members
nl_NL: Groepsleden

en: HERE
nl_NL: Hier

en: HTTP Error.
nl_NL: HTTP-fout.

en: HUB Page
nl_NL: HUB pagina

en: HUB Page VS. %s
nl_NL: HUB pagina VS. %s

en: HUB Pages
nl_NL: HUB pagina's

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Height:
nl_NL: Hoogte:

en: Here
nl_NL: Hier

en: Hidden Field
nl_NL: Verborgen veld

en: Hide
nl_NL: Verberg

en: Hide Admin Bar
nl_NL: Admin balk verbergen

en: Hide Details
nl_NL: Verberg details

en: Hide Form Border
nl_NL: Formulier rand verbergen

en: Hide Site for not logged in Users
nl_NL: Verberg de site voor niet ingelogde gebruikers

en: Hide WP Admin
nl_NL: WP Admin verbergen

en: Hide dashboard/backend
nl_NL: Verberg Dashboard

en: Hides WordPress admin dashboard/backend from Clients and Staff.
nl_NL: Hiermee verbergt u het WordPress admin dashboard/backend voor klanten en medewerkers.

en: Hides top WordPress Admin Bar from Clients and Staff.
nl_NL: Hiermee verbergt u de boven WordPress Admin Bar voor klanten en medewerkers.

en: High
nl_NL: Hoog

en: High Priority - Will work for Users who have these %s and do not have specific Login/Logout Redirect rules.
nl_NL: Hoge prioriteit - zal werken voor gebruikers die deze %s hebben en die geen specifieke Login/Logout omleid regels hebben.

en: Highest Priority - Will always work - Does not matter if user has any other Login/Logout Redirect rules.
nl_NL: Hoogste prioriteit - Werkt altijd - Maakt niet of de gebruiker Inlog/Uitlog Redirct regels heeft.

en: Hint - The password
nl_NL: Hint - het wachtwoord

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ & ).
nl_NL: Tip: Het wachtwoord moet minimaal zeven karakters lang zijn. Om het sterker te maken, gebruik grote en kleine letters, nummers en symbolen zoals ! " ? $ % ^ & ).

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
nl_NL: Tip: Het wachtwoord moet minimaal zeven karakters lang zijn. Om het sterker te maken, gebruik kleine- en hoofdletters, cijfers en symbolen zoals ! " ? $ % ^ & ).

en: How are you liking WP-Client? Give us a rating:
nl_NL: Hoe bevalt WP-Client? Geef ons een rating:

en: Hub Activity
nl_NL: Hub activiteit

en: Hub ID does not exists.
nl_NL: Hub ID bestaat niet.

en: Hub Page
nl_NL: Dashboard pagina

en: Hub template does not exists.
nl_NL: Hub sjabloon bestaat niet.

en: I agree.
nl_NL: Ik ga akkoord.

en: IMPORTING CLIENTS
nl_NL: KLANTEN IMPORTEREN

en: IP Access Restriction
nl_NL: IP-toegangsbeperkingen

en: IP Address
nl_NL: IP-adres

en: If checked, the user's current role will be saved, but user will also take on characteristics of the %s role.
nl_NL: Indien aangevinkt, zal de huidige rol van de gebruiker worden opgeslagen, maar de gebruiker krijgt ook de kenmerken van de %s rol.

en: Image format either wrong or not supported.
nl_NL: Beeldformaat verkeerd of niet ondersteund.

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Import CSV List
nl_NL: CSV-lijst importeren…

en: Import was successful
nl_NL: Importeren is geslaagd

en: Important!!!
nl_NL: Belangrijk!!!

en: Importing %s Documentation
nl_NL: Documentatie %s importeren

en: In Archive
nl_NL: Gearchiveerd

en: In the Content menu, you can manage all of the information and resources that your clients will see. This includes HUB Pages, Portal Pages, files, and Private Messages. You can also manage Circles from this menu. More details for each in the next step!
nl_NL: In het inhoud menu kunt u alle informatie en bronnen die uw klanten zullen zien beheren. Het gaat hierbij om HUB's, Portal pagina's, bestanden en prive berichten. U kunt ook cirkels vanuit dit menu beheren. Meer details voor elk van deze opties in de volgende stap!

en: Inactive
nl_NL: Inactief

en: Inbox
nl_NL: Postvak in

en: Include
nl_NL: Toevoegen

en: Include Filetypes
nl_NL: Neem Filetypes mee

en: Incorrect Password
nl_NL: Onjuist wachtwoord

en: Individual Capabilities
nl_NL: Individuele mogelijkheden

en: Individual Capabilitites
nl_NL: Individuele mogelijkheden

en: Init error.
nl_NL: Init fout.

en: Install
nl_NL: Installeren

en: Installed Plugins
nl_NL: Geïnstalleerde plug-ins

en: Internal Notes
nl_NL: Interne notities

en: Invalid *.xml file
nl_NL: Ongeldig *.xml bestand

en: Invalid Data
nl_NL: Ongeldige Data

en: Invalid Email.
nl_NL: E-mail ongeldig.

en: Invalid IP address!
nl_NL: Ongeldig IP-adres!

en: Invalid Login or Password!
nl_NL: Ongeldige gebruikersnaam of wachtwoord!

en: Invalid Reply Email
nl_NL: Ongeldig antwoord E-mail

en: Invalid Sender Email
nl_NL: Ongeldige afzender E-mail

en: Invalid captcha
nl_NL: Ongeldige captcha

en: Invalid file. Please try downloading again!
nl_NL: Ongeldig bestand. Download het bestand opnieuw!

en: Invalid settings
nl_NL: Ongeldige instellingen

en: Invalid type of Category
nl_NL: Ongeldig type categorie

en: Jan
nl_NL: jan

en: January
nl_NL: januari

en: Jul
nl_NL: jul

en: July
nl_NL: juli

en: Jun
nl_NL: jun

en: June
nl_NL: juni

en: Keep Alive Connection
nl_NL: Levend verbinding houden

en: Key is empty
nl_NL: Sleutel is leeg

en: Key is wrong
nl_NL: Sleutel is verkeerd

en: LINKS
nl_NL: KOPPELINGEN

en: LOGOUT
nl_NL: AFMELDEN

en: Last 10 %s
nl_NL: Laatste 10 %s

en: Last Download
nl_NL: Laatste Gedownload

en: Last Download:
nl_NL: Laatste Download:

en: Last Modified
nl_NL: Laatst gewijzigd

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Launching Customizer...
nl_NL: Customizer Lanceren...

en: Leave Chain
nl_NL: Verlaat keten

en: Leave blank to allow unlimited file size.<br>NOTE: This setting does not change your server settings. You should change your server settings if you are experiencing issues.<br>Your server settings are:
nl_NL: Geen invoer betekent ongelimiteerde bestandsgrootte.<br>Opmerking: Deze instelling verandert niet uw serverinstellingen. Deze moeten handmatig worden aangepast als er problemen zijn.<br>Uw serverinstellingen zijn:

en: Leave empty if you want to use string from translate file
nl_NL: Laat leeg indien gewenst tekenreeks uit Vertaal bestand gebruiken

en: Leave in message history
nl_NL: Laat in bericht geschiedenis

en: Left
nl_NL: Links

en: Let's Go!
nl_NL: Laten we beginnen!

en: Light
nl_NL: Licht

en: Line Height:
nl_NL: Regelhoogte:

en: Link Text
nl_NL: Link tekst

en: Link class attribute
nl_NL: Link klasse attribuut

en: Link id attribute
nl_NL: Link id attribuut

en: Link style attribute
nl_NL: Link stijl attribuut

en: List
nl_NL: Lijst

en: List of %s Portals
nl_NL: Lijst van %s Portals

en: List of %s Portals (Tree)
nl_NL: Lijst van %s Portals (boom-structuur)

en: Log In
nl_NL: Aanmelden

en: Login
nl_NL: Aanmelden

en: Login Alert: Login Failed
nl_NL: Inlog melding: Aanmelden mislukt

en: Login Alert: Login Successful
nl_NL: Login bericht: Login succesvol

en: Login Alerts
nl_NL: Login waarschuwingen

en: Login Form
nl_NL: Inlogformulier

en: Login Forms
nl_NL: Login formulieren

en: Login Page
nl_NL: Loginpagina

en: Login Placeholder Text:
nl_NL: Login van de tijdelijke aanduiding tekst:

en: Login Redirect
nl_NL: Inlog Redirect

en: Login URL
nl_NL: Aanmeld URL

en: Login URL used default names of Wordpress. Settings are not updated.
nl_NL: Inlog URL gebruikt de standaardnamen van Wordpress. Instellingen worden niet bijgewerkt.

en: Login URL:
nl_NL: Aanmeld URL:

en: Login cannot be changed.
nl_NL: Inlog kan niet gewijzigd worden.

en: Login in %s account
nl_NL: Inloggen in %s account

en: Login to %s account
nl_NL: Inloggen op het account van %s

en: Login:
nl_NL: Aanmelden:

en: Logo Link (when clicked)
nl_NL: Logo link (wanneer erop geklikt wordt)

en: Logo Title (tooltip)
nl_NL: Logo Titel (tooltip)

en: Logout
nl_NL: Afmelden

en: Logout Link
nl_NL: Uitloggen

en: Logout Redirect
nl_NL: Uitlog Redirect

en: Logout URL
nl_NL: Afmeld URL

en: Logout URL:
nl_NL: Afmeld URL:

en: Logout redirect link:
nl_NL: Afmelden redirect link:

en: Lost Your Password?
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: Lost your password?
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: Low Priority - Will work for any Users who do not have specific Login/Logout Redirect rules.
nl_NL: Lage prioriteit - Werkt voor gebruikers die geen specifieke Inlog/Uitlog redirect regels hebben.

en: METHODS
nl_NL: METHODEN

en: Mailing Address
nl_NL: Postadres

en: Manage Default Login/Logout Redirect rules
nl_NL: Standaard Inloggen/Uitloggen redirect regels beheren

en: Manage Login/Logout Redirect rules for any %s
nl_NL: Login/Logout omleid regels voor elke %s beheren

en: Manage Login/Logout Redirect rules for any role
nl_NL: Beheren van alle Inlog/Uitlog Redirect voor elke functie

en: Manage Login/Logout Redirect rules for any user
nl_NL: Beheer van alle Login/Loguit Redirect voor elke functie

en: Mandrill
nl_NL: Mandril

en: Manual %s
nl_NL: Handmatig %s

en: Mar
nl_NL: mrt

en: March
nl_NL: maart

en: Margin:
nl_NL: Marge:

en: Mark As Read
nl_NL: Markeer als gelezen

en: Mark as Read
nl_NL: Markeren als gelezen

en: Mark password as temporary.
nl_NL: Stel dit wachtwoord als tijdelijk in.

en: Max File Size For Upload (Kb)
nl_NL: Maximale bestandsgrootte voor uploads (Kb)

en: May
nl_NL: mei

en: May not work with some URLs
nl_NL: Kan bij sommige URL 's niet werken

en: Me
nl_NL: Mij

en: Medium
nl_NL: Gemiddeld

en: Medium Priority - Will work for Users who have these roles and do not have specific Login/Logout Redirect rules.
nl_NL: Gemiddelde prioriteit - Werkt voor gebruikers die deze rollen en die geen specifieke Inlog/Uitlog redirect regels hebben.

en: Member
nl_NL: Lid

en: Members
nl_NL: Leden

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Message Deleted
nl_NL: Bericht verwijderd

en: Message Restored
nl_NL: Bericht hersteld

en: Message Sent
nl_NL: Bericht verzonden

en: Message Subject
nl_NL: Berichtonderwerp

en: Message is required!
nl_NL: Bericht is verplicht!

en: Message was read.
nl_NL: Bericht is gelezen.

en: Message was sent.
nl_NL: Bericht is verzonden.

en: Message(s) was archived
nl_NL: Bericht(en) werd gearchiveerd

en: Message(s) was deleted permanently
nl_NL: Bericht(en) zijn permanent verwijderd

en: Message(s) was read
nl_NL: Bericht(en) werd gelezen

en: Message(s) was restored
nl_NL: Bericht(en) werd hersteld

en: Messages
nl_NL: Berichten

en: Messages Per Page
nl_NL: Berichten per pagina

en: Messages in chain
nl_NL: Berichten in de keten

en: Mo
nl_NL: ma

en: Modify Profile
nl_NL: Bewerk profiel

en: Mon
nl_NL: Maa

en: Monday
nl_NL: maandag

en: Money
nl_NL: Geld

en: Move this item to the Trash
nl_NL: Dit item in prullenbak gooien

en: Move to Archive
nl_NL: Naar Archief Verplaatsen

en: Move to Trash
nl_NL: Naar prullenbak verplaatsen

en: Multi Select Box
nl_NL: Selectbox met meerdere opties

en: Multi-line Text Box
nl_NL: Textbox - meerdere regels

en: Must trigger the %s level on the Strength indicator.
nl_NL: Moet komen tot het niveau van de %s op de indicator voor sterkte.

en: My HUB Page
nl_NL: Mijn overzicht pagina

en: MySQL Version
nl_NL: MySQL versie

en: N/A
nl_NL: N/B

en: NEW
nl_NL: NIEUW

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name - Ascending
nl_NL: Naam - Oplopend

en: Name - Descending
nl_NL: Naam - Aflopend

en: Needs Mixed Case
nl_NL: Heeft meer variatie nodig

en: Needs Numbers
nl_NL: Heeft getallen nodig

en: Needs Special Chars
nl_NL: Heeft speciale tekens nodig

en: New
nl_NL: Nieuw

en: New %s
nl_NL: Nieuw %s

en: New %s Category
nl_NL: Nieuwe %s category

en: New %s Created
nl_NL: Nieuwe %s aangemaakt

en: New %s Created by Admin
nl_NL: Nieuwe %s aangemaakt door Admin

en: New %s Registers
nl_NL: Nieuwe %s Geregistreerden

en: New %s Registration
nl_NL: Nieuwe %s registratie

en: New %s registers using Self-Registration Form
nl_NL: Nieuwe %s geregistreerden met behulp van het Zelf Registratie formulier

en: New Category
nl_NL: Nieuwe Categorie

en: New Element CSS ID
nl_NL: Nieuwe Element CSS ID

en: New Element Title
nl_NL: Nieuwe Element Titel

en: New File Category
nl_NL: Nieuwe Bestandscategorie

en: New Message
nl_NL: Nieuw Bericht

en: New Password
nl_NL: Nieuw Wachtwoord

en: New Private Messages
nl_NL: Nieuwe privé berichten

en: New Profile
nl_NL: Nieuw profiel

en: New Tag
nl_NL: Nieuw label

en: New password:
nl_NL: Nieuw wachtwoord:

en: New view
nl_NL: Nieuwe weergave

en: Newer
nl_NL: Nieuwer

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next Notice
nl_NL: Volgend bericht

en: Next Section
nl_NL: Volgende sectie

en: Nickname
nl_NL: Bijnaam

en: No
nl_NL: Nee

en: No %s found.
nl_NL: Geen %s gevonden.

en: No Category
nl_NL: Geen Categorie

en: No Client Circles For Assign.
nl_NL: Geen client cirkels om toe te wijzen

en: No Clients For Assign.
nl_NL: Geen Clienten toe te wijzen.

en: No Extensions were found for this install.
nl_NL: Geen extensies gevonden voor deze installatie.

en: No Files
nl_NL: Geen bestanden

en: No Managers For Assign.
nl_NL: Geen Managers om toe te wijzen.

en: No Subject
nl_NL: Geen onderwerp

en: No Value
nl_NL: Geen waarde

en: No file
nl_NL: Geen bestand

en: No items
nl_NL: Geen items

en: No manager
nl_NL: Geen manager

en: No payment method is configured: Please contact to the site administrator.
nl_NL: Geen betalingsmethode is geconfigureerd: Neem contact op met de site beheerder.

en: No results matched
nl_NL: Geen overeenkomsten gevonden

en: Non-logged in users will receive a 404 when they try to access /wp-admin
nl_NL: Niet ingelogde gebruikers ontvangt een 404 wanneer ze proberen gebruik te maken van /wp-admin

en: Non-logged in users will redirect to login page
nl_NL: Niet-geregistreerd gebruikers worden omgeleid naar loginpagina

en: Nonce is Incorrect
nl_NL: Nonce is onjuist

en: None
nl_NL: Geen

en: Not Title
nl_NL: Geen titel

en: Not all registration levels was saved
nl_NL: Niet alle Registratieniveaus zijn opgeslagen

en: Note: Please test this first before converting a large number of users to be sure your intended result is achieved
nl_NL: Opgelet: Probeer dit eerst uit voordat je grote hoeveelheden gebruikers gaat omzetten, zodat je zeker weet dat dit goed gaat

en: Note: Press Enter for add tag.
nl_NL: Opmerking: druk op Enter om een tag toe te voegen.

en: Note: Some problem with template.
nl_NL: Noot: Enkele problemen met de sjabloon

en: Note: The registration will not work until you select "Payment Gateways". Clients will see a message that "Registration temporarily unavailable".
nl_NL: Nota: De registratie zal niet werken totdat u "betalingsmogelijkheden" selecteert. Klanten zullen het bericht 'registratie tijdelijk niet beschikbaar' zien.

en: Note: Without this option your server might block sending several emails in a short time (example: New Registration or Sending Newsletters).
nl_NL: Opmerking: zonder deze optie kan uw server meerdere e-mails sturen in een korte tijd blokkeren (voorbeeld: nieuwe registratie of versturen van nieuwsbrieven).

en: Note: if you want use email not as %s - please check that your mail server is supporting emails with another domain.
nl_NL: Opmerking: als u het e-mailadres niet wil gebruiken als %s - Controleer dan of uw e-mailserver andere e-mails ondersteund van een ander domein.

en: Notes is updated.
nl_NL: Notities zijn bijgewerkt.

en: Notes:
nl_NL: Notities:

en: Nothing found
nl_NL: Niets gevonden

en: Nothing found in Archive
nl_NL: Niets gevonden in het archief

en: Notify %s %s Registered
nl_NL: Aankondiging %s %s geregisteerd

en: Notify Admin about new registrations.
nl_NL: Admin informeren over nieuwe registraties.

en: Nov
nl_NL: nov

en: November
nl_NL: november

en: Numbers and Letters
nl_NL: Cijfers en Letters

en: OR
nl_NL: OF

en: OVERVIEW
nl_NL: OVERZICHT

en: Oct
nl_NL: okt

en: October
nl_NL: oktober

en: Official Business Name
nl_NL: Officiële bedrijfsnaam

en: Offset X
nl_NL: Verschuiving X

en: Offset Y
nl_NL: Verschuiving Y

en: Old view
nl_NL: Oude weergave

en: Older
nl_NL: Ouder

en: Older Messages
nl_NL: Oudere berichten

en: On this page you will find all of the basic information about your current %1$s, including their username, contact name, business name, email address, and creation date. You can also assign %1$s to %2$s from this page, as well as send them a private message, and perform other actions.
nl_NL: Op deze pagina vindt u alle algemene informatie over uw huidige %1$s, met inbegrip van hun gebruikersnaam, neem contact op met naam, bedrijfsnaam, e-mailadres en aanmaakdatum. U kunt ook %1$s toewijzen aan %2$s vanaf deze pagina, evenals hen een privébericht sturen, en andere acties uitvoeren.

en: Only Letters
nl_NL: Alleen Letters

en: Only Numbers
nl_NL: Alleen Nummers

en: Only Numbers( can be optional )
nl_NL: Alleen getallen (kan optioneel)

en: Open %s Registration
nl_NL: Open %s-registratie

en: Open Client Registration
nl_NL: Open client registratie

en: Open Staff Registration
nl_NL: Open personeelsregistratie

en: Option
nl_NL: Optie

en: Options
nl_NL: Opties

en: Options:
nl_NL: Opties:

en: Order
nl_NL: Ordre

en: Order By
nl_NL: Bestel bij

en: Order Entered
nl_NL: Bestelling ingevuld

en: Order:
nl_NL: Volgorde:

en: Other file extensions except
nl_NL: Andere extensies behalve

en: PHP Mbstring Extension
nl_NL: PHP Mbstring extensie

en: PHP Post Max Size
nl_NL: PHP Post Max grootte

en: PHP Time Limit
nl_NL: PHP tijdslimiet

en: PHP Version
nl_NL: PHP-versie

en: PM: Notify To %s
nl_NL: PM: Stel %s op de hoogte

en: Padding:
nl_NL: Opvulling:

en: Page
nl_NL: Pagina

en: Page Background Color
nl_NL: Pagina-achtergrond kleur

en: Page Url
nl_NL: Pagina Url

en: Page content: [wpc_client_add_staff_form]
nl_NL: Pagina inhoud: [wpc_client_add_staff_form]

en: Page content: [wpc_client_edit_portal_page]
nl_NL: Pagina inhoud: [wpc_client_edit_portal_page]

en: Page content: [wpc_client_edit_staff_form]
nl_NL: Pagina inhoud: [wpc_client_edit_staff_form]

en: Page content: [wpc_client_error_image] or any text
nl_NL: Pagina-inhoud: [wpc_client_error_image] of tekst

en: Page content: [wpc_client_loginf]
nl_NL: Pagina inhoud: [wpc_client_loginf]

en: Page content: [wpc_client_payment_process]
nl_NL: Pagina-inhoud: [wpc_client_payment_process]

en: Page content: [wpc_client_profile]
nl_NL: Pagina inhoud: [wpc_client_profile]

en: Page content: [wpc_client_registration_form]
nl_NL: Pagina inhoud: [wpc_client_registration_form]

en: Page content: [wpc_client_registration_successful]
nl_NL: Pagina inhoud: [wpc_client_registration_successful]

en: Page content: [wpc_client_staff_directory]
nl_NL: Pagina inhoud: [wpc_client_staff_directory]

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Pages Updated Successfully.
nl_NL: Pagina's bijgewerkt.

en: Pages you have access to
nl_NL: Pagina's waar u toegang tot hebt

en: Pagination Per Page
nl_NL: Paginering Per pagina

en: Parent
nl_NL: Bovenliggend

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password Black List
nl_NL: Wachtwoord zwarte lijst

en: Password Lost and Found.
nl_NL: Wachtwoord vergeten of kwijt

en: Password Minimum Length
nl_NL: Minimale wachtwoordlengte

en: Password Mismatch
nl_NL: Wachtwoorden komen niet overeen.

en: Password Mixed Case
nl_NL: Hoofdletters en kleine letters wisselen

en: Password Numeric Digits
nl_NL: Numeriek wachtwoord

en: Password Placeholder Text:
nl_NL: Tekst wachtwoord van tijdelijke aanduiding:

en: Password Requirements
nl_NL: Wachtwoordvereisten

en: Password Special Characters
nl_NL: Wachtwoord speciale tekens

en: Password Strength
nl_NL: Wachtwoordsterkte

en: Password confirmation is required
nl_NL: Wachtwoord bevestiging is vereist

en: Password in Blacklist
nl_NL: Wachtwoord in Blacklist

en: Password is Required
nl_NL: Wachtwoord is verplicht

en: Password is required.<br/>
nl_NL: Wachtwoord is verplicht.<br/>

en: Password must contain a mix of uppercase and lowercase characters.
nl_NL: Wachtwoord moet hoofd- en kleine letters bevatten.

en: Password must contain numeric digits (0-9).
nl_NL: Wachtwoord moet numerieke karakters bevatten (0-9).

en: Password must contain special characters (eg: .,!#$%_+).
nl_NL: Wachtwoord moet speciale tekens bevatten (bijv:.,! #$% _ +).

en: Password required.
nl_NL: Wachtwoord verplicht.

en: Password:
nl_NL: Wachtwoord:

en: Passwords are not matched.
nl_NL: De Wachtwoorden komen niet overeen.

en: Payment
nl_NL: Betaling

en: Payment Gateways
nl_NL: Betaling Gateways

en: Payment History
nl_NL: Betalingsgeschiedenis

en: Payment Method
nl_NL: Betalingsmethode

en: Payment Process
nl_NL: Betalingsproces

en: Payment Settings
nl_NL: Betalingsinstellingen

en: Payments
nl_NL: Betalingen

en: Percent
nl_NL: Procent

en: Permalink:
nl_NL: Vaste link:

en: Permission Error.
nl_NL: Rechtenfout.

en: Permission Report Documentation
nl_NL: Machtiging verslag documentatie

en: Permissions Report
nl_NL: Permissie Verslag

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: Phone with Code Area
nl_NL: Telefoon met netnummer

en: Placeholder
nl_NL: Tijdelijke aanduiding

en: Placeholder was copied
nl_NL: Tijdelijke aanduiding werd gekopieerd

en: Please advise, you have:
nl_NL: Gelieve te adviseren, u hebt:

en: Please enter your password!
nl_NL: Vult u a.u.b. uw wachtwoord in!

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
nl_NL: Voer uw gebruikersnaam of e-mailadres in. U ontvangt een link om een nieuw wachtwoord aan te maken via een e-mail.

en: Please enter your username!
nl_NL: Vult u a.u.b. uw gebruikersnaam in!

en: Please press Enter when you wrote title of tag.
nl_NL: Druk alstublieft op Enter wanneer u titel van een tag schrijft.

en: Please rate WP-Client
nl_NL: Gelieve uw waardering over WP-Client te geven

en: Please select Categories
nl_NL: Selecteer Categorieën

en: Please select file to assign.
nl_NL: Selecteer bestand om toe te wijzen.

en: Please select file to upload.
nl_NL: Selecteer a.u.b. een bestand dat u wilt uploaden.

en: Please select members and try again
nl_NL: Selecteer leden en probeer het opnieuw

en: Please write file url.
nl_NL: Voeg de bestands-url in.

en: Plural
nl_NL: Meervoud

en: Plural:
nl_NL: Meervoud:

en: Port
nl_NL: Poort

en: Portal Settings
nl_NL: Portaal instellingen

en: Position
nl_NL: Positie

en: Possible reason: your host may have disabled the mail() function...
nl_NL: Mogelijke oorzaak: uw webhost kan de mail() functie hebben uitgeschakeld ...

en: Prev
nl_NL: Vorige

en: Preview
nl_NL: Bekijk vooraf

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Previous Notice
nl_NL: Vorige kennisgeving

en: Previous Section
nl_NL: Vorige sectie

en: Priority Order
nl_NL: Volgorde van prioriteit

en: Private Message: Notify Message To %s
nl_NL: Privébericht: Bericht naar %s

en: Private Message: Notify Message To %s/%s
nl_NL: Privébericht: Kennisgeving Bericht naar %s/%s

en: Private Messages
nl_NL: Privé Berichten

en: Private Messages Settings
nl_NL: Prive berichten-instellingen

en: Private Messaging Basics
nl_NL: Privé berichten beginselen

en: Profile Has Been Deleted
nl_NL: Het profiel is verwijderd

en: Profile Has Been Saved
nl_NL: Het profiel is opgeslagen

en: Profile Id is Empty
nl_NL: Profiel Id is leeg

en: Profile Name is Required
nl_NL: Profiel naam is verplicht

en: Profiles
nl_NL: Profielen

en: Protect URL
nl_NL: Beschermen van URL

en: Published
nl_NL: Gepubliceerd op

en: Quick Overview
nl_NL: Snel overzicht

en: Quick Overview: Circles
nl_NL: Kort overzicht: cirkels

en: Quick Overview: Clients
nl_NL: Kort overzicht: Clienten

en: Quick Overview: Content Menu
nl_NL: Kort overzicht: Content Menu

en: Quick Overview: Email Templates
nl_NL: Kort overzicht: E-mail templates

en: Quick Overview: Extensions Menu
nl_NL: Kort overzicht: Extensies Menu

en: Quick Overview: File Sharing
nl_NL: Kort overzicht: Bestanden delen

en: Quick Overview: Finished
nl_NL: Kort overzicht: Gereed

en: Quick Overview: HUB Pages
nl_NL: Snel overzicht: HUB Pagina's

en: Quick Overview: Introduction
nl_NL: Snel overzicht: Inleiding

en: Quick Overview: Members Menu
nl_NL: Kort overzicht: Leden menu

en: Quick Overview: Portal Page Template
nl_NL: Snel overzicht: Portal pagina sjabloon

en: Quick Overview: Portal Pages
nl_NL: Kort overzicht: Portal-pagina 's

en: Quick Overview: Private Messages
nl_NL: Kort overzicht: Prive berichten

en: Quick Overview: Shortcode Templates
nl_NL: Kort overzicht: Shortcode Templates

en: Quick Overview: Staff
nl_NL: Kort overzicht: personeel

en: Quick Overview: WPC-Admins
nl_NL: Kort overzicht: WPC-Admins

en: Quick Overview: WPC-Managers
nl_NL: Kort overzicht: WPC-Managers

en: Radio Buttons
nl_NL: Keuzerondjes

en: Re-Create Pages
nl_NL: Pagina's opnieuw maken

en: Re-Send Welcome Email
nl_NL: Welkomstemail opnieuw versturen

en: Re-Sent Email for %s.
nl_NL: Opnieuw verzonden E-mail voor %s.

en: Read & Reply
nl_NL: Lezen & Beantwoorden

en: Reassign
nl_NL: Opnieuw toewijzen

en: Reassign %s
nl_NL: Opnieuw toewijzen %s

en: Reassign %s and %s to
nl_NL: %s en %s opnieuw toewijzen

en: Reassign Category
nl_NL: Wijs categorie opnieuw toe

en: Reassign Files
nl_NL: Wijs bestanden opnieuw toe

en: Reassign Files Category
nl_NL: Wijs bestanden opnieuw aan categorie toe

en: Reassign Files Tag
nl_NL: Bestanden label toewijzen

en: Reassign Tag
nl_NL: Tag opnieuw toewijzen

en: Reassign Tags
nl_NL: Tags opnieuw toewijzen

en: Reassign files to
nl_NL: Wijs bestanden opnieuw toe

en: Recursive Numbers
nl_NL: Recursieve nummers

en: Redirect on Login or HUB
nl_NL: Omleiden op Login of Dashboard

en: Refresh
nl_NL: Vernieuw

en: Registered %s
nl_NL: Geregistreerd %s

en: Registration Form
nl_NL: Registratieformulier

en: Registration Page
nl_NL: Registratiepagina

en: Registration Successful
nl_NL: Registratie is Succesvol

en: Registration is disabled!
nl_NL: Registratie is uitgeschakeld!

en: Regular
nl_NL: Normaal

en: Relate to User Meta
nl_NL: Betrekking hebben op gebruiker Meta

en: Reload This Widget
nl_NL: Deze Widget herladen

en: Remaining %d minutes
nl_NL: %d minuten resterend

en: Remember Me
nl_NL: Onthoud Mij

en: Remember your password?
nl_NL: Weet u uw wachtwoord weer?

en: Remember: 1M = 1024Kb
nl_NL: Onthoud: 1M = 1024Kb

en: Remove %s
nl_NL: Verwijder %s

en: Remove %s role
nl_NL: Verwijder %s rol

en: Remove Assign
nl_NL: Verwijder toewijzing

en: Remove Avatar
nl_NL: Verwijder avatar

en: Remove Filter
nl_NL: Filter verwijderen

en: Remove Individual Capabilities
nl_NL: Individuele mogelijkheden verwijderen

en: Remove assigns
nl_NL: Toewijzing verwijderen

en: Remove files
nl_NL: Bestanden verwijderen

en: Remove messages
nl_NL: Berichten verwijderen

en: Reply to Email
nl_NL: Beantwoord E-mail

en: Report
nl_NL: Verslag

en: Required
nl_NL: Vereist

en: Required Field
nl_NL: Verplicht veld

en: Resend email for verification
nl_NL: E-mail verificatie nogmaals verzenden

en: Reset
nl_NL: Resetten

en: Reset %s Password
nl_NL: Wachtwoord %s Resetten

en: Reset Password
nl_NL: Wachtwoord Resetten

en: Reset to default
nl_NL: Terug naar Standaardinstellingen

en: Resize
nl_NL: Vergroten/verkleinen

en: Resize all thumbnails now?
nl_NL: Het formaat van alle thumbnails nu aanpassen?

en: Resize was completed
nl_NL: Vergroten/verkleinen is voltooid

en: Restore
nl_NL: Terugzetten

en: Restore %s
nl_NL: Herstel %s

en: Restore this item from the Trash
nl_NL: Terugzetten vanuit prullenbak

en: Restrict access to the site by IP
nl_NL: Beperk de toegang tot de site door IP

en: Return to admin panel
nl_NL: Terug naar admin panel

en: Right
nl_NL: Recht

en: Role
nl_NL: Rol

en: Rule Type
nl_NL: Regeltype

en: Runtime ran out of available memory.
nl_NL: Runtime te weinig beschikbaar geheugen.

en: SELECT FILES
nl_NL: SELECTEER BESTANDEN

en: SMTP Overview
nl_NL: SMTP-overzicht

en: Sa
nl_NL: za

en: Sat
nl_NL: za

en: Saturday
nl_NL: zaterdag

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save %s
nl_NL: Opslaan van %s

en: Save %s Category
nl_NL: Categorie %s opslaan

en: Save Capabilities
nl_NL: Opslaan van mogelijkheden

en: Save Current User Role
nl_NL: Huidige gebruikersrol opslaan

en: Save Custom Field
nl_NL: Bewaar Aangepast Veld

en: Save Notes
nl_NL: Notities opslaan

en: Save Profile
nl_NL: Profiel opslaan

en: Save Rules
nl_NL: Regel opslaan

en: Save Section
nl_NL: Sectie opslaan

en: Save Title
nl_NL: Titel Opslaan

en: Saved
nl_NL: Opgeslagen

en: Saved!
nl_NL: Opgeslagen!

en: Say if you put "login" into the box, your new login URL will be
nl_NL: Zeg dat je "Inloggen"invult in dit vak, dat zal je nieuwe aanmeldings-URL zijn

en: Scheme
nl_NL: Schema

en: Search
nl_NL: Zoek

en: Search %s
nl_NL: Zoek %s

en: Search File Categories
nl_NL: Bestands categorieën zoeken

en: Search File Tags
nl_NL: Bestandstags zoeken

en: Search Files
nl_NL: Bestanden zoeken

en: Search HUB Page
nl_NL: HUB zoekpagina

en: Search Page
nl_NL: Zoekpagina

en: Search Payments
nl_NL: Betalingen zoeken

en: Search Tags
nl_NL: Zoek tags

en: Search Users
nl_NL: Zoek Gebruikers

en: Search in messages
nl_NL: Zoek in berichten

en: Section
nl_NL: Sectie

en: Security
nl_NL: Veiligheid

en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Select %s
nl_NL: Selecteer %s

en: Select %s %s
nl_NL: Selecteer %s %s

en: Select All
nl_NL: Alles Selecteer

en: Select All.
nl_NL: Alles selecteren

en: Select Author
nl_NL: Selecteer Auteur

en: Select Box
nl_NL: Keuzebox

en: Select CC Members
nl_NL: Selecteer CC leden

en: Select Categories
nl_NL: Selecteer Categorieën

en: Select Category
nl_NL: Kies een categorie

en: Select Client
nl_NL: Selecteer Client

en: Select File
nl_NL: Selecteer bestand

en: Select Files
nl_NL: Selecteer bestanden

en: Select Filter
nl_NL: Selecteer filter

en: Select Function
nl_NL: Selecteer functie

en: Select Group Members
nl_NL: Selecteer groepsleden

en: Select Image
nl_NL: Kies afbeelding

en: Select Member
nl_NL: Selecteer lid

en: Select Members
nl_NL: Selecteer leden

en: Select Method
nl_NL: Methode selecteren

en: Select Page
nl_NL: Pagina Selecteren

en: Select Read
nl_NL: Selecteer lezen

en: Select Role
nl_NL: Selecteer rol

en: Select Tag
nl_NL: Selecteer Label

en: Select Unread
nl_NL: Selecteer ongelezen

en: Select Widget's Color
nl_NL: Selecteer de kleur van Widget

en: Select a %s to preview the %s from their perspective:
nl_NL: Selecteer een %s om een voorbeeld van de %s vanuit hun perspectief:

en: Select a role
nl_NL: Kies een rol

en: Select a username
nl_NL: Kies een gebruikersnaam

en: Select category
nl_NL: Kies een categorie

en: Select date
nl_NL: Kies datum

en: Select files
nl_NL: Selecteer bestanden

en: Select type of the custom field.
nl_NL: Kies een veldtype voor het aangepaste veld.

en: Select users of the custom field.
nl_NL: Selecteer gebruikers van het aangepaste veld.

en: Select&Upload Files
nl_NL: Selecteer en Upload bestanden

en: Send
nl_NL: Verstuur

en: Send %s
nl_NL: Verzenden %s

en: Send Message
nl_NL: Verstuur bericht

en: Send Password?
nl_NL: Verstuur wachtwoord?

en: Send Separate Messages
nl_NL: Afzonderlijke berichten verzenden

en: Send Test Email
nl_NL: Test E-mail verzenden

en: Send Test Message
nl_NL: Testbericht verzenden

en: Send Update to selected %s
nl_NL: Verzend update naar de geselecteerde %s

en: Send email notification for new assign %s
nl_NL: Verzenden van e-mailbericht voor de nieuwe toewijzing %s

en: Send notification to the assigned %s and associated %s
nl_NL: Verzend een bericht aan de toegewezen %s en bijbehorende %s

en: Send this password to email?
nl_NL: Dit wachtwoord via e-mail verzenden?

en: Send this password to the %s by email.
nl_NL: Dit wachtwoord naar de %s per e-mail verzenden.

en: Send this password to the new user by email.
nl_NL: Stuur dit wachtwoord per E-mail naar de nieuwe gebruiker.

en: Send to %s
nl_NL: Stuur naar %s

en: Sender Email
nl_NL: E-mail van de afzender

en: Sender Name
nl_NL: Naam van de afzender

en: Sending Method
nl_NL: Verzendmethode

en: Sending Profile
nl_NL: Zendprofiel

en: Sent
nl_NL: Verzonden

en: Sep
nl_NL: sep

en: September
nl_NL: september

en: Set Password as Temporary
nl_NL: Wachtwoord tijdelijk instellen

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings Overview
nl_NL: Instellingen overzicht

en: Settings Summary
nl_NL: Samenvatting Instellingen

en: Settings Updated.
nl_NL: Instellingen bijgewerkt.

en: Settings saved.
nl_NL: Instellingen opgeslagen.

en: Shortcode Templates
nl_NL: Shortcode sjablonen

en: Should be at least %d characters long.
nl_NL: Moet minstens %d karakters lang zijn.

en: Should contain numbers.
nl_NL: Moet getallen bevatten.

en: Should contain special characters like ! " ? $ % ^ & ).
nl_NL: Moet speciale tekens zoals! " ? $ % ^ & ) bevatten.

en: Should contain upper and lower case letters.
nl_NL: Moet hoofdletters en kleine letters bevatten.

en: Show
nl_NL: Toon

en: Show <span class="expand_count">%s</span> Older Messages
nl_NL: <span class="expand_count">%s</span> oudere berichten tonen

en: Show All
nl_NL: Toon alle

en: Show All Private Messages
nl_NL: Alle privéberichten weergeven

en: Show Author
nl_NL: Auteur weergeven

en: Show Bulk Actions
nl_NL: Bulk acties weergeven

en: Show Categories
nl_NL: Rubrieken weergeven

en: Show Categories Titles
nl_NL: Titels van categorieën

en: Show Current Page
nl_NL: Toon huidige pagina

en: Show Dashboard
nl_NL: Dashboard weergeven

en: Show Date
nl_NL: Datum weergeven

en: Show Details
nl_NL: Toon details

en: Show Empty Categories
nl_NL: Lege categorieën weergeven

en: Show FTP Sync
nl_NL: Toon FTP Sync

en: Show Featured Image
nl_NL: Toon uitgelichte afbeelding

en: Show File Categories Page
nl_NL: Bestand categorieën pagina weergeven

en: Show File Description in Uploader
nl_NL: Bestandsbeschrijving in Uploader weergeven

en: Show File Tags Page
nl_NL: Label pagina weergeven

en: Show Files Download Log
nl_NL: Download logbestanden weergeven

en: Show Filters
nl_NL: Filters weergeven

en: Show HUB Title on HUB page
nl_NL: Laat de HUB titel in de HUB pagina zien

en: Show Last Download Date
nl_NL: Laatste Download datum weergeven

en: Show More
nl_NL: Laat meer zien

en: Show Pagination
nl_NL: Toon paginering

en: Show Search
nl_NL: Toon Zoek Box

en: Show Size
nl_NL: Toon grootte

en: Show Sort
nl_NL: Toon sorteren

en: Show Tags
nl_NL: Labels tonen

en: Show Thumbnails
nl_NL: Toon thumbnails

en: Show on %s
nl_NL: Toon op %s

en: Show on HUB Page
nl_NL: Toon op HUB pagina

en: Show on both HUB and %s
nl_NL: Toon op zowel HUB als %s

en: Show sort
nl_NL: Toon sorteren

en: Singular
nl_NL: Enkelvoud

en: Singular:
nl_NL: Enkelvoud:

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Skip
nl_NL: Overslaan

en: Skip this step
nl_NL: Sla deze stap over

en: Some error with assigning permission for file.
nl_NL: Er is een error opgetreden bij het toewijzen van rechten voor dit bestand.

en: Some problem with update.
nl_NL: Één of ander probleem met update.

en: Something Wrong.
nl_NL: Er is iets fout gegaan.

en: Sorry, Passwords are not matched! .<br/>
nl_NL: Sorry, de wachtwoorden komen niet overeen!<br/>

en: Sorry, Passwords are not matched!<br/>
nl_NL: Sorry, de wachtwoorden komen niet overeen!<br/>

en: Sorry, confirm password is required.<br/>
nl_NL: Sorry, vul het wachtwoord ter bevestiging in.<br/>

en: Sorry, email address already in use!<br/>
nl_NL: Sorry, e-mailadres al in gebruik! <br/>

en: Sorry, password is required.<br/>
nl_NL: Sorry, een wachtwoord verplicht.<br/>

en: Sorry, that username already exists!<br/>
nl_NL: Sorry, deze gebruikersnaam bestaat al! <br/>

en: Sorry, you do not have permission to see this page!
nl_NL: Sorry, u hebt geen rechten om deze pagina te bekijken.

en: Sorry, you have used all of your storage quota.
nl_NL: Sorry, dat u zit aan uw opslaglimiet.

en: Sorry, you must agree to the Terms/Conditions to continue
nl_NL: Sorry, u moet akkoord met de voorwaarden om door te gaan

en: Sort by
nl_NL: Sorteer op

en: Sort by:
nl_NL: Sorteer op:

en: Sort:
nl_NL: Sorteren:

en: Specific %s
nl_NL: Specifieke %s

en: Specific roles
nl_NL: Specifieke rollen

en: Specific users
nl_NL: Specifieke gebruikers

en: Square
nl_NL: Vierkant

en: Standard browser upload form
nl_NL: Standaard browser-upload formulier

en: Start Upload
nl_NL: Beginnen met uploaden

en: Step %s of %d
nl_NL: Stap %s van %d

en: Stop Upload
nl_NL: Upload stoppen

en: Strength Indicator
nl_NL: Sterkte Indicator

en: Strength indicator
nl_NL: Sterkteindicator

en: Strong
nl_NL: Sterk

en: Style Scheme
nl_NL: Stijl ontwerp

en: Su
nl_NL: zo

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Subject cannot be empty
nl_NL: Onderwerp mag niet leeg zijn

en: Subject is required!
nl_NL: Onderwerp is verplicht!

en: Submit Registration
nl_NL: Registratie Versturen

en: Success
nl_NL: Succes

en: Successful %s Registration
nl_NL: Succesvolle %s registratie

en: Successful Client Registration
nl_NL: Klant registratie geslaagd

en: Such an extension is not supported!
nl_NL: Deze extensie wordt niet ondersteund!

en: Sun
nl_NL: zo

en: Sunday
nl_NL: zondag

en: Symbol
nl_NL: Symbool

en: Synchronize files with FTP
nl_NL: Synchroniseer bestanden met FTP

en: Synchronize now
nl_NL: Nu synchroniseren

en: Synchronize with FTP
nl_NL: Synchroniseren met FTP

en: Syncronization
nl_NL: Synchronisatie

en: System Status
nl_NL: Systeemstatus

en: Table
nl_NL: Tabel

en: Tag
nl_NL: Label

en: Tag From
nl_NL: Label van

en: Tag Name
nl_NL: Labelnaam

en: Tag To
nl_NL: Label aan

en: Tag already exists.
nl_NL: Tag bestaat al.

en: Tag was added successfully.
nl_NL: Tag succesvol toegevoegd.

en: Tag(s) are Deleted.
nl_NL: Tag(s) zijn verwijderd.

en: Tags
nl_NL: Labels

en: Tags filter's condition
nl_NL: De Tags filtervoorwaarde

en: Template
nl_NL: Sjabloon

en: Template Name
nl_NL: Sjabloonnaam

en: Template Updated.
nl_NL: Template bijgewerkt.

en: Template and all HUB pages are Updated.
nl_NL: Sjabloon en alle HUB pagina's zijn bijgewerkt.

en: Template success updated.
nl_NL: Sjabloon succesvol bijgewerkt.

en: Templates
nl_NL: Sjablonen

en: Templates Overview
nl_NL: Templates overzicht

en: Temporary Password?
nl_NL: Tijdelijk wachtwoord?

en: Terms Error Text
nl_NL: Voorwaarden fouttekst

en: Terms Hyperlink
nl_NL: Voorwaarden Hyperlink

en: Terms/Conditions
nl_NL: Voorwaarden/condities

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text Box
nl_NL: Tekstbox

en: Text Color
nl_NL: Tekstkleur

en: Text Link Color
nl_NL: Kleur van de links

en: Text after user registration
nl_NL: Tekst na de gebruikersregistratie

en: Text for Forgot Password:
nl_NL: Tekst voor vergeten wachtwoord:

en: Text for Login Button:
nl_NL: Tekst voor de Aanmelden Knop:

en: Text for Login field:
nl_NL: Tekst voor het Aanmelden veld :

en: Text for Logout link:
nl_NL: Tekst voor de Afmelden link:

en: Text for Password field:
nl_NL: Tekst voor het Wachtwoord veld:

en: Text for Remember Me:
nl_NL: Tekst voor Onthoud Mij:

en: Text for logout link
nl_NL: Tekst voor de Afmelden link:

en: Text for not logged in users
nl_NL: Tekst voor niet ingelogd gebruikers

en: Th
nl_NL: do

en: Thank you for choosing WP-Client! This quick startup wizard will allow you to configure the basic settings and functions of the plugin. The whole process should only take a few minutes. You can optionally skip this setup wizard and go straight into the plugin menu using the "Skip" button below.
nl_NL: Dank u voor het kiezen van WP-Client! Deze installatiewizard stelt u in staat de basisinstellingen en de functies van de plugin te configureren. Het hele proces duurt slechts een paar minuten. U kunt desgewenst deze installatiewizard overslaan en meteen naar het plugin menu gaan met behulp van de "Overslaan" knop hieronder.

en: Thank you for the payment.
nl_NL: Bedankt voor uw betaling.

en: The Category Folder already exists on FTP!!!
nl_NL: De categoriemap bestaat al op FTP!

en: The Category already exists!
nl_NL: De categorie bestaat al!

en: The Category already exists!!!
nl_NL: Die categorie bestaat al!!!

en: The Category with this folder already exists!!!
nl_NL: De categorie met deze map bestaat al!

en: The Category with this name already exists!!!
nl_NL: De categorie met deze naam bestaat al!

en: The Extension generated unexpected output:
nl_NL: De extensie gegenereerde een onverwachte uitkomst:

en: The HUB Page is a page that is unique to each individual client, and can only be viewed by that client. By default, the HUB Page is essentially the client's "landing page", the first page they see after logging in. All clients have one HUB Page, and this page is automatically generated when the client is first created. The contents of the HUB Pages can be edited individually from this menu, or via the Templates menu.
nl_NL: De HUB pagina is een pagina die uniek is voor elke individuele cliënt en kan alleen worden bekeken door die cliënt. Standaard, de HUB pagina is in wezen van de klant "landing page", de eerste pagina die ze na het inloggen zien. Alle cliënten hebben één HUB pagina en deze pagina wordt automatisch gegenereerd wanneer de cliënt voor het eerst wordt aangemaakt. De inhoud van de HUB's kunnen afzonderlijk worden bewerkt vanuit dit menu, of via de sjablonen-menu.

en: The Username is required.<br/>
nl_NL: De gebruikersnaam is verplicht. <br/>

en: The WPC-Manager role falls somewhere between the admin and the client. You can think of them as admins, but with fewer permissions, and access to only specifically assigned clients. Manager permissions and access can be controlled from the Settings-->Capabilities menu. This role is great if you have multiple people in your company that need to access client data, but you only want them to be able to interact with certain clients (instead of all of them).
nl_NL: De rol van WPC-Manager valt ergens tussen de admin en de client in. U kunt ze zien als beheerders, maar met minder machtigingen en toegang tot alleen specifiek toegewezen cliënten. Machtigingen voor beheer en toegang kunnen worden bediend vanuit het Instellingen--> Mogelijkheden menu. Deze rol is erg geschikt als meerdere mensen in uw bedrijf toegang tot klantgegevens nodig hebben, maar u alleen wilt dat ze kunnen werken met bepaalde klanten (in plaats van allemaal).

en: The changes have been successfully saved.<br/>
nl_NL: De wijzigingen zijn succesvol opgeslagen. <br/>

en: The changes of the Category are saved!
nl_NL: De wijzigingen aan de Categorie zijn opgeslagen

en: The changes of the Category are saved.
nl_NL: De wijzigingen van de categorie zijn opgeslagen.

en: The e-mail could not be sent.
nl_NL: Het e-mailbericht kan niet worden verzonden.

en: The email is required.<br/>
nl_NL: Een email is vereist.<br/>

en: The file has been added
nl_NL: Het bestand is toegevoegd

en: The file has been uploaded!
nl_NL: Het bestand is geupload!

en: The file size more than allowed!
nl_NL: Het bestand overschreid de grootte limiet!

en: The name used to identify the custom field. Should consist only of these characters "a-z" and the underscore symbol "_" <br> - (not displayed on the form).
nl_NL: De naam wordt gebruikt om het aangepaste veld te identificeren. Deze kan enkel bestaan uit de karakters "a-z" en het symbool "_" <br> - (niet weergegeven op het formulier).

en: The passwords do not match.
nl_NL: De wachtwoorden komen niet overeen.

en: The test email from %s for %s Sending method
nl_NL: De test e-mail van %s voor %s verzenden methode

en: The title of the custom field (displayed on the form).
nl_NL: De titel van het aangepaste veld (weergegeven op het formulier)

en: The username is required.<br/>
nl_NL: De gebruikersnaam is verplicht. <br/>

en: Theme Link Pages
nl_NL: Thema Link pagina 's

en: Theme Link Pages FAQ
nl_NL: Thema Link’s FAQ

en: There was an error assign the file, please try again!
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het uploaden van het bestand, probeer het opnieuw!

en: There was an error uploading the file, please try again!
nl_NL: Er was een error tijdens het uploaden, probeert u het a.u.b. opnieuw!

en: This Email Profile Already in Use
nl_NL: Dit email profiel is in gebruik

en: This Email Profile not Found
nl_NL: Dit email profiel is niet gevonden

en: This Permissions Report tool is designed to show comprehensive reports of the assigned permissions given based on %s or %s affiliation, and by what path those permissions were assigned. This helps you ensure that your permissions are set up the way you intended and helps identify and possible accidental assignment of permissions that you did not intend.
nl_NL: Deze machtiging rapportage is ontworpen om uitvoerige rapporten te laten zien van de toegewezen machtigingen verleend op basis van %s of %s-aansluiting, en door welke weg deze machtigingen zijn toegewezen. Dit helpt u ervoor zorgen dat de machtigingen die u heeft opgezet, u helpt mogelijke toewijzingen te identificeren die u niet bedoeld heeft.

en: This Profile Not Found
nl_NL: Dit profiel is niet gevonden

en: This field is marked as required by the administrator
nl_NL: Dit veld is gemarkeerd als vereist door de beheerder

en: This field is required
nl_NL: Dit veld is verplicht

en: This folder is already exist in this level
nl_NL: Deze map bestaat al op dit niveau

en: This is a test email. If you get it, then congratulations, your %s Sending method settings on %s are correct and should work normally. Save the settings in admin.
nl_NL: Dit is een test e-mail. Als u het ontvangt, dan gefeliciteerd, uw %s instellingen van de verzendmethode %s zijn correct en zouden normaal moeten werken. Sla de instellingen op in admin.

en: This is an email testing the email settings in the %s Core plugin. Congratulations! If you are receiving this email, it means your email settings are correct and functioning properly. Please click "Update Settings".
nl_NL: Dit is een e-mail om de e-mailinstellingen te testen in de %s Core plugin . Gefeliciteerd! Als u dit e-mailbericht ontvangt, betekent dit dat uw e-mailinstellingen correct zijn en goed functioneren . Klik op "Update Settings".

en: This will change it from
nl_NL: Dit zal het veranderen vanuit

en: This will show you what version of %s you have installed, as well as all of the legal policies, terms, and disclaimers of the product.
nl_NL: Dit zal u tonen welke versie van %s u hebt geïnstalleerd, evenals alle juridische zaken, voorwaarden en disclaimers van het product.

en: Thu
nl_NL: do

en: Thumbnail size
nl_NL: Miniatuurgrootte

en: Thumbnails Settings
nl_NL: Thumbnail instellingen

en: Thursday
nl_NL: donderdag

en: Time
nl_NL: Datum

en: Title
nl_NL: Titel

en: Title is empty
nl_NL: Titel is leeg

en: Title of Profile
nl_NL: Profieltitel

en: Title:
nl_NL: Titel:

en: To
nl_NL: Aan

en: To Role
nl_NL: Naar rol

en: To assign files, you should upload it by FTP into folder %s
nl_NL: Om bestanden toe te wijzen, moet je ze uploaden via FTP naar map %s

en: To begin the installation, click Install. You will then need to Activate the Extension, and enter the Extension's unique API Key.
nl_NL: Om te beginnen met de installatie, klikt u op installeren. Vervolgens moet u de extensie activeren en de unieke API-sleutel invoeren.

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Too Short
nl_NL: Te kort

en: Toogle Collapsing This Widget
nl_NL: Selecteer inklappen van deze widget

en: Top
nl_NL: Boven

en: Top Left
nl_NL: Links boven

en: Top Right
nl_NL: Rechtsboven

en: Top-10 Downloaded Files
nl_NL: Top-10 gedownloade bestanden

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Transaction ID
nl_NL: Transactie ID

en: Transparent
nl_NL: Doorzichtig

en: Trash
nl_NL: Prullenbak

en: Tree
nl_NL: Boom

en: Tu
nl_NL: di

en: Tue
nl_NL: di

en: Tuesday
nl_NL: dinsdag

en: Tutorials
nl_NL: Handleidingen

en: Type your private message here
nl_NL: Typ uw privebericht hier

en: URL path to image to use for background (sized 312px wide, and around 600px tall so that it can be cropped). <br /> You can upload your image with the media uploader
nl_NL: URL van de afbeelding die gebruikt wordt voor de achtergrond (312 pixels breed en ongeveer 600px hoog, zodat hij kan worden bijgesneden).<br /> U kunt uw afbeelding uploaden met de media uploader

en: Unassign %s from %s
nl_NL: %s intrekken van %s

en: Undefined Category
nl_NL: Niet-gedefinieerde categorie

en: Unknown Error
nl_NL: Onbekende Fout

en: Unknown User
nl_NL: Onbekende gebruiker

en: Unknown error
nl_NL: Onbekende foutmelding

en: Unknown error.
nl_NL: Onbekende fout.

en: Unselect All
nl_NL: Alles deselecteren

en: Update Custom Field
nl_NL: Pas aangepast veld aan

en: Update Individual
nl_NL: Individueel aanpassen

en: Update Profile
nl_NL: Profiel bijwerken

en: Update Settings
nl_NL: Update Intstellingen

en: Upload File
nl_NL: Upload Bestand

en: Upload File(s)
nl_NL: Upload bestand(en)

en: Upload Files
nl_NL: Bestand Uploaden

en: Upload Media Files
nl_NL: Upload Media bestanden

en: Upload New
nl_NL: Nieuwe upload

en: Upload New File
nl_NL: Nieuw bestand uploaden

en: Upload URL might be wrong or doesn't exist.
nl_NL: Upload-URL zou verkeerd kunnen zijn of bestaat niet.

en: Upload element accepts only %d file(s) at a time. Extra files were stripped.
nl_NL: Upload element accepteert alleen %d bestand(en) tegelijk. Extra bestanden werden ontdaan.

en: Uploaded
nl_NL: Geupload

en: Uploaded %d/%d files
nl_NL: Geüploade %d/%d bestanden

en: Uploader in %s area
nl_NL: Uploader in %s gebied

en: Uploader in Admin area
nl_NL: Uploader in de Admin gebied

en: Uploader in Client area
nl_NL: Uploader in clientgebied

en: Uploader with progress bar, multiple files uploading
nl_NL: Uploader met voortgangsbalk, meerdere bestanden uploaden

en: Uploader with progress bar, multiple files uploading, chunking upload for big files
nl_NL: Uploader met voortgangsbalk, meerdere bestanden uploaden, in delen uploaden voor grote bestanden

en: Use Captcha
nl_NL: Gebruik Captcha

en: Use Custom Login Settings
nl_NL: Gebruik aangepaste Inloginstellingen

en: Use Media Settings Thumbnail size?
nl_NL: Gebruik Media instellingen Thumbnail grootte?

en: Use Terms/Conditions
nl_NL: Algemene voorwaarden

en: Use Terms/Conditions on %s Registration form.
nl_NL: Gebruiksvoorwaarden/condities op %s-registratieformulier.

en: Use captcha on %s forms.
nl_NL: Gebruik captcha op %s formulieren.

en: Use on
nl_NL: Gebruik op

en: Use this section to select which capabilities will be granted to each role within %s
nl_NL: Gebruik deze sectie om te kiezen welke mogelijkheden worden toegekend aan elke rol binnen %s

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: User Login
nl_NL: Gebruikersnaam

en: User already exists.<br/>
nl_NL: Gebruiker bestaat al.<br/>

en: User(s) <strong>Converted</strong> to %s(s) Successfully.
nl_NL: Gebruiker (s) <strong>geconverteerd</strong> naar %s(s) met succes.

en: User(s) <strong>Converted</strong> to Admin(s) Successfully.
nl_NL: Gebruiker(s) succesvol <strong>Omgezet</strong> naar Admin(s).

en: User(s) <strong>Converted</strong> to Client(s) Successfully.
nl_NL: Gebruiker(s) succesvol <strong>Omgezet</strong> naar Cliënt(en).

en: User(s) <strong>Converted</strong> to Manager(s) Successfully.
nl_NL: Gebruiker(s) succesvol <strong>Omgezet</strong> naar Manager(s).

en: User(s) <strong>Converted</strong> to Staff(s) Successfully.
nl_NL: Gebruiker(s) succesvol <strong>Omgezet</strong> naar Medewerker(s).

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username (#ID)
nl_NL: Gebruikersnaam (#ID)

en: Username cannot be changed.
nl_NL: Gebruikersnaam kan niet gewijzigd worden.

en: Username is Required
nl_NL: Gebruikersnaam is verplicht

en: Username is required
nl_NL: Gebruikersnaam is verplicht

en: Username is required.
nl_NL: Gebruikersnaam is verplicht.

en: Username is required.<br/>
nl_NL: Gebruikersnaam is verplicht. <br/>

en: Users
nl_NL: Gebruikers

en: Using a reversible mask
nl_NL: Met behulp van een omkeerbaar masker

en: Value must be numeric!
nl_NL: Waarde moet numeriek zijn!

en: Verify Email
nl_NL: Bevestig e-mailadres

en: Very Weak
nl_NL: Zeer zwak

en: Very weak
nl_NL: Zeer zwak

en: View
nl_NL: Bekijk

en: View %s
nl_NL: Bekijk %s

en: View %s & %s Files
nl_NL: %s & %s bestanden weergeven

en: View %s Details (Without Edit)
nl_NL: Bekijk %s details (zonder bewerken)

en: View %s Item
nl_NL: Item %s weergeven

en: View %s's %s
nl_NL: Bekijk %s's %s

en: View %s's HUB Pages
nl_NL: Bekijk %s zijn HUB pagina's

en: View %s:
nl_NL: Bekijk %s

en: View %s: %s
nl_NL: Bekijk %s's %s

en: View All
nl_NL: Bekijk alles

en: View Internal Notes (Without Edit)
nl_NL: Bekijk interne notities (zonder bewerken)

en: View Private Messages
nl_NL: Privéberichten bekijken

en: View Private Post Types
nl_NL: Bekijk privebericht types

en: View Profile
nl_NL: Bekijk profiel

en: View Shortcode Templates
nl_NL: Bekijk Shortcode Sjablonen

en: View Type
nl_NL: Bekijk Type

en: View all categories
nl_NL: Bekijk alle categorieën

en: View all tags
nl_NL: Bekijk alle tags

en: WP Debug Mode
nl_NL: WP Debug-modus

en: WP Max Upload Size
nl_NL: WP Max Upload grootte

en: WP Memory Limit
nl_NL: WP geheugenlimiet

en: WP Version
nl_NL: WP versie

en: WP-Client &rsaquo; Setup Wizard
nl_NL: WP-Client &rsaquo; installatiewizard

en: WP-Client Roles
nl_NL: WP-Client rollen

en: WPC Version
nl_NL: WPC versie

en: Waiting for approval
nl_NL: Wacht op goedkeuring

en: Warning! This page does not contain the necessary shortcode. To add a shortcode do it manually or check the box when you save!
nl_NL: Waarschuwing! Deze pagina bevat niet de nodige shortcode. Voeg deze shortcode handmatig toe of plaats een Vinkje in het vakje wanneer u deze opslaat!

en: Warning! You must select a page in which you have placed the content.
nl_NL: Waarschuwing! U moet een pagina selecteren waarin u de content heeft geplaatst.

en: We
nl_NL: wo

en: Weak
nl_NL: Zwak

en: Wed
nl_NL: wo

en: Wednesday
nl_NL: woensdag

en: Welcome text:
nl_NL: Welkom tekst :

en: Welcome to the WP-Client!
nl_NL: Welkom bij de WP-Client!

en: What should be done with %s %s?
nl_NL: Wat moet worden gedaan met %s %s?

en: What should be done with %s and %s assigned this user?
nl_NL: Wat moet er worden gedaan met %s en %s deze toegewezen gebruiker?

en: What should be done with files owned by this user?
nl_NL: Wat moet gebeuren met bestanden die eigendom zijn van deze gebruiker?

en: What should be done with messages sent by this user?
nl_NL: Wat moet worden gedaan met de verzonden berichten van deze gebruiker?

en: Which User Meta Field Use For Business Name
nl_NL: Welke gebruiker Meta-veld gebruiken voor bedrijfsnaam

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Width:
nl_NL: Breedte:

en: With Subcategories
nl_NL: Met subcategorieën

en: Without Category
nl_NL: Zonder categorie

en: Without Email Profile
nl_NL: Zonder e-mailprofiel

en: Without Redirect
nl_NL: Zonder Redirect

en: Without author
nl_NL: Zonder Auteur

en: Without tags
nl_NL: Zonder labels

en: Wk
nl_NL: WK

en: Wrong %s ID.
nl_NL: Verkeerde %s ID.

en: Wrong %s.
nl_NL: Verkeerde %s.

en: Wrong Data
nl_NL: Verkeerde data

en: Wrong File ID
nl_NL: Verkeerde bestands-ID

en: Wrong ID
nl_NL: Verkeerde ID

en: Wrong Tag name.
nl_NL: Verkeerde tag naam.

en: Wrong Test Email address!
nl_NL: Verkeerd Test E-mail adres!

en: Wrong action
nl_NL: Verkeerde actie

en: Wrong custom_field
nl_NL: Verkeerde custom_field

en: Wrong data
nl_NL: Verkeerde gegevens

en: Wrong type
nl_NL: Verkeerde Type

en: Wrong update data.
nl_NL: Verkeerde update gegevens.

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You are customizing style scheme:
nl_NL: U past de volgende stijl aan:

en: You are skipped auto-install pages - please do it manually.
nl_NL: U heeft het automatisch installeren van pagina's overgeslagen - doe dit handmatig.

en: You can always change these settings via <b>%s&nbsp;>&nbsp;%s</b>
nl_NL: U kunt deze instellingen altijd wijzigen via <b>%s&nbsp;>&nbsp;%s</b>

en: You can always change these settings via <b>%s&nbsp;>&nbsp;%s</b> and <b>%1$s&nbsp;>&nbsp;%s</b>
nl_NL: U kunt altijd deze instellingen wijzigen via deze <b>%s&nbsp;>&nbsp;%s</b> en <b>%1$s&nbsp;>&nbsp;%s</b>

en: You can use this link for remote syncronization
nl_NL: U kunt gebruik van deze link voor externe synchronisatie

en: You can use this tool in two ways.
        1. Show the resources that are permissioned to any %1$s or %2$s by selecting %1$s or %2$s from first select box, and then selecting a specific %1$s or %2$s from the select box below that. Then, you can make your selection of all or specific resources from the select box on the right and click "Report"
        Click the directional arrow button in the middle to change to Method 2
        2. Select a resource type from the top select box, and then use the 2nd select box to choose a specific resource from that category. Then, use the select box on the right to choose to view permissions based on %1$s or %2$s assignment.
nl_NL: U kunt dit hulpprogramma op twee manieren gebruiken.
     1. De middelen laten zien die zijn toegekend aan %1$s of %2$s door %1$s of %2$s te selecteren in het eerste vak en vervolgens een specifieke %1$s of de %2$s te selecteren in het vak daaronder. Vervolgens kunt u uw selectie van alle of bepaalde middelen uit het vak rechts selecteren en klik op 'Rapport' 
     
    Klik op de knop van de richtingspijl in het midden om verandering te brengen aan de methode 2
      2. Selecteer een soort middel in het bovenste vak en gebruik vervolgens het tweede vak om een keuze te maken van een specifiek middel uit die categorie. Selecteer dan het vak aan de rechterkant om de machtigingen te kunnen zien gebaseerd op basis van de toewijzing van %1$s of %2$s.

en: You can't remove currency with default mark
nl_NL: U kunt valuta met standaard mark niet verwijderen

en: You do not have access to this file!
nl_NL: U hebt geen toegang tot dit bestand!

en: You don't have %s
nl_NL: Je hebt geen %s

en: You don't have %s with %s
nl_NL: Je hoeft niet %s met %s

en: You don't have Downloaded Files
nl_NL: Je hebt geen Downloaded Files

en: You don't have Files
nl_NL: Je hebt gene bestanden

en: You don't have New Private Messages
nl_NL: Je hebt geen nieuwe privé berichten

en: You have changed plugin's folder name. Please rename plugin's folder name to 'wp-client'.
nl_NL: U heeft de naam van de plugin map veranderd. Wijzig de naam van de map van de plugin naar 'wp-client'.

en: You have individual capabilities for %s. Set this checkbox if you want apply the setting for them too.
nl_NL: U heeft individuele mogelijkheden voor %s. Vink dit vakje aan als u de instellingen voor hen wil laten gelden.

en: You need to fill
nl_NL: U moet invullen

en: You need to finish your payment process
nl_NL: U moet uw betaling afronden

en: You will be re-logged-in under the role of %s to preview this page. Continue?
nl_NL: U wordt opnieuw ingelogd in de rol van %s om deze pagina te bekijken. Voortgaan?

en: Your %s has been updated
nl_NL: Uw %s is bijgewerkt

en: Your Template
nl_NL: Uw Template

en: Your browser doesn't have Flash, Silverlight or HTML5 support.
nl_NL: Uw browser ondersteund geen Flash, Silverlight of HTML5.

en: Your e-mail address is verified.
nl_NL: Uw e-mailadres is geverifieerd.

en: Your file is not image, please try again!
nl_NL: Uw bestand is geen afbeelding, probeer het opnieuw!

en: Your files
nl_NL: Jouw Bestanden

en: Your password has been reset.
nl_NL: Je wachtwoord is gereset

en: Your password is temporary. Please enter new password.
nl_NL: Uw wachtwoord is tijdelijk. Voer het nieuwe wachtwoord in.

en: Z to A
nl_NL: Z tot A

en: Zip Code
nl_NL: Postcode

en: assign %s
nl_NL: toewijzen %s

en: by
nl_NL: door

en: by default "first_name", or "user_login" if meta values and "first_name" is empty.
nl_NL: standaard "first_name", of "user_login" als de meta waarden en "first_name" leeg zijn.

en: category
nl_NL: categorie

en: circle
nl_NL: cirkel

en: default login redirect for all users.
nl_NL: standaard inlog redirect voor alle gebruikers.

en: default logout redirect for all users.
nl_NL: standaard uitlog redirect voor alle gebruikers.

en: download
nl_NL: downloaden

en: ex. file.zip
nl_NL: vb. bestand.zip

en: ex. http://www.site.com/file.zip
nl_NL: vb. http://www.site.com/bestand.zip

en: file_download
nl_NL: bestand_download

en: file_downloads
nl_NL: bestand_downloaden

en: files uploaded in this month
nl_NL: bestanden geupload in deze maand

en: gb
nl_NL: GB

en: here
nl_NL: Hier

en: higher
nl_NL: verhoogde

en: higher
nl_NL: verhoogde

en: item(s) was selected.
nl_NL: artikel(en) zijn geselecteerd.

en: items
nl_NL: artikelen

en: kb
nl_NL: KB

en: leave blank for use default key or Get your Private Key -
nl_NL: Laat leeg voor gebruik van de "standaard" sleutel of krijg een privé sleutel-

en: leave blank for use default key or Get your Public Key -
nl_NL: Laat leeg voor gebruik van de "standaard" sleutel of krijg een openbare sleutel-

en: less
nl_NL: minder

en: less
nl_NL: minder

en: mb
nl_NL: MB

en: minutes
nl_NL: minuten

en: no title
nl_NL: geen titel

en: not found.
nl_NL: niet gevonden.

en: or
nl_NL: of

en: post_max_size
nl_NL: post_maximale_grootte

en: registrations in this month
nl_NL: registraties in deze maand

en: required
nl_NL: verplicht

en: tb
nl_NL: TB

en: than last month
nl_NL: dan vorige maand

en: upload_max_filesize
nl_NL: upload_maximale_bestandgrootte

en: version
nl_NL: versie

en: view
nl_NL: weergave

en: will not be loaded.
nl_NL: word niet geladen.

en: you can update or create your scheme
nl_NL: u kunt bijwerken of uw schema aanmaken

en: {contact_name}, {page_title} and {page_id} will not be change as these placeholders will be used in the email.
nl_NL: {contact_name}, {page_title} en {page_id} zullen niet wijzigen als deze plaatsvervangers gebruikt worden in de e-mail.

en: {contact_name}, {user_name}, {page_title} and {page_id} will not be changed as these placeholders will be used in the email.
nl_NL: {contact_name}, {user_name} {page_title} en {page_id} zullen niet worden gewijzigd als deze plaatsvervangers gebruikt worden in de e-mail.

en: {contact_name}, {user_name}, {password} and {admin_url} will not be changed as these placeholders will be used in the email.
nl_NL: {contact_name}, {user_name}, {password} en {admin_url} zullen niet veranderen als deze placeholders in de E-mail worden gebruikt.

en: {site_title} and {contact_name} will not be changed as these placeholders will be used in the email.
nl_NL: {site_title} en {contact_name} zullen niet worden gewijzigd als deze plaatsvervangers gebruikt worden in de e-mail.

en: {site_title}, {contact_name}, {user_name} and {approve_url} will not be change as these placeholders will be used in the email.
nl_NL: {site_title}, {contact_name}, {user_name} en {approve_url} zullen niet wijzigen als deze tijdelijke aanduiding zullen worden gebruikt in de e-mail.

en: {site_title}, {contact_name}, {user_name} and {login_url} will not be change as these placeholders will be used in the email.
nl_NL: {site_title}, {contact_name}, {user_name} en {login_url}  zullen niet wijzigen als deze tijdelijke aanduiding worden gebruikt in de e-mail.

en: {site_title}, {file_name}, {file_category} and {login_url} will not be change as these placeholders will be used in the email.
nl_NL: {site_title}, {file_name}, {file_category} en {login_url} zullen niet wijzigen als deze plaatsvervangers gebruikt worden in de e-mail.

en: {site_title}, {user_name} and {reset_address} will not be change as these placeholders will be used in the email.
nl_NL: {site_title}, {user_name} en {reset_address} zullen niet gewijzigd worden als deze plaatsvervangers gebruikt worden in de e-mail.

en: {user_name}, {site_title}, {file_name} will not be change as these placeholders will be used in the email.
nl_NL: {user_name}, {site_title}, {file_name} zullen niet wijzigen als deze tijdelijke aanduiding worden gebruikt in de e-mail.

en: {user_name}, {site_title}, {file_name}, {file_category} and {admin_file_url} will not be change as these placeholders will be used in the email.
nl_NL: {user_name}, {site_title}, {file_name}, {file_category} en {admin_file_url} zullen niet wijzigen als deze plaatsvervangers gebruikt worden in de e-mail.
