wp-client-wordpress-client-man - en to hu_HU translation catalogue (1130 entries)

en:   >> This email will be sent to %s (if "Send Password" is checked)
hu_HU:   Ez az email a következő(k)nek lesz elküldve: %s (amennyiben a "Jelszó küldése" ki lett jelölve)

en:   >> This email will be sent to %s after %s registered him (if "Send Password" is checked)
hu_HU:   >> Ez az email kerül kiküldésre %s számára miután %s regisztrált  (amennyiben "Jelszó küldése" be van jelölve)

en:   >> This email will be sent to %s after their account will approved (if "Send approval email" is checked).
hu_HU:   >> Ez az e-mail elküldésre kerül  %s számára  a számla jóváhagyása után (amennyiben a "Jóváhagyó e-mailt küld" be van jelölve).

en:   >> This email will be sent to %s and his %s when Admin or %s will upload new file for %s.
hu_HU:   >> Ez az email kerül kiküldésre %s számára és hozzá tartozó %s számára amikor Admin vagy %s feltölt egy új fájlt %s számára.

en:   >> This email will be sent to %s for verify email address
hu_HU:   >> Ez az üzenet az e-mail cím ellenőrzése céljából a következő címre lesz elküldve: %s

en:   >> This email will be sent to %s when %s forgot it`s password and try to reset it.
hu_HU:   >>Ez az e-mail üzenet kerül kiküldésre %s számára, ha %s elfelejtette jelszavát és megpróbálja azt visszaállítani.

en:   >> This email will be sent to %s when Admin/%s sent private message (if "Receive email notification of private messages from admin" in selected in plugin settings).
hu_HU:   >> Ez az e-mail kerül kiküldésre %s számára, miután Admin/%s privát üzenetet küldött (ha az "E-mail értesítések admintól  érkező privát üzenetekről" ki van jelölve a plugin beálításai között).

en:   >> This email will be sent to Admin after a new %s registers with client registration form
hu_HU:   >> Ez az e-mail kerül kiküldésre Admin felé, miután egy új %s az ügyfél regisztrációs űrlap segítségével regisztrált.

en:   >> This email will be sent to Admin and %s when %s Download file
hu_HU:   >> Ez az email kerül kiküldésre Admin és %s számára, amikor %s letölt egy fájlt

en:   >> This email will be sent to Admin and %s when %s will upload file(s)
hu_HU:   >> Ez az email kerül kiküldésre Admin és %s számára, amikor  %s fájlokat tölt fel

en:   >> This template for [wpc_client_client_managers] shortcode
hu_HU:   >> A  [wpc_client_client_managers] sablon shortcode-ja

en:   >> This template for [wpc_client_com] shortcode
hu_HU:   >> A [wpc_client_com] sablon shortcode-ja

en:   >> This template for [wpc_client_filesla view_type="table"] shortcode
hu_HU:   >> A [wpc_client_filesla-view_type = "table"] sablon shortcode-ja

en:   >> This template for [wpc_client_filesla view_type="tree"] shortcode
hu_HU:   >> A [wpc_client_filesla-view_type = "tree"] sablon shortcode-ja

en:   >> This template for [wpc_client_filesla] shortcode
hu_HU:   >> A  [wpc_client_filesla] sablon shortcode-ja

en:   >> This template for [wpc_client_fileslu view_type="table"] shortcode
hu_HU:   >> A [wpc_client_fileslu-view_type = "table"] sablon shortcode-ja

en:   >> This template for [wpc_client_fileslu view_type="tree"] shortcode
hu_HU:   >> A [wpc_client_fileslu-view_type = "tree"] sablon shortcode-ja

en:   >> This template for [wpc_client_fileslu] shortcode
hu_HU:   >> A  [wpc_client_fileslu] sablon shortcode-ja

en:   >> This template for [wpc_client_loginf] shortcode
hu_HU:   >> A  [wpc_client_loginf] sablon shortcode-ja

en:   >> This template for [wpc_client_logoutb] shortcode
hu_HU:   >> A  [wpc_client_logoutb] sablon shortcode-ja

en:   >> This template for [wpc_client_pagel] shortcode
hu_HU:   >> A  [wpc_client_pagel] sablon shortcode-ja

en:   >> This template for [wpc_client_profile] shortcode if user role is WP-Client
hu_HU:   >> A  [wpc_client_profile] sablon shortcode-ja ügyfél esetén

en:   >> This template for [wpc_client_profile] shortcode if user role is WP-Client Staff
hu_HU:   >> A  [wpc_client_profile] sablon shortcode-ja stáb esetén

en:   >> This template for [wpc_client_registration_form] shortcode
hu_HU:   >> A  [wpc_client_registration_form] sablon shortcode-ja

en:   >> This template for [wpc_client_registration_successful] shortcode
hu_HU:   >> A  [wpc_client_registration_successful] sablon shortcode-ja

en:  - Cancelled
hu_HU:  -Törölve

en:  - Completed
hu_HU:  -Befejezve

en:  <font color="red" title="This field is marked as required by the administrator.">*</font>
hu_HU: <font color="red" title="Ezt a mezőt kötelező kitölteni">

en:  Private Messages
hu_HU:  Privát üzenetek

en:  files will be not uploaded
hu_HU:  fájlok nem lesz feltöltve

en:  is required! Please fill in the field and try again!<br/>
hu_HU:  Kötelező. Kérjük, töltse ki a mezőt, és próbálja újra! <br/>

en:  message(s) is sent.
hu_HU:  üzenet(ek) elküldve.

en:  to whatever you put in this box
hu_HU:  bármi, amit ebbe a mezőben teszel

en:  without reason
hu_HU:  ok nélkül

en: %d files queued
hu_HU: %d fájl áll a sorban

en: %s %s
hu_HU: %s%s

en: %s %s Name
hu_HU: név: %s (% s)

en: %s %s is created!
hu_HU: a(z) %s %s létrehozva!

en: %s %s is deleted!
hu_HU: %s (% s) törölve!

en: %s - We recommend setting memory to at least 64 MB. See: <a href="%s" target="_blank">Increasing memory allocated to PHP</a>
hu_HU: %s - ajánlott legalább 64 MB memória beállítása. Lásd: <a href="%s" target="_blank"> növelése memória kiutalt-hoz PHP</a>

en: %s <strong>Added</strong> Successfully.
hu_HU: a(z) %s <strong>hozzáadása</strong> sikeresen megtörtént.

en: %s <strong>Changed</strong> Successfully.
hu_HU: a(z) %s <strong>megváltozott</strong> sikeresen.

en: %s <strong>Deleted</strong> Successfully.
hu_HU: a(z) %s <strong>törlése</strong> sikeresen megtörtént.

en: %s <strong>Moved to the Archive</strong>.
hu_HU: a(z) %s <strong>Áthelyezve az archívumba</strong>.

en: %s <strong>Restored</strong> Successfully.
hu_HU: a(z) %s  sikeresen <strong>visszaállítva</strong>.

en: %s <strong>Updated</strong> Successfully.
hu_HU: a(z) %s <strong>frissítése</strong> sikeresen megtörtént.

en: %s Account is approved
hu_HU: a(z) %s fiók engedélyezve

en: %s Created
hu_HU: készítette: %s

en: %s Created by website Admin
hu_HU: %s létrehozva webhely Admin által

en: %s Directory
hu_HU: a(z) %s könyvtár

en: %s Display Options
hu_HU: %s-megjelenítési beállításai

en: %s Downloaded File
hu_HU: %s letöltött fájljai

en: %s Emails Settings
hu_HU: a(z) %s e-mail beállításai

en: %s Extensions
hu_HU: bővítmények: %s

en: %s Login
hu_HU: Bejelentkezés: %s

en: %s Name
hu_HU: név: %s

en: %s Password Updated
hu_HU: %s-jelszó frissítésre került

en: %s Registered
hu_HU: %s Regisztrált

en: %s Registered by %s
hu_HU: %s regisztrált %s által

en: %s Registration
hu_HU: %s regisztrációja

en: %s Role:
hu_HU: a(z) %s szerepe:

en: %s Settings
hu_HU: beállítások: %s

en: %s Uploads new file
hu_HU: %s új fájlt tölt fel

en: %s Wordpress Client Management Portal | Documentation & Tips
hu_HU: a(z) %s Wordpress ügyfél Management portál | Dokumentáció & tippek

en: %s already present in the queue.
hu_HU: (%s) már szerepel a sorban.

en: %s are <strong>Imported</strong>.
hu_HU: a(z) %s <strong>importált</strong> is.

en: %s is approved.
hu_HU: a(z) %s jóváhagyva.

en: %s uses Extensions to expand the functionality of the plugin. These can be installed/activated as you have the need for them.
hu_HU: %s kiterjesztéseket használ, amely bővíti a bővítmény funkcióit. Ezeket abban az esetben kell letölteni/aktiválni, amennyiben szüksége van rájuk.

en: %s uses Theme Link Pages to allow integration with a wide range of themes. This connection will allow you to use meta options provided by your theme to customize %s components. These pages should have been created upon installation of the plugin. If not, you will need to create & assign them.
hu_HU: %s téma link oldalakat használ a témák széles skálájával történő integrálásához. Ez a kapcsolat az Ön témája által nyújtott meta opciók használatát teszi lehetővé %s alkotók testreszabása érdekében. Ezeket az oldalakat a plugin telepítése során kellett volna létrehozni. Ha ez nem történt meg, Önnek kell létrehozni és hozzárendelni ezeet.

en: %s/%s Settings
hu_HU: %s/%s beállítások

en: %s/Members will see the default HUB template if no custom template is assigned to them.
hu_HU: %s / tagok az alapértelmezett HUB sablont fogják látni ha nincs egyedi sablon rendelve hozzájuk.

en: 'Are you sure to delete this %s?'
hu_HU: 'Biztosan törli a %s-t?'

en: (Custom menu for logged-in users)
hu_HU: (Saját menü bejelentkezett felhasználók számára)

en: (Custom menu for not logged-in users)
hu_HU: (Saját menű nem bejelentkezett felhasználók számára)

en: (can't be changed)
hu_HU: (nem módosítható)

en: (check this box to instantly update all HUB pages to the content above)
hu_HU: (Jelölje be a négyzetet az összes központi oldal (HUB) fenti tartalommal történő azonnali frissítéséhez)

en: (deleted user)
hu_HU: (törölt felhasználó)

en: (high priority)
hu_HU: (sürgős)

en: (highest priority)
hu_HU: (legmagasabb prioritás)

en: (logged-in)
hu_HU: (bejelentkezve)

en: (low priority)
hu_HU: (nem sürgős)

en: (medium priority)
hu_HU: (közepes prioritású)

en: (no parent)
hu_HU: (nincs szülő)

en: (not logged-in)
hu_HU: (nincs bejelentkezve)

en: (required)
hu_HU: (kötelező)

en: (size may be limited by email providers)
hu_HU: (méretét korlátozhatja az e-mail szolgáltató)

en: (twice, required)
hu_HU: (kétszer, szükséges)

en: - No Files For Select -
hu_HU: -Nincsenek kiválasztható fájlok-

en: - None -
hu_HU: -Nincs-

en: -- If you run into a problem, then please click "Reset to default" button at bottom right
hu_HU: Probléma esetén kattintson az "Alapértelmezett értékek visszaállítása" gombra a jobb alsó sarokban

en: -Select %s / %s-
hu_HU: -Válassza ki a(z) %s / %s-t

en: 1 year
hu_HU: 1 év

en: 3 month
hu_HU: 3 hónap

en: 30 days
hu_HU: 30 nap

en: 403 Forbidden
hu_HU: 403 Tiltott

en: 404 Error
hu_HU: 404-es hiba

en: 6 digit hex color code
hu_HU: 6 jegyű hexadecimális színkód

en: 6 month
hu_HU: 6 hónap

en: 7 days
hu_HU: 7 nap

en: : Login/Logout
hu_HU: : Bejelentkezés/Kijelentkezés

en: <b>NOTE:</b> Just click the "Copy" button next to each placeholder, then paste it in the Visual Editor to insert the corresponding element.
hu_HU: <b>MEGJEGYZÉS:</b> Kattintson a  placeholderek melletti Másolás (Copy) gombra, majd illessze be a megfelelő elemet a Visual Editor alkalmazásba.

en: <b>NOTE:</b> To use the HUB templates below, be sure to use the following shortcode in the HUB Content field: %s
hu_HU: <b>MEGJEGYZÉS:</b> Ha használni szeretné az alábbi kezdőoldali (HUB) sablonokat, mindenképpen használja a következő shortcode-ot a kezdőlap tartalma (HUB Content)  mezőben: %s

en: <b>NOTE:</b> To use the HUB templates, be sure to use the following shortcode in the HUB Content field: %s
hu_HU: <b>MEGJEGYZÉS:</b> Ha használni szeretné az alábbi kezdőoldali (HUB) sablonokat, mindenképpen használja a következő shortcode-ot a kezdőlap tartalma (HUB Content)  mezőben: %s

en: <b>NOTE:</b> You can use the Visual Editor, or write HTML in the Text Editor. When finished, simply assign the newly created HUB Template to the desired %s, and place the shortcode [wpc_client_hub_page_template /] in the HUB Content tab in the Templates Menu.
hu_HU: <b>Megjegyzés:</b> Használhatja a Visual Editort, vagy a HTML szerkesztőt. Amikor elkészült, egyszerűen rendelje hozzá az újonnan létrehozott központi sablont a következőhöz: %s, és  a   [wpc_client_hub_page_template /] shortcode-ot helyezzea a sablonok menü HUB  tartalom fülre.

en: <b>NOTE:</b> You can use the following placeholder to display the EZ HUB Nav Bar wherever you choose: %s
hu_HU: <b>Megjegyzés:</b> A következő placeholder segítségével bármikor megjelenítheti a EZ HUB Nav Bar-t, ha a következőt választja: %s

en: <p>%s already logged in.</p>
hu_HU: <p>in.: %s már bejelentkezett</p>

en: <p>%s already registered.</p>
hu_HU: <p>%s már regisztrálva van.</p>

en: <p>You have successfully registered.</p><p>After approval from the administrator, you will have full access to your account.</p>
hu_HU: <p>Sikeresen regisztrált.</p><p>A rendszergazda Jóváhagyása után  érheti el a zárt felületet.</p>

en: <strong>ERROR</strong>:  You do not have permission to reset your password.
hu_HU: <strong>Hiba</strong>: nincs jogosultsága a jelszó visszaállítására.

en: <strong>ERROR</strong>: Enter a username or e-mail address.
hu_HU: <strong>Hiba</strong>: adjon meg  felhasználónevet vagy e-mail címet.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid E-mail.
hu_HU: <strong>Hiba</strong>: érvénytelen E-mail.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid key. <a href="
hu_HU: <strong>Hiba</strong>: érvénytelen karakter. < egy href = "

en: <strong>ERROR</strong>: There is no user registered with that E-mail address.
hu_HU: <strong>Hiba</strong>: nincs ilyen  E-mail címmel regisztrált felhasználó.

en: <strong>ERROR</strong>: There is no user registered with that Username.
hu_HU: <strong>Hiba</strong>: nincs ilyen néven regisztrált felhasználó.

en: <strong>Hint:</strong> The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like <strong>! " ? $ % ^ & )</strong>.
hu_HU: <strong>Tipp:</strong> A jelszónak  legalább hét karakterből kell állnia. Használjon kis- és nagybetűket, számokat és szimbólumokat a jelszó erősebbé tételéhez. Pl. <strong>! " ? $ % ^ & )</strong>.

en: <strong>Hint</strong>: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like <strong>! " ? $ % ^ &amp; ).</strong>
hu_HU: <strong>Tipp:</strong> A jelszónak  legalább hét karakterből kell állnia. Használjon kis- és nagybetűket, számokat és szimbólumokat a jelszó erősebbé tételéhez. Pl. <strong>! " ? $ % ^ & )</strong>

en: <strong>Welcome to %s</strong> -  Extension(s) almost ready to start.
hu_HU: <strong>Üdvözöljük a %s</strong> -A kiterjesztés(ek) már majdnem készen áll(nak).

en: <strong>Welcome to %s</strong> - Plugin almost ready to start.
hu_HU: <strong>A(z) %s üdvözli</strong> - A bővítmény majdnem kész.

en: >> <strong>HINT:</strong> The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like <strong>! " ? $ % ^ & )</strong>.
hu_HU: <strong>Tipp:</strong> A jelszónak  legalább hét karakterből kell állnia. Használjon kis- és nagybetűket, számokat és szimbólumokat a jelszó erősebbé tételéhez. Pl. <strong>! " ? $ % ^ & )</strong>.

en: >> Select Options for %s
hu_HU: >> Válassza ki %s beállításait

en: >>Select Options for %s
hu_HU: >> Válassza ki %s beállításait:

en: A Contact Name is required.<br/>
hu_HU: Kapcsolattartó nevét kötelező megadni. <br/>

en: A Custom Field Name is required.<br/>
hu_HU: Egyedi mezőnév megadása szükséges . <br/>

en: A Custom Field Type is required.<br/>
hu_HU: Egyedi mezőtípus megadása szükséges . <br/>

en: A Custom Field with this name "%s" already exist already.<br/>
hu_HU: "%s" nevű egyéni mező  már létezik. <br/>

en: A Email is required.<br/>
hu_HU: E-mail cím megadása szükséges. <br/>

en: A Template Name is required.<br/>
hu_HU: Egy sablon név megadása kötelező.<br/>

en: A email is required.<br/>
hu_HU: E-mail megadása szükséges. <br/>

en: A to Z
hu_HU: A-Z

en: A username is required.
hu_HU: A felhasználónév szükséges.

en: A username is required.<br/>
hu_HU: Felhasználónév szükséges. <br/>

en: API Key:
hu_HU: API kulcs:

en: ASC
hu_HU: Növekvő

en: About
hu_HU: Körülbelül

en: Access granted via...
hu_HU: Hozzáférés biztosított a következőn keresztül:

en: Action
hu_HU: Művelet

en: Actions
hu_HU: Műveletek

en: Activate
hu_HU: Aktiválás

en: Active
hu_HU: Aktív

en: Add
hu_HU: Add hozzá

en: Add %s
hu_HU: %s hozzáadása

en: Add Advanced HUB Template
hu_HU: Speciális HUB sablon hozzáadása

en: Add Currency
hu_HU: Pénznem hozzáadása

en: Add Custom Field
hu_HU: Egyéni mező hozzáadása

en: Add EZ HUB Template
hu_HU: EZ kezdőoldali (HUB) sablon hozzáadása

en: Add Element
hu_HU: Elem hozzáadása

en: Add External File
hu_HU: Külső fájl hozzáadása

en: Add Files
hu_HU: Fájlok hozzáadása

en: Add New
hu_HU: Új hozzáadása

en: Add New Custom Field
hu_HU: Új egyéni mező hozzáadása

en: Add New Element
hu_HU: Új elem hozzáadása

en: Add Section
hu_HU: Szakasz hozzáadása

en: Add Simple HUB Template
hu_HU: Egyszerű HUB sablon hozzáadása

en: Add Staff
hu_HU: Stáb hozzáadása

en: Add an external file | From onsite or offsite server location
hu_HU: Adjunk hozzá egy külső fájlt | A külső vagy belső szerverről

en: Add another option
hu_HU: Újabb lehetőség lehetőség hozzáadása

en: Add files to the upload queue and click the start button.
hu_HU: Adja a fájlokat a feltöltési sorhoz, majd kattintson az Indítás gombra.

en: Add new %s
hu_HU: Új (%s) hozzáadása

en: Add new %s %s
hu_HU: Új hozzáadása (% s) a(z) %s

en: Add new IP
hu_HU: Add hozzá az új IP-t

en: Add shortcode to start of page
hu_HU: Shortcode hozzáadása az oldal elejéhez

en: Add:
hu_HU: Add hozzá:

en: Added
hu_HU: Hozzáadva

en: Address
hu_HU: Cím

en: Admin files
hu_HU: Admin-fájlok

en: Admin uploads new file
hu_HU: Admin új fájlt tölt fel

en: Admin uploads new file for %s
hu_HU: Admin új fájlt tölt fel %s számára

en: Administrator
hu_HU: Adminisztrátor

en: Advanced HUB Elements
hu_HU: Speciális kezdőoldali (HUB)  elemek

en: Advanced users only should attempt changes here. Please only edit html, and don't change anything inside curly brackets {}
hu_HU: Csak gyakorlott felhasználók változtassanak itt. Kérjük, hogy csak a html kódokat szerkessze, és ne változtasson a {} zárójelben lévőkön.

en: Align
hu_HU: Igazítás

en: All
hu_HU: Minden

en: All %s
hu_HU: Minden %s

en: All Clients
hu_HU: Minden ügyfél

en: All Files
hu_HU: Minden fájl

en: All files, exclude
hu_HU: Az összes fájl kivéve

en: All newly created HUB pages will be populated with the content in the HUB Content tab. You can use custom HTML here, or you can use the shortcode for EZ HUB and Advanced HUB templates.
hu_HU: Minden újonnan létrehozott csomópont-oldal a HUB tartalom fülön lévő tartalommal kerül feltöltésre. Használhat egyéni HTML kódolást, vagy a HUB sablonok shortcode-ját.

en: Allow "Lost your password"
hu_HU: Lehetővé teszi a "Elfelejtette a jelszavát"

en: Allow %s to add %s. All %s requires approval from the Administrator.
hu_HU: Engedélyezi %s számára %s hozzáadását. Minden %s megköveteli a rendszergazda jóváhagyását.

en: Allow %s to login/Logout.
hu_HU: Engedélyezi  %s bejelentkezését/kijelentkezését.

en: Allow registration %s. All %s require approval from the Administrator.
hu_HU: Engedélyezett a regisztráció %s számára. Minden %s a rendszergazda jóváhagyását igényli.

en: Allow the %s to edit this page
hu_HU: Engedélyezi, hogy  %s szerkessze ezt az oldalt

en: Allow {php} tags
hu_HU: {php} címkék engedélyezése

en: Allowed %s
hu_HU: Megengedett: %s

en: Alphabetic Code
hu_HU: ABC-kód

en: Alphabetic Currency Code is empty
hu_HU: Alfabetikus Pénznemkód üres

en: Amount
hu_HU: Összeg

en: Apply
hu_HU: Alkalmaz

en: Approve
hu_HU: Jóváhagy

en: Approve %s
hu_HU: A(z) %s jóváhagyása

en: Approve selected %s
hu_HU: A kijelölt %s jóváhagyása

en: Approve the %s
hu_HU:  %s jóváhagyása

en: Approved
hu_HU: Jóváhagyva.

en: Archive
hu_HU: Archívum

en: Archive %s
hu_HU: %s archiválása

en: Are you sure move to delete this file?
hu_HU: Biztos, hogy áthelyezi ezt a fájlt törlésre?

en: Are you sure to Update content for all HUB pages?
hu_HU: Biztosan frissíti az összes csomópont-oldal tartalmát?

en: Are you sure to delete this %s?
hu_HU: Biztosan törli a %s-t?

en: Are you sure to delete this Custom Filed?
hu_HU: Biztos benne, hogy törli az egyedi mezőket?

en: Are you sure to delete this file?
hu_HU: Biztosan törli ezt a fájlt?

en: Are you sure to delete this message?
hu_HU: Biztosan törli ezt az üzenetet?

en: Are you sure to reset Custom Styles?
hu_HU: Biztosan alaphelyzetbe állítja az egyéni stílusokat?

en: Are you sure want to reset the Simple template default
hu_HU: Biztos, hogy alaphelyzetbe kívánja állítani az egyszerű sablont?

en: Asc
hu_HU: Növekvő

en: Assign
hu_HU: Hozzárendel

en: Assign %s
hu_HU: Hozzárendelés a következőhöz %s

en: Assign %s
hu_HU: hozzárendel: %s-hoz

en: Assign %s To %s
hu_HU:  %s hozzárendelése a következőhöz: (% s)

en: Assign %s To %s:
hu_HU: %s hozzárendelése a következőhöz: (% s):

en: Assign %s To File Category:
hu_HU: A(z) %s hozzárendelése a következő fájl kategóriához:

en: Assign %s To File:
hu_HU: A(z) %s hozzárendelése a következő fájlhoz:

en: Assign %s To Gallery Category:
hu_HU: %s hozzárendelése a következő galéria-kategóriához:

en: Assign %s To Gallery:
hu_HU: %s hozzárendelése a következő galériához:

en: Assign %s to
hu_HU: %s hozzárendelése a következőhöz

en: Assign %s to
hu_HU: %s hozzárendelése a következőhöz

en: Assign %s to "%s"
hu_HU: %s hozzárendelése "%s"-hoz

en: Assign %s to %s
hu_HU: %s hozzárendelése a következőhöz: (% s)

en: Assign %s to File Category
hu_HU: A(z) %s hozzárendelése a következő fájl kategóriához

en: Assign %s to file
hu_HU: %s hozzárendelése a fájlhoz

en: Assign %s:
hu_HU: %s: hozzárendelése a következőhöz:

en: Assign Capabilities
hu_HU: képességek hozzárendelése

en: Assign File
hu_HU: Fájl hozzárendelése

en: Assign File From FTP
hu_HU: Fájl hozzárendelése az FTP-ből

en: Assign File From FTP (%s protects the files in this directory)
hu_HU: rendelje hozzá a fájlt az FTP-ről (%s védi a fájlokat a könyvtárban)

en: Assign To %s
hu_HU: Hozzárendelés %s-het

en: Assign To %s %s
hu_HU: Hozzárendelés: %s (% s)

en: Assign clients to %s
hu_HU: Ügyfelek  hozzárendelése  a következőhöz: %s

en: Assign to %s
hu_HU: Hozzárendelés %s-hez

en: Assign to %s "%s"
hu_HU: Rendel: %s %s"

en: Assigned show first
hu_HU: A hozzárendeltek mutatása elöl.

en: Assigned to %s
hu_HU: %s számára hozzárendelve

en: Attach uploaded file(s) to the email notification sent to %s and associated %s
hu_HU: Feltöltött fájl(ok) csatolása a(z)  %s részére küldött értésítő emailhez, a következővel kapcsolatban: %s

en: Attach uploaded files to the notification email sent to Admin/%s
hu_HU: Feltöltött fájlok csatolása az Admin/%s számára küldött értesítést e-mailhez

en: Author
hu_HU: Szerző

en: Auto Assign New Clients?
hu_HU: Új ügyfelek automatikus hozzárendelése?

en: Auto assign client which was auto approved.
hu_HU: Automatikus hozzárendelése az automatikusan engedélyezett felhasználóknak.

en: Auto-Add %s
hu_HU: Automatikus hozzáadás: %s

en: Auto-Convert to %s Role
hu_HU: Automatikus konvertálás a következő szerepkörre: %s

en: Auto-Select
hu_HU: Automatikus választás

en: Auto-Select this %s on the Assign Popups
hu_HU: %s automatikus kiválasztása  hozzárendelése felugró ablakban

en: Auto-Upload After Select
hu_HU: Kiválasztás után automatikus feltöltés

en: Automatically approve %s who register using form.
hu_HU: (%s) automatikus jóváhagyása , akik feliratkoztak az űrlap segítségével.

en: Avg. File Size
hu_HU: Átlagos fájlméret

en: Background Image Url
hu_HU: Háttér kép URL-címe

en: Background:
hu_HU: Háttér:

en: Bar Elements
hu_HU: Az eszközsáv elemei

en: Blackglass
hu_HU: Fekete üveg

en: Block:
hu_HU: Blokk:

en: Border:
hu_HU: Határ:

en: Both fields must be filled!
hu_HU: Mindkét mezőt ki kell tölteni!

en: Bulk Actions
hu_HU: Tömeges műveletek

en: Business Address
hu_HU: Üzleti cím

en: Business Info
hu_HU: Üzleti információ

en: Business Name
hu_HU: Cég neve

en: Business Name required.
hu_HU: Üzleti név szükséges.

en: Business Names cannot be changed.
hu_HU: Vállalkozás neve nem módosítható.

en: Business or %s Name
hu_HU: Üzleti vagy  %s neve

en: Business or Client Name
hu_HU: Vállalkozás vagy ügyfél neve

en: By default, files will be uploaded in "General" category.
hu_HU: Alapértelmezés szerint a fájlok  "Általános" kategóriába lesznek  feltöltöltve.

en: Can't be changed.
hu_HU: Nem lehet módosítani.

en: Cancel
hu_HU: Mégse

en: Cancel Edit
hu_HU: Szerkesztése törlése

en: Capabilities
hu_HU: Képességek

en: Captcha Private Key
hu_HU: Captcha privát kulcs

en: Captcha Public Key
hu_HU: Captcha nyilvános kulcs

en: Captcha Theme
hu_HU: Captcha téma

en: Categories
hu_HU: Kategóriák

en: Category
hu_HU: Kategória

en: Category From
hu_HU: Kategória a következőktől

en: Category ID
hu_HU: Kategória ID

en: Category Name
hu_HU: Kategória neve

en: Category Name (#ID)
hu_HU: Kategória neve (#ID)

en: Category To
hu_HU: Kategória a következőhöz

en: Category have Files. What do with Files
hu_HU: A kategória  fájlokat tartalmaz. Mi legyen velük?

en: Category is created!
hu_HU: Kategória létre hozva!

en: Category is deleted!
hu_HU: Kategória törölve!

en: Category is reassigned!
hu_HU: Kategória újrarendelve!

en: Category name is null!!!
hu_HU: Kategória neve nulla!

en: Chain of Messages
hu_HU: Üzenetek láncolata

en: Change Skins | Changes the color of the default images used in HUB Page
hu_HU: Megjelenések módosítása | A kezdőlapon használt, alapértelmezett képek színének módosítása.

en: Check to Enable
hu_HU: Jelölje az engedélyezéshez.

en: Check your e-mail for the confirmation link.
hu_HU: Ellenőrizze  e-mail üzeneteit a  megerősítést tartalmazó hivatkozásért.

en: Checkboxes
hu_HU: Jelölőnégyzetek

en: Checked by default
hu_HU: Késedelem miatt visszatart

en: Checking this box will change the password.
hu_HU: Jelszó csere a négyzet bejelölésével.

en: Choose a Payment Method:
hu_HU: Válasszon fizetési módot:

en: Circle
hu_HU: Kör

en: Circles
hu_HU: Körök

en: Clean
hu_HU: Törlés

en: Click "Synchronize now" for synchronize database Files and File Categories with files and folders on your FTP
hu_HU: Kattintson a "Szinkronizálás" -ra az adatbázis fájloknak és a fájl kategóriáknak az FTP  fájlokkal és mappákkal  FTP történő szinkronizálásához.

en: Click to copy
hu_HU: Kattintson a másoláshoz.

en: Client
hu_HU: Ügyfél

en: Client Circles
hu_HU: Ügyfél körök

en: Client Circles are assigned!
hu_HU: Az ügyfélcsoportok hozzárendelve.

en: Client Managers
hu_HU: Ügyfél menedzserek

en: Client Profile
hu_HU: Felhasználó profilja

en: Client Registration
hu_HU: Ügyfél regisztráció

en: Client Self-Registration Enabled?
hu_HU: Ügyfél regisztráció engedélyezve van?

en: Client Staff Registration Enabled?
hu_HU: Stáb regisztráció engedélyezve van?

en: Client's Email verification
hu_HU: Ügyfél e-mail címének ellenőrzése

en: Clients
hu_HU: ügyfelek

en: Clients are assigned!
hu_HU: Az ügyfelek hozzárendelve.

en: Close
hu_HU: Bezárás

en: Code does not exists.
hu_HU: A kód nem létezik.

en: Compare
hu_HU: Összehasonlítás

en: Completed
hu_HU: Kész

en: Confirm New Password
hu_HU: Új jelszó megerősítése

en: Confirm Password
hu_HU: Jelszó megerősítése

en: Confirm Password required.
hu_HU: Megerősítő jelszó szükséges.

en: Confirm new password:
hu_HU: Új jelszó megerősítése:

en: Contact Email required.
hu_HU: Kapcsolattartó E-mail szükséges.

en: Contact Name
hu_HU: A kapcsolattartó neve

en: Contact Name required.
hu_HU: A kapcsolattartó neve szükséges.

en: Convert Users
hu_HU: Felhasználók konvertálálása

en: Convert to %s
hu_HU: Konvertálása: %s

en: Convert to:
hu_HU: Konvertálás:

en: Count clients is 0.
hu_HU: Ügyfelek száma a 0.

en: Create Advanced HUB Template
hu_HU: Speciális (Advanced) HUB-sablon létrehozása

en: Create Category
hu_HU: Kategória létrehozása

en: Create EZ HUB Template
hu_HU: EZ HUB sablon létrehozása

en: Create New %s
hu_HU: Új %s létrehozása

en: Create Simple HUB Template
hu_HU: Egyszerű HUB-sablon létrehozása

en: Creation Date
hu_HU: Létrehozás dátuma

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
hu_HU: Pontosítsa a bélyegképek méretét. (A  bélyegképek általában arányosak).

en: Currency Settings
hu_HU: Pénznem-beállítások

en: Currency Symbol is empty
hu_HU: Pénznem szimbóluma üres

en: Currency already used
hu_HU: Már használt pénznem

en: Current user is not a staff!
hu_HU: A jelenlegi felhasználó nem tagja a stábnak!

en: Custom Field <strong>Added</strong> Successfully.
hu_HU: Egyéni mező sikeresen<strong>hozzáadva</strong> .

en: Custom Field <strong>Deleted</strong> Successfully.
hu_HU: Egyéni mező <strong>törlése</strong> sikeresen megtörtént.

en: Custom Field <strong>Updated</strong> Successfully.
hu_HU: Egyéni mező <strong>frissítése</strong> sikeresen megörtént.

en: Custom Fields
hu_HU: Egyéni mezők

en: Custom Login
hu_HU: Egyéni bejelentkezés

en: Custom Login URL
hu_HU: Egyéni bejelentkezési URL

en: Custom Login at /wp-admin Enabled?
hu_HU: Egyéni bejelentkezés: /wp-admin, engedélyezve van?

en: Custom Menus Enabled?
hu_HU: Egyéni menük engedélyezve vannak?

en: Custom Navigation Settings
hu_HU: Egyéni navigációs beállítások

en: Custom Titles
hu_HU: Egyéni cím

en: Customize
hu_HU: Testreszabás

en: DESC
hu_HU: Csökkenő

en: DIRECT
hu_HU: KÖZVETLEN

en: Dark
hu_HU: Sötét

en: Dashboard
hu_HU: Vezérlőpult

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Date Added (Earlier to Recent)
hu_HU: Hozzáadás dátuma (legújabbtól a korábbiak felé)

en: Date Added (Recent to Earlier)
hu_HU: Hozzáadás dátuma (korábbiaktól a legfrissebb felé)

en: Deactivate
hu_HU: Deaktiválás

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Default <a href="%s">(Change to Post Name)</a>
hu_HU: Alapértelmezett <a href="%s"> (módosít bejegyzés nevére)</a>

en: Default Template
hu_HU: Alapértelmezett sablon

en: Default Value
hu_HU: Alapértelmezett érték

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Delete Element
hu_HU: Elem törlése

en: Delete Files
hu_HU: Fájlok törlése

en: Delete Permanently
hu_HU: Végleges törlés

en: Delete Section
hu_HU: Szakasz törlése

en: Delete this item permanently
hu_HU: Véglegesen törli ezt az elemet

en: Desc
hu_HU: Csökkenő

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Description for the custom field (displayed on the form).
hu_HU: Az egyéni mező (az űrlapon megjelenő) leírása.

en: Deselect All
hu_HU: Összes kijelölés törlése

en: Didn't find any page templates
hu_HU: Nem található oldal sablon

en: Differences
hu_HU: Különbségek

en: Disable redirect on HUB Page:
hu_HU:  Az átirányítás letiltása a kezdő oldalra:

en: Disable\Enable Notification
hu_HU: Értesítések beállítása (Enable) és tiltása (Disable)

en: Disabled
hu_HU: Kikapcsolva

en: Disabled (cURL must be enabled)
hu_HU: Letiltva (cURL-t engedélyezni kell)

en: Dismiss
hu_HU: Elvet

en: Display Business Name
hu_HU: Cégnév megjelenítése

en: Display Contact Name
hu_HU:  Kapcsolattartó nevének megjelenítése

en: Display Field on %s Edit Profile Form
hu_HU: Mező megjelenítése  %s profil űrlapjának szerkesztésénél

en: Display Field on %s Registration Form
hu_HU: %s regisztrációs űrlapon megjelenítendő mező

en: Display Field on Admin Add %s Form
hu_HU: %s admin hozzáadása  űrlapon megjelenítendő mező

en: Display File Categories on %s HUB page.
hu_HU: A fájl-kategóriák megjelenítése  %s központi oldalán.

en: Display File Description in Uploader on %s HUB page.
hu_HU: Fájl leírás megjelenítése %s központi oldalán a feltöltésnél.

en: Display on Admin
hu_HU: Megjelenítés az admin felületen.

en: Display on Profile
hu_HU: Megjelenítés a profilnál

en: Display on Registration
hu_HU: Megjelenítés a regisztrációnál.

en: Display:
hu_HU: Kijelző:

en: Displays "Lost your password" link on login form.
hu_HU: "Elveszett a jelszavam" link megjelenítése a  bejelentkezés űrlapon.

en: Do you really want to delete permanently this %s?
hu_HU: Biztos, hogy véglegesen törli %s?

en: Don't show on HUB Page
hu_HU: Ne jelenjen meg a kezdőoldalon

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Download Log
hu_HU: Log letöltése

en: Downloaded By
hu_HU: Által letöltött

en: Drag files here.
hu_HU: Húzza a fájlokat ide.

en: Drag&Drop items for change category order.
hu_HU: Drag & Drop elemek kategória sorrend módosítása.

en: Drag&Drop to change the order in which these fields appear on the registration form.
hu_HU: A megfelelő mező megjelenítéséhez a regisztrációs űrlapon, Húzza és ejtse a megfelelő helyre.

en: Duplicate file error.
hu_HU: Duplikált fájl hiba.

en: ERROR: Non-existent circle submitted
hu_HU: Hiba: Nem létező kör került beadásra

en: ERROR: Non-existent role submitted
hu_HU: Hiba: Nem létező szerep került beadásra

en: ERROR: Non-existent username submitted
hu_HU: Hiba: Nem létező felhasználónév került benyújtásra

en: ERROR: Non-local or invalid URL submitted for circle
hu_HU: Hiba: Nem-helyi vagy érvénytelen URL került benyújtásra egy körhöz

en: ERROR: Non-local or invalid URL submitted for role
hu_HU: Hiba: Nem-helyi vagy érvénytelen URL

en: ERROR: Non-local or invalid URL submitted for user
hu_HU: Hiba: Nem-helyi vagy érvénytelen URL került beadásra a felhasználónál

en: ERROR: Unknown error updating circle-specific URL for circle
hu_HU: Hiba: Ismeretlen hiba a  kör-specifikus URL frissítésekor

en: ERROR: Unknown error updating role-specific URL for role
hu_HU: Hiba: Ismeretlen hiba a  szerepkör-specifikus URL frissítésekor

en: ERROR: Unknown error updating user-specific URL for user
hu_HU: Hiba: Ismeretlen hiba felhasználó specifikus URL frissítésekor

en: Edit
hu_HU: Szerkeszt

en: Edit %s
hu_HU: Szerkesztés: %s

en: Edit Element Title
hu_HU: Cím elem szerkesztése

en: Edit File:
hu_HU: A következő fájl szerkesztése :

en: Edit HUB Page Item
hu_HU: Kezdőoldali elem szerkesztése

en: Edit Section
hu_HU: Szakasz szerkesztése

en: Edit Staff
hu_HU: Személyzet szerkesztése

en: Edit this item
hu_HU: Elem szerkesztése

en: Element
hu_HU: Összetevő

en: Element CSS ID
hu_HU: Elem CSS azonosítója

en: Email
hu_HU: E-mail

en: Email Address
hu_HU: E-mail cím

en: Email Body
hu_HU: Az üzenet szövege

en: Email Subject
hu_HU: E-mail tárgya

en: Email address already uses.<br/>
hu_HU: Az e-mail cím már használatban van. <br/>

en: Email address is already in use another user. Please use a unique email address.<br/>
hu_HU: Ezt az e-mail címet  már  egy másik felhasználó használja. Kérjük, adjon meg másik e-mail címet. <br/>

en: Email required.
hu_HU: Email szükséges.

en: Email sent successfully
hu_HU: Sikeresen elküldött e-mail

en: Emails Templates
hu_HU: E-mail sablonok

en: Empty ID or data.
hu_HU: Üres azonosító vagy adatok.

en: Enable Forgot Password:
hu_HU: Lehetővé tesz elfelejtett  jelszót:

en: Enable Icons in Bar
hu_HU: Az ikonok engedélyezése az eszközsávon

en: Enable Logout Link on Bar
hu_HU: A kijelentkezési link engedélyezése  az eszközsávon

en: Enable category choice for %s file upload
hu_HU: Fájl kategória választás engedélyezése  %s számára a feltöltéskor

en: Enable custom redirects
hu_HU: Egyéni átirányítások engedélyezése

en: Enabled
hu_HU: Engedélyezve

en: Enter values here to prevent a user from choosing them. One per line.
hu_HU: Adja meg itt az értékeket, megakadályozva ezzel, hogy a felhasználó válasszon közülük. Soronként.

en: Enter your new password below.
hu_HU: Kérjük, adja meg új jelszavát.

en: Environment
hu_HU: Környezet

en: Error
hu_HU: Hiba

en: Error: File not exist!
hu_HU: Hiba: Fájl nem létezik!

en: Error: File too large:
hu_HU: Hiba: A fájl túl nagy:

en: Error: Invalid file extension:
hu_HU: Hiba: Érvénytelen fájl kiterjesztés:

en: Exclude Author
hu_HU: kivéve a szerző

en: Exclude Filetypes
hu_HU: Fájltípusok kizárása

en: Export Settings
hu_HU: Beállítások exportálása

en: Extension Name
hu_HU: Kiterjesztés neve

en: Extension activated.
hu_HU: Kiterjesztés aktiválva.

en: Extension deactivated.
hu_HU: Kiterjesztés deaktivált.

en: Extension not activated.
hu_HU: Kiterjesztés nincs aktiválva.

en: Extension not deactivated
hu_HU: Kiterjesztést nem kapcsolta ki

en: Extensions
hu_HU: Kiterjesztések

en: FTP Synchronization
hu_HU: FTP-szinkronizálás

en: Failed Logins
hu_HU: Sikertelen bejelentkezések

en: Field
hu_HU: A mező

en: Field Description
hu_HU: A mező leírása

en: Field Slug
hu_HU: Mező Slug

en: Field Slug (ID)
hu_HU: Mező Slug (ID)

en: Field Title
hu_HU: Mező cím

en: Field Type
hu_HU: Mező típusa

en: Fields
hu_HU: Mezők

en: File
hu_HU: Fájl

en: File Categories
hu_HU: Fájl-kategóriák

en: File Category
hu_HU: Fájl kategória

en: File Description
hu_HU: Fájl leírása

en: File Description:
hu_HU: Fájl leírása:

en: File Display Settings
hu_HU: Megjelenítési beállítások

en: File Name
hu_HU: Fájlnév

en: File Sharing
hu_HU: Fájlmegosztás

en: File Title
hu_HU: Fájl címe

en: File Title:
hu_HU: Fájl címe:

en: File Too Large
hu_HU: Túl nagy fájl.

en: File URL
hu_HU: Fájl URL

en: File URL:
hu_HU: Fájl URL:

en: File count error.
hu_HU: Fájl száma hiba.

en: File does not exist
hu_HU: Nem létező fájl

en: File extension error.
hu_HU: Hiba a fájl kiterjesztésében.

en: File size error.
hu_HU: Fájl méret hiba.

en: File will be not uploaded
hu_HU: A fájl nem lesz feltöltve

en: File(s)
hu_HU: Fájl(ok)

en: File(s) are Deleted.
hu_HU: Fájl(ok) törölve.

en: File: %s
hu_HU: Fájl: %s

en: File: %s, size: %d, max file size: %d
hu_HU: Fájl: %s, méret: %d, a maximális fájl méret: %d

en: Filename
hu_HU: Fájlnév

en: Files
hu_HU: Fájlok

en: Files Download Log
hu_HU: Fájlok letöltése napló

en: Files assigned to another category!
hu_HU: Fájlok másik kategóriához rendelve!

en: Files for Admin
hu_HU: Fájlok az Admin részére

en: Files from %s
hu_HU: %s-fájlok

en: Files from %s (Table)
hu_HU: A %s táblához tartozó fájlok

en: Files from %s (Tree)
hu_HU: %s fájlok (fa)

en: Files to %s
hu_HU: Fájlok: %s

en: Files to %s (Table)
hu_HU: Fájlok a következő helyre: %s (tábla)

en: Files to %s (Tree)
hu_HU: Fájlok a következő helyre: %s (fa)

en: Files you have access to
hu_HU: Elérhető fájlok

en: Files you have uploaded
hu_HU: Feltöltött fájlok

en: Fill in the options for this field
hu_HU: Töltse ki a lehetőségeket ehhez a mezőhöz

en: Fill in the value for this field
hu_HU: Töltse ki ezt az értéket

en: Filter
hu_HU: Szűrő

en: First Name
hu_HU: Utónév

en: Float:
hu_HU: Mozgó:

en: Folder
hu_HU: Mappa

en: Font Family:
hu_HU: Font család:

en: Font Size:
hu_HU: Betűméret:

en: Font:
hu_HU: Betűtípus:

en: For:
hu_HU: A következő részére:

en: Forbidden File Type
hu_HU: Nem támogatott fájltípus.

en: Force SSL
hu_HU: SSL kényszerítése

en: From
hu_HU: honnan

en: From here you can edit the emails templates and settings.
hu_HU: Itt módosíthatja az e-mail sablonokat és beállításokat.

en: From here you can manage a variety of options for the %s plugin.
hu_HU: Innen a  %s  bővítmény számos lehetőségét kezelheti.

en: From here, you can manage payment gateways.
hu_HU: Innen kezelheti a fizetési módozatokat.

en: From here, you can see all payment operations.
hu_HU: Itt láthatod az összes fizetési műveletet.

en: General
hu_HU: általános

en: General Business Information
hu_HU: Általános üzleti információk

en: General Information
hu_HU: Általános információ

en: General Settings
hu_HU: Általános beállítások

en: Get New Password
hu_HU: Új jelszó igénylése

en: Graphic (for shortcode [wpc_client_graphic])
hu_HU: Grafika a következő shortcode-hoz:  [wpc_client_graphic]

en: HTML5 (with progress bar, multiple files uploading)
hu_HU: HTML5 (haladási diagrammal, többszörös fájl feltöltés)

en: HTTP Error.
hu_HU: HTTP-hiba.

en: HUB Content
hu_HU: A kezdőlap tartalma

en: HUB Page
hu_HU: Csomópont  oldal

en: HUB Page Settings
hu_HU: Csomópont oldal  beállításai

en: HUB Page Templates
hu_HU: Kezdőlap sablonok

en: HUB Pages
hu_HU: CSOMÓPONT-oldalak

en: HUB Title
hu_HU: CSOMÓPONT címe

en: HUB page link text
hu_HU: Nyitólap (HUB page) hivatkozás szövege

en: Height
hu_HU: Magasság

en: Height:
hu_HU: Magasság:

en: Help
hu_HU: segítség

en: Here
hu_HU: itt

en: Hidden Field
hu_HU: Rejtett mező

en: Hide Admin Bar
hu_HU: Admin sáv elrejtése

en: Hide Admin Bar from %s and %s.
hu_HU: Admin sáv elrejtése a következőktől: %s és %s.

en: Hide WP Admin
hu_HU: WP-Admin elrejtése

en: Hide dashboard/backend
hu_HU: dashboard/backend elrejtése

en: Hide dashboard/backend from %s and %s.
hu_HU: Vezérlőpult elrejtése a következőktől: %s, %s.

en: High
hu_HU: Magas

en: High Priority - Will work for Users who have these %s and do not have specific Login/Logout Redirect rules.
hu_HU: Közepes prioritású - azoknak a felhasználóknak a számára, akik ezekkel a szerepekkel rendelkeznek, és nem vonatkoznak rájuk egyedi bejelentkezési/kijelentkezési átirányítási szabályokok.

en: Highest Priority - Will always work - Does not matter if user has any other Login/Logout Redirect rules.
hu_HU: Legmagasabb prioritás - mindig működik - nem számít, ha a felhasználó rendelkezik bármilyen más bejelentkezési/kijelentkezési átirányítási szabályokkal.

en: Hint - The password
hu_HU: Tipp - A jelszó

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ & ).
hu_HU: Tipp: A jelszó legyen legalább hét karakter. Nagy és kisbetűk, számok és szimbólumok, mint a! " ? $ % ^ & ) használata javasolt.

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
hu_HU: Tipp: A jelszó legyen legalább hét karakter. Nagy és kisbetűk, számok és szimbólumok, mint a! " ? $ % ^ &amp; ) használata javasolt.

en: Home URL
hu_HU: Kezdőlap URL-je

en: Horizontal Tabs
hu_HU: Vízszintes lapok

en: Host
hu_HU: Üzemeltető

en: Hub ID does not exists.
hu_HU: Csomópont-azonosító nem létezik.

en: Hub template does not exists.
hu_HU: Kezdőlap sablon nem létezik.

en: I agree.
hu_HU: Elfogadom.

en: If checked, the user's current role will be saved, but user will also take on characteristics of the %s role.
hu_HU: Ha be van jelölve, a felhasználó aktuális szerepe lesz mentve, de felhasználó is kerül a jellemzői a %s szerepét.

en: If you have reconsidered, and would now like %s to create the pages for you, click here to reset that option
hu_HU: Ha úgy gondolja, hogy mégis szeretné, hogy %s hozza (hozzák) létre az oldalakat az Ön számára, kattintson ide ennek az opciónak a visszaállításához.

en: If you use the HUB template shortcode, each %s/Member will see the custom template that is assigned to them. They will see the default HUB template if no custom template is assigned to them.
hu_HU: Ha a HUB sablon shortcode-ját használja, minden %s/tag a hozzárendelt,  egyéni sablont látja. Ellenkező esetben az alapértelmezett HUB-sablon kerül hozzárendelésre.

en: Ignore Theme Link Page options
hu_HU: Hagyja figyelmen kívül  a téma link oldal beállításait

en: Image format either wrong or not supported.
hu_HU: A kép formátuma vagy rossz, vagy nem támogatott.

en: Import %s from CSV File:
hu_HU:  (%s) importálása  CSV-fájlból:

en: Import Settings
hu_HU: Beállítások importálása

en: Import was successful
hu_HU: Importálás sikeres volt

en: Import/Export Settings
hu_HU: Import/Export beállítások

en: Inactive
hu_HU: Inaktív

en: Include Filetypes
hu_HU: Fájltípusokat tartalmazza

en: Incorrect Captcha! <br />
hu_HU: Hibás Captcha!<br />

en: Init error.
hu_HU: Inicializációs hiba történt.

en: Install
hu_HU: Telepítés

en: Install %s Pages
hu_HU: Telepítse a %s oldalakat

en: Installed Plugins
hu_HU: Telepített bővítmények

en: Internal Notes
hu_HU: Belső megjegyzések

en: Internal Notes:
hu_HU: Belső megjegyzések:

en: Invalid *.xml file
hu_HU: Érvénytelen *.xml fájl

en: Invalid Contact Email.
hu_HU: Érvénytelen email.

en: Invalid Data
hu_HU: Érvénytelen adatok

en: Invalid Email.
hu_HU: Érvénytelen e-mail cím.

en: Invalid IP address!
hu_HU: Érvénytelen IP-cím!

en: Invalid Login or Password!
hu_HU: Érvénytelen felhasználónév vagy jelszó!

en: Invalid file. Please try downloading again!
hu_HU: Érvénytelen fájl. Kérjük, próbálja újra letölteni!

en: Invalid settings
hu_HU: Érvénytelen beállítások

en: Key is empty
hu_HU: Kulcs üres

en: Key is wrong
hu_HU: Rossz kulcs

en: LOGOUT
hu_HU: KIJELENTKEZÉS

en: Last Download
hu_HU: Utolsó letöltés

en: Last Download:
hu_HU: Utolsó letöltés:

en: Last Name
hu_HU: Vezetéknév

en: Launching Customizer...
hu_HU: Testreszabás betöltése...

en: Leave blank to allow unlimited file size.<br>NOTE: This setting does not change your server settings. You should change your server settings if you are have trouble.<br>Your server settings are:
hu_HU: Hagyja üresen, hogy korlátlan fájlméret esetén.<br>Megjegyzés: Ez a beállítás nem változtatja meg a szerver beállításait. Módosítania kell a szerver beállításait, ha problémái vannak.<br>A szerver beállítások a következők:

en: Left
hu_HU: Bal

en: Light
hu_HU: Világos

en: Line Height:
hu_HU: Sormagasság:

en: List
hu_HU: Lista

en: List of %s
hu_HU: A(z) %s listája

en: List of %s Portals
hu_HU: A(z) %s portálok listája

en: Login
hu_HU: Bejelentkezés

en: Login Alerts
hu_HU: Bejelentkezési értesítések

en: Login Form
hu_HU: Belépési űrlap

en: Login Page
hu_HU: Bejelentkező oldal

en: Login Redirect
hu_HU: Bejelentkezés-átirányítás

en: Login URL
hu_HU: Bejelentkezési URL-címe

en: Login URL used default names of Wordpress. Settings are not updated.
hu_HU: Bejelentkezési URL  Wordpress alapértelmezett neveit használta. Beállításai nem frissültek.

en: Login URL:
hu_HU: Bejelentkezési URL-címe:

en: Login cannot be changed.
hu_HU: Bejelentkezés nem módosítható.

en: Login to %s account
hu_HU: Bejelentkezés a következő fiókba: %s

en: Login/Logout Redirects Users
hu_HU: Bejelentkezési/kijelentkezési felhasználók átirányítása.

en: Login:
hu_HU: Bejelentkezés:

en: Logo Link (when clicked)
hu_HU: Logó Link (kattintáskor)

en: Logo Title (tooltip)
hu_HU: Logo cím (elemleírás)

en: Logo URL
hu_HU: logo URL-címe

en: Logout
hu_HU: kijelentkezés

en: Logout Link
hu_HU: Kijelentkezési hivatkozás

en: Logout Redirect
hu_HU: Kijelentkezési átirányítás

en: Logout URL
hu_HU: Kijelentkezési URL címe

en: Logout URL:
hu_HU: Kijelentkezési URL címe:

en: Logout redirect link:
hu_HU: Kijelentkezés átirányítási link:

en: Lost Your Password?
hu_HU: Elfelejtette a jelszavát?

en: Low Priority - Will work for any Users who do not have specific Login/Logout Redirect rules.
hu_HU: Alacsony prioritású - azoknak a felhasználók, akik nem rendelkeznek egyedi bejelentkezési/kijelentkezési átirányítási szabályokkal.

en: Mailing Address
hu_HU: Levelezési cím

en: Manage Default Login/Logout Redirect rules
hu_HU: Alapértelmezett bejelentkezési/kijelentkezési átirányítás szabályok kezelése

en: Manage Login/Logout Redirect rules for any %s
hu_HU: Bejelentkezési/kijelentkezési átirányítás szabályainak kezelése bármilyen szerepkör esetében

en: Manage Login/Logout Redirect rules for any role
hu_HU: Bejelentkezési/kijelentkezési átirányítás szabályainak kezelése bármilyen szerepkör esetében

en: Manage Login/Logout Redirect rules for any user
hu_HU: Bejelentkezési/kijelentkezési átirányítás szabályainak kezelése bármilyen szerepkör esetében

en: Margin:
hu_HU: Margó:

en: Mark as Read
hu_HU: Megjelölés olvasottként

en: Max File Size For Upload (Kb)
hu_HU: Max fájl méret  feltöltésnél (Kb)

en: May not work with some URLs
hu_HU: Egyes URL-címekkel nem működik

en: Medium
hu_HU: Közepes

en: Medium Priority - Will work for Users who have these roles and do not have specific Login/Logout Redirect rules.
hu_HU: Közepes prioritású - azoknak a felhasználóknak a számára, akik ezekkel a szerepekkel rendelkeznek, és nem vonatkoznak rájuk egyedi bejelentkezési/kijelentkezési átirányítási szabályokok.

en: Menu Type
hu_HU: Menü típus

en: Message
hu_HU: Üzenet

en: Message is deleted.
hu_HU: Üzenet törölve.

en: Message is sent.
hu_HU: Üzenet elküldve.

en: Message marked as read.
hu_HU: Üzenet olvasottként megjelölve.

en: Messages
hu_HU: Üzenetek

en: Move this item to the Trash
hu_HU: Az elem áthelyezése a lomtárba

en: Move to Archive
hu_HU: Áthelyezés az archívumba

en: Multi Select Box
hu_HU: Többszörösen kiválasztható dodoz

en: Multi-line Text Box
hu_HU: Többsoros szövegmező

en: Must trigger the %s level on the Strength indicator.
hu_HU: Legalább %s szintű erősséget kell elérni.

en: My HUB Page
hu_HU:  Csomópont oldalam

en: MySQL Version
hu_HU: MySQL verzió

en: N/A
hu_HU: NINCS ADAT

en: NEW!
hu_HU: ÚJ!

en: Name
hu_HU: név

en: Name - Ascending
hu_HU: Név - növekvő

en: Name - Descending
hu_HU: Név - csökkenő

en: New
hu_HU: Új

en: New %s Created
hu_HU: Új %s készült.

en: New %s Created by Admin
hu_HU: Új %s. Készítette: Admin

en: New %s Registers
hu_HU: Új %s regisztrációja

en: New %s Registration
hu_HU: Új %s regisztráció

en: New %s registers using Self-Registration Form
hu_HU: Új %s regisztrálja magát a regisztrációs űrlap segítségével

en: New Category
hu_HU: Új kategória

en: New Element CSS ID
hu_HU: Új elem CSS azonosítója (ID)

en: New Element Title
hu_HU: Új elem címe

en: New Password
hu_HU: Új jelszó

en: New hub page template
hu_HU: Új központi oldal (HUB) sablon

en: New password:
hu_HU: Új jelszó:

en: New view
hu_HU: Új nézet

en: Nickname
hu_HU: Becenév

en: No
hu_HU: nem

en: No Category
hu_HU: Nincs kategória

en: No Client Circles For Assign.
hu_HU: Nincs hozzárendelhető ügyfélcsoport

en: No Clients For Assign.
hu_HU: Nincs hozzárendelhető ügyfél

en: No Extensions were found for this install.
hu_HU: Nem található kiterjesztés a telepítéshez.

en: No Files
hu_HU: Nincsenek fájlok

en: No Managers For Assign.
hu_HU: Nincs hozzárendelhető menedzser.

en: No items
hu_HU: Nincs tétel

en: No last messages
hu_HU: Nincs utolsó üzenet

en: No manager
hu_HU: Nincs menedzser

en: No message.
hu_HU: Nincs üzenet.

en: No results matched
hu_HU: Nincs a keresésnek megfelelő eredmény.

en: No. of %s
hu_HU:  %s száma

en: No. of %s waiting for Approval
hu_HU: Jóváhagyásra váró %s (k) száma

en: No. of Files
hu_HU: Fájlok száma

en: No. of Unread Private Messages
hu_HU: Olvasatlan üzenetek száma

en: Non-logged in users will receive a 404 when they try to access /wp-admin
hu_HU: A nem regisztrált felhasználók  404-es üzenetet kapnak, amikor megpróbálnak hozzáférni a /wp-adminhoz

en: None
hu_HU: Semmi

en: Not all registration levels was saved
hu_HU: Nem lett minden regisztrációs szint elmentve.

en: Note: Please test this first before converting a large number of users to be sure your intended result is achieved
hu_HU: Megjegyzés: Tesztelje mielőtt  a nagy számú felhasználót konvertálja, hogy biztosan a kívánt eredményt érje el.

en: Note: Some problem with template.
hu_HU: Megjegyzés: Néhány probléma van a sablonnal.

en: Note: The registration will not work until you select "Payment Gateways". Clients will see a message that "Registration temporarily unavailable".
hu_HU: Megjegyzés: A regisztráció nem fog működni, amíg ki nem választja, "Fizetési módot". Az ügyfelek azt fogják látni, hogy a "regisztráció átmenetileg nem érhető el".

en: Notes is updated.
hu_HU: A megjegyzések frissítve.

en: Notes:
hu_HU: Megjegyzések:

en: Nothing found
hu_HU: Nincs találat

en: Nothing found in Archive
hu_HU: Nem található semmi az arhívumban

en: Notify Admin about new registrations.
hu_HU: Admin értesítés  az új regisztrációkról.

en: Off
hu_HU: Ki

en: Official Business Name
hu_HU: Hivatalos név

en: Ok
hu_HU: OK.

en: Old view
hu_HU: Régi nézet

en: On
hu_HU: valamin

en: Open %s Registration
hu_HU: Nyitott %s regisztráció

en: Option
hu_HU: Beállítás

en: Options
hu_HU: Beállítások

en: Order
hu_HU: Rendelés

en: Order By
hu_HU: Rendezés a következő szerint

en: Order Entered
hu_HU: A megadott sorrendben

en: Order ID
hu_HU: Rendelési azonosító (ID)

en: Order:
hu_HU: Rendelés:

en: PHP Post Max Size
hu_HU: PHP bejegyzés Max mérete

en: PHP Time Limit
hu_HU: PHP időkorlát

en: PHP Version
hu_HU: PHP Verzió

en: PM: Notify To %s
hu_HU: PM: Értesíti %s számára

en: Padding:
hu_HU: Kitöltés:

en: Page
hu_HU: Oldal

en: Page Background Color
hu_HU: Oldal háttérszín

en: Page Content
hu_HU: Oldal tartalom

en: Page content: [wpc_client_add_staff_form]
hu_HU: Oldal tartalma: [wpc_client_add_staff_form]

en: Page content: [wpc_client_edit_portal_page]
hu_HU: Oldal tartalma: [wpc_client_edit_portal_page]

en: Page content: [wpc_client_edit_staff_form]
hu_HU: Oldal tartalma: [wpc_client_add_staff_form]

en: Page content: [wpc_client_error_image] or any text
hu_HU: Oldal tartalma: [wpc_client_error_image] vagy a szöveg

en: Page content: [wpc_client_hub_page]
hu_HU: Oldal tartalma: [wpc_client_hub_page]

en: Page content: [wpc_client_loginf]
hu_HU: Oldal taralma: [wpc_client_loginf]

en: Page content: [wpc_client_payment_process]
hu_HU: Az oldal tartalma: [wpc_client_payment_process]

en: Page content: [wpc_client_portal_page]
hu_HU: Oldal tartalma: [wpc_client_portal_page]

en: Page content: [wpc_client_profile]
hu_HU: Az oldal tartalma: [wpc_client_profile]

en: Page content: [wpc_client_registration_form]
hu_HU: Oldal tartalma: [wpc_client_registration_form]

en: Page content: [wpc_client_registration_successful]
hu_HU: Oldal tartalma: [wpc_client_registration_successful]

en: Page content: [wpc_client_staff_directory]
hu_HU: Oldal tartalma: [wpc_client_staff_directory]

en: Pages
hu_HU: Oldalak

en: Pages Created Successfully
hu_HU: Sikeresen létrehozott lapok

en: Pages Updated Successfully.
hu_HU: Oldalak sikeresen frissítve.

en: Pages you have access to
hu_HU: Elérhető oldalak

en: Parent
hu_HU: szülő

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Password Black List
hu_HU: Jelszó fekete lista

en: Password Minimum Length
hu_HU: Jelszó minimális hossza

en: Password Mismatch
hu_HU: Jelszó eltérés

en: Password Mixed Case
hu_HU: Jelszó kevert eset

en: Password Numeric Digits
hu_HU: Jelszó számjegyekből

en: Password Requirements
hu_HU: Jelszókövetelmények

en: Password Special Characters
hu_HU: Jelszó különleges karakterek

en: Password Strength
hu_HU: Jelszó erőssége

en: Password must contain a mix of uppercase and lowercase characters.
hu_HU: Jelszónak kis- és nagybetűket,  karaktereket vegyesen kell tartalmaznia.

en: Password must contain numeric digits (0-9).
hu_HU: A jelszónak számjegyeket (0-9) kell tartalmaznia.

en: Password must contain special characters (eg: .,!#$%_+).
hu_HU: A jelszónak speciális karaktereket (pl.:.,! #$% _ +) kell tartalmaznia.

en: Password required.
hu_HU: Jelszó megadása szükséges.

en: Password:
hu_HU: Jelszó:

en: Passwords are not matched.
hu_HU: Jelszó nem egyezik.

en: Payment
hu_HU: Fizetés

en: Payment Gateways
hu_HU: Fizetési módozatok

en: Payment History
hu_HU: Fizetési előzmények

en: Payment Method
hu_HU: Fizetési mód

en: Payment Process
hu_HU: Fizetés folyamata

en: Payment Settings
hu_HU: Fizetési beállítások

en: Payments
hu_HU: Fizetések

en: Permalink:
hu_HU: Hivatkozás:

en: Permalinks
hu_HU: Permalinkek

en: Permissions Report
hu_HU: Engedélyek riport

en: Phone
hu_HU: Telefon

en: Placeholder was copied
hu_HU: Placeholder lemásolva

en: Please enter your password!
hu_HU: Kérjük, adja meg jelszavát!

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
hu_HU: Kérjük, adja meg a felhasználónevét vagy e-mail címét.  Hamarosan  az új jelszava  létrehozásához szükséges hivatkozást fog kapni e-mailben.

en: Please enter your username!
hu_HU: Kérjük, adja meg felhasználónevét!

en: Please first create menu in Appearance->Menus
hu_HU: Először hozzon létre menüt a Megjelenítések (Appearance)-> Menük (Menus) alatt

en: Please select a valid csv file to import.
hu_HU: Jelöljön ki egy érvényes csv-fájlt importálásához.

en: Please select checkboxes and try again!
hu_HU: Kérjük, jelölje be a jelölőnégyzeteket, és próbálja meg újra!

en: Please select file to assign.
hu_HU: Kérjük, válassza ki a fájlt a hozzárendeléshez.

en: Please select file to upload.
hu_HU: Kérjük, válassza ki a fájlt a feltöltéshez.

en: Please verify email address
hu_HU: Kérjük, ellenőrizze e-mail címét

en: Please write file url.
hu_HU: Kérjük, írja a fájl URL-címét.

en: Plugins
hu_HU: Bővítmény

en: Plural:
hu_HU: Többes szám:

en: Possible reason: your host may have disabled the mail() function...
hu_HU: Lehetséges ok: az Ön szolgáltatója letiltotta az üzenetküldés() funkciót...

en: Preview
hu_HU: Előnézet

en: Private Message History
hu_HU: Előzmények

en: Private Message: Notify Message To %s
hu_HU: Privát üzenet: Értesítési üzenetet %s számára

en: Private Messages
hu_HU: Privát üzenetek

en: Private Messaging
hu_HU: Privát üzenetek

en: Protect URL
hu_HU: URL védelme

en: Protocol
hu_HU: Protokoll

en: Radio Buttons
hu_HU: Rádiógombok

en: Read & Reply
hu_HU: Olvasás és válasz

en: Readonly
hu_HU: Csak olvasható

en: Readonly Field
hu_HU: Írásvédett mező

en: Reassign
hu_HU: Ismételt hozzárendelés

en: Reassign Category
hu_HU: Kategória hozzárendelése

en: Reassign Files
hu_HU: Fájlok ismételt hozzárendelése.

en: Reassign Files Category
hu_HU: Kategória fájlok ismételt hozzárendelése

en: Red
hu_HU: Piros

en: Registration Successful
hu_HU: A regisztráció sikeres

en: Registration is disabled!
hu_HU: Regisztráció le van tiltva!

en: Regular
hu_HU: Szokásos

en: Remaining %d minutes
hu_HU: Hátralévő idő: %d perc

en: Remember Me
hu_HU: Jegyezze meg

en: Remember: 1M = 1024Kb
hu_HU: Ne feledje: 1 M = 1024 Kb

en: Remove %s role
hu_HU: A(z) %s szerepkör eltávolítása

en: Remove Filter
hu_HU: Szűrő eltávolítása

en: Reply to Email
hu_HU: Válasz az e-mailre

en: Report
hu_HU: Jelentés

en: Required
hu_HU: Szükséges

en: Required Field
hu_HU: Kötelező mező

en: Resend email for verification
hu_HU: E-mail újraküldése megerősítésre

en: Reset
hu_HU: Alaphelyzetbe állítás

en: Reset %s Password
hu_HU: %s jelszavának  visszaállítása

en: Reset Form
hu_HU: Űrlap visszaállítása

en: Reset Password
hu_HU: -Jelszó visszaállítása

en: Reset Skip Install Pages
hu_HU: A telepítő oldal kihagyásának visszaállítása

en: Reset to Default
hu_HU: Alapértelmezett értékek visszaállítása

en: Reset to default
hu_HU: Alapértelmezett értékek visszaállítása

en: Resize
hu_HU: Átméretezés

en: Resize all thumbnails now?
hu_HU: Az összes bélyegkép átméretezése?

en: Resize was completed
hu_HU: Átméretezés befejeződött

en: Restore
hu_HU: Visszaállítás

en: Restore this item from the Trash
hu_HU: Elem visszaállítása a lomtárból

en: Restrict access to the site by IP
hu_HU: Korlátozza a hozzáférést a webhelyhez tartozó IP

en: Return to admin panel
hu_HU: Vissza az admin felületre

en: Right
hu_HU: Jobb

en: Role
hu_HU: Szerepkör

en: Runtime ran out of available memory.
hu_HU: Elfogyott a rendelkezésre álló memória.

en: SELECT FILES
hu_HU: Válassza ki a fájlt

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Save %s
hu_HU: Menti %s

en: Save Current User Role
hu_HU: Az aktuális felhasználói szerepkör mentése.

en: Save Custom Field
hu_HU: Egyéni mező mentése

en: Save Notes
hu_HU: Jegyzetek mentése

en: Save Section
hu_HU: Szakasz mentése

en: Save Title
hu_HU: Cím mentése

en: Saved!
hu_HU: Mentve!

en: Say if you put "login" into the box, your new login URL will be
hu_HU: Például, ha  "bejelentkezés"-t teszel a dobozba, a új bejelentkezési URL a következő lesz:

en: Scheme
hu_HU: Séma

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Search %s
hu_HU: %s keresése.

en: Search Files
hu_HU: Fájlok keresése

en: Search HUB Page
hu_HU: Központi oldal keresése

en: Search Users
hu_HU: Felhasználók keresése

en: Section
hu_HU: Szakasz

en: Select
hu_HU: Válassza ki

en: Select %s
hu_HU: Jelölje ki a(z) %s

en: Select %s %s
hu_HU: Jelölje ki a(z) %s (% s)

en: Select All
hu_HU: Összes kiválasztása

en: Select All.
hu_HU: Összes kiválasztása.

en: Select Author
hu_HU: Válassza ki a szerzőt!

en: Select Box
hu_HU: Jelölje be

en: Select Category
hu_HU: Válasszon kategóriát

en: Select Client
hu_HU: Válassza ki az ügyfelet

en: Select File
hu_HU: Válassza ki a fájlt

en: Select Files
hu_HU: Fájlok kiválasztása

en: Select Filter
hu_HU: Szűrő kiválasztása

en: Select Function
hu_HU: Válassza ki a függvényt

en: Select Page
hu_HU: -Oldal kiválasztása

en: Select Role
hu_HU: Jelölje ki a szerepet

en: Select Skin Style
hu_HU: Válassza ki a megjelenési stílust.

en: Select a role
hu_HU: Szerepkör kijelölése

en: Select a username
hu_HU: Válasszon felhasználónevet

en: Select all at this page.
hu_HU: Egész oldal kijelölése

en: Select category
hu_HU: Válasszon kategóriát

en: Select files
hu_HU: Fájlok kiválasztása

en: Select role to which you want to assign capabilities
hu_HU: Jelölje ki azt a szerepkört, amelyhez hozzá akar rendelni a képességekhez

en: Select type of the custom field.
hu_HU: Válassza ki az egyéni mező típusát.

en: Self %s Registration
hu_HU: Önálló %s regisztráció

en: Send %s
hu_HU: Küldés: %s

en: Send Message
hu_HU: Üzenetküldés

en: Send Message To:
hu_HU: Üzenet küldése a következőnek:

en: Send Password?
hu_HU: Eküldjük a jelszót?

en: Send Update to selected %s
hu_HU: Frissítés küldése a kijelölt %s részére

en: Send approval email
hu_HU: Jóváhagyó e-mail küldése

en: Send email notification
hu_HU: Email értesítés küldése.

en: Send notification to the assigned %s and associated %s
hu_HU:  Küldjön értesítést %s hozzárendeléséről  és %s kapcsolásáról

en: Send private message
hu_HU: Üzenet elküldése

en: Send this password to email?
hu_HU: Jelszó elküldése e-mailben?

en: Send this password to the %s by email.
hu_HU: Küldje ezt a jelszót  a %s számára e-mailben.

en: Send this password to the new user by email.
hu_HU: Küld el ezt a jelszót  az új felhasználónak e-mailben.

en: Send this updated password to the user by email
hu_HU: Frissített jelszó küldése a felhasználónak e-mailben

en: Send to %s
hu_HU: Küld: %s részére

en: Sender Email
hu_HU: Feladó e-mail címe

en: Sender Information
hu_HU: Küldő adatai

en: Sender Name
hu_HU: A feladó neve

en: Sent message to
hu_HU: küldjön üzenetet a következőnek

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Settings Summary
hu_HU: Beállítások összegzése

en: Settings Updated.
hu_HU: Beállítások frissítve lettek.

en: Settings saved.
hu_HU: Beállítások elmentve.

en: Shortcodes Templates
hu_HU: Shortcodes sablonok

en: Should be at least %d characters long.
hu_HU:  Legalább %d karakter hosszúnak kell lennie.

en: Should contain numbers.
hu_HU: Tartalmaznia kell számokat.

en: Should contain special characters like ! " ? $ % ^ & ).
hu_HU: Tartalmaznia kell a speciális betűk karaktereket:  " ? $ % ^ & ).

en: Should contain upper and lower case letters.
hu_HU: Tartalmaznia kell a kis- és nagybetűk.

en: Show Actions (For table only)
hu_HU: Mutasd a  műveleteket (csak táblában)

en: Show All
hu_HU: Összes megjelenítése

en: Show Categories Titles
hu_HU: Mutasd a kategóriák címeit

en: Show Current Page
hu_HU: Aktuális lap megjelenítése

en: Show Date
hu_HU: Dátum megjelenítése

en: Show File Categories
hu_HU: Fájl kategóriák mutatása

en: Show File Description in Uploader
hu_HU: Fájl leírás megjelenítse a feltöltésnél

en: Show Filters
hu_HU: Mutassa a szűrőket

en: Show Filters (For table only)
hu_HU: Szűrők mutatása (csak a tábla esetén)

en: Show HUB Title on HUB page
hu_HU: A nyitólap HUB címének megjelenítése

en: Show HUB page link in menu
hu_HU: Kezdőlap (HUB)  hivatkozás megjelenítése a menüben

en: Show Last Download Date
hu_HU: Utolsó letöltési dátum megjelenítése

en: Show More Number of Messages
hu_HU: További üzenetek számának megjelenítése

en: Show Pagination (For table only)
hu_HU: Számozás megjelenítése (csak a tábla esetén)

en: Show Pagination By (For table with pagination only)
hu_HU: lapszám mutatása vmivel (tábla lapszámmal esetén)

en: Show Search (For table only)
hu_HU: Keresés megjelenítése (csak a tábla )

en: Show Size
hu_HU: mutasd a méretet

en: Show Sort
hu_HU: Mutasd a rendezést

en: Show Thumbnails (For table only)
hu_HU: Bélyegképek megjelenítése (csak tábla esetén )

en: Show custom menu on login
hu_HU: A saját  menü megjelenítése bejelentkezéskor

en: Show more messages
hu_HU: További üzenetek megjelenítése

en: Show on HUB Page
hu_HU: A kezdőlapon jelenjen meg.

en: Show sort
hu_HU: Rendezés mutatása

en: Singular:
hu_HU: Egyes szám:

en: Site URL
hu_HU: Weboldal URL-cím

en: Size
hu_HU: Méret

en: Skins
hu_HU: Megjelenések

en: Skip Install
hu_HU: Telepítése kihagyása

en: Some error with assigning permission for file.
hu_HU: Néhány hiba lépett fel  a fájl engedélyének hozzárendelésekor.

en: Some problem with update.
hu_HU: Problémák a frissítéssel.

en: Something wrong!
hu_HU: Hiba történt!

en: Sorry, Passwords are not matched! .<br/>
hu_HU: Sajnáljuk, de jelszavak nem egyeznek!. <br/>

en: Sorry, confirm password is required.<br/>
hu_HU: Sajnáljuk, de a megerősítő jelszó szükséges. <br/>

en: Sorry, password is required.<br/>
hu_HU: Sajnáljuk, de  jelszó megadása szükséges. <br/>

en: Sorry, that username already exists!<br/>
hu_HU: Sajnáljuk, de a felhasználói név már létezik! <br/>

en: Sorry, you do not have permission to see this page!
hu_HU: Sajnáljuk, nincs jogosultsága, hogy ezt az oldalt megtekintse!

en: Sorry, you have used all of your storage quota.
hu_HU: Sajnáljuk, de már elhasználta az összes a tárolási kvótáját.

en: Sorry, you must agree to the Terms/Conditions to continue
hu_HU: Sajnáljuk, de el kell fogadnia a feltételeket a folytatáshoz

en: Sort by:
hu_HU: Rendezés a következő szerint:

en: Specific %s
hu_HU: Adott: %s

en: Specific roles
hu_HU: Szerepkörök

en: Specific users
hu_HU: Adott felhasználók

en: Staff Directory
hu_HU: Stáb könyvtára

en: Staff Profile
hu_HU: Stáb profil

en: Staff registration is disabled!
hu_HU: Stáb regisztráció  tiltott!

en: Start Show Number of Messages
hu_HU: Mutassa az üzenetek számát

en: Start Upload
hu_HU: Feltöltés megkezdése

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Stop Upload
hu_HU: Feltöltés leállítása

en: Strength Indicator
hu_HU: Erősség jelző

en: Strength indicator
hu_HU: Erősség jelző

en: Strong
hu_HU: Erős

en: Style Scheme
hu_HU: Stílus rendszer

en: Submit Registration
hu_HU: Regisztráció elküldése

en: Success
hu_HU: Kész

en: Successful Client Registration
hu_HU: Sikeres ügyfél regisztráció

en: Successful Logins
hu_HU: Sikeres bejelentkezés

en: Such an extension is not supported!
hu_HU: Nem támogatott kiterjesztés!

en: Symbol
hu_HU: Szimbólum

en: Synchronize files with FTP (%s protects the files in this directory)
hu_HU: Szinkronizálja a fájlokat az FTP-vel (%s védi a fájlokat a könyvtárban)

en: Synchronize now
hu_HU: Szinkronizálás

en: Synchronize was successfully!
hu_HU: Sikeresen szinkronizálva!

en: Synchronize with FTP
hu_HU: Szinkronizál FTP-vel

en: System Status
hu_HU: Rendszer állapot

en: Table
hu_HU: Táblázat

en: Template
hu_HU: Sablon

en: Template <strong>Added</strong> Successfully.
hu_HU: Sablon <strong>sikeresen</strong>hozzáadva.

en: Template <strong>Deleted</strong> Successfully.
hu_HU: Sablon <strong>sikeresen</strong> törölve.

en: Template Name
hu_HU: Sablon neve

en: Template Type
hu_HU: Sablon típusa

en: Template Updated.
hu_HU: A sablon frissítésre került.

en: Template and all HUB pages are Updated.
hu_HU: A sablon, és minden kezdőlap  frissítésre került.

en: Template success updated.
hu_HU: A sablon sikeresen frissítve.

en: Templates
hu_HU: Sablonok

en: Terms Error Text
hu_HU: Feltételek hiba felirata

en: Terms Hyperlink
hu_HU: Feltételek hiperhivatkozásai

en: Terms/Conditions
hu_HU: Általános felhasználási feltételek

en: Text Box
hu_HU: Szövegdoboz

en: Text Color
hu_HU: Szöveg színe

en: Text Link Color
hu_HU: Hivatkozás szövegszíne

en: Text for Forgot Password:
hu_HU: Szöveg az elfelejtett jelszónak:

en: Text for Login Button:
hu_HU: Felirat a Bejelentkezés gombra:

en: Text for Login field:
hu_HU: Szöveg a bejelentkezés mezőre:

en: Text for Logout link:
hu_HU: Szöveg a kijelentkezés linkre:

en: Text for Password field:
hu_HU: Felirat a  jelszó mezőre:

en: Text for Remember Me:
hu_HU: A szöveg megjegyzéshez:

en: Text: "Pages you have access to"
hu_HU: Szöveg: "Elérhető oldalak"

en: Text: "Private Messages"
hu_HU: Szöveg: "privát üzenetek"

en: Text: "Upload Files"
hu_HU: Szöveg: "fájlok feltöltése"

en: Text: "You don't have any files"
hu_HU: Szöveg: "Nincsenek saját fájlok."

en: Text: Files from %s
hu_HU: Szöveg: fájlok a %s-ból

en: Text:Files to %s
hu_HU: Szöveg:   %s fájlok

en: The Category already exists!!!
hu_HU: A kategória már létezik!

en: The Extension generated unexpected output:
hu_HU: A kiterjesztés  váratlan kimenetet ganerált:

en: The changes have been successfully saved.<br/>
hu_HU: A módosítások sikeresen mentésre kerültek. <br/>

en: The changes of the Category are saved!
hu_HU: A kategória változásai elmentve !

en: The core %s Custom Titles
hu_HU: A központi %s egyedi címek

en: The e-mail could not be sent.
hu_HU: Az e-mail nem küldhető el.

en: The file has been added
hu_HU: A fájl hozzá lett adva

en: The file has been uploaded!
hu_HU: A fájl fel lett töltve

en: The file size more than allowed!
hu_HU: A fájl mérete meghaladja a megengedettet!

en: The name used to identify the custom field. Should consist only of these characters "a-z" and the underscore symbol "_" <br> - (not displayed on the form).
hu_HU: A név az egyéni mező azonosítására szolgál. Csak  "a-z"  és "_" karaktereket tartalmazhat.<br>- (nem jelenik meg a képernyőn).

en: The passwords do not match.
hu_HU: A jelszavak nem egyeznek.

en: The test email from %s SMTP
hu_HU: A teszt %s SMTP e-mailt

en: The title of the custom field (displayed on the form).
hu_HU: Az egyéni mező címe (megjelenik  az űrlapon).

en: Theme Link Pages
hu_HU: Téma Link oldalak

en: There was an error assign the file, please try again!
hu_HU: Hiba történt a fájl hozzárendelése közben, kérjük próbálja meg újra!

en: There was an error uploading the file, please try again!
hu_HU: Hiba történt a fájl feltöltésekor, próbálja újra!

en: These fields will show on the self registration form ( by default, found at /client-registration )
    You can also use the data entered in these fields in your HUBs, Portal Pages & Emails using placeholders.
    The default format for these placeholders will be {wpc_cf_xxxxx} with xxxxx being replaced with the slug you enter in the "Field Slug" field
hu_HU: Ezek a mezők a saját regisztrációs űrlapon láthatóak (alapértelmezés szerint a /client-registration) 
    You is használja ezeket a mezőket a hub-ban megadott adatokat, a portál oldalak & e-mailek segítségével helyőrzők 
    The alapértelmezett formátuma a helyőrzőket {wpc_cf_xxxxx} lesz, xxxxx felváltják a meztelen csiga "Mező csiga" mezőben megad

en: This field is marked as required by the administrator
hu_HU: Ezt a mezőt az adminisztrátor kötelezőnek jelölte.

en: This field is required
hu_HU: Ez a mező kötelező.

en: This is a test email. If you get it, then congratulations, your SMTP settings on %s are correct and should work normally. Save the settings in admin.
hu_HU: Ez egy teszt email. Ha Ön megkap ezt, gratulálunk, %s az SMTP-beállítások helyesek, és rendben működnek. A beállításokat mentse el  az admin felületen.

en: This will allow you to use options provided by your framework theme on an individual page level
hu_HU: Ez lehetővé teszi,  olyan opciók használatát, amelyet a keret sablon az egyes oldalakra biztosít.

en: This will allow you to use options provided by your framework theme on an individual page level.
hu_HU: Ez lehetővé teszi,  olyan opciók használatát, amelyet a keret sablon az egyes oldalakra biztosít.

en: This will change it from
hu_HU: Ez meg fogja változtatni azt a következőről:

en: Thumbnail size
hu_HU: Bélyegkép méret

en: Thumbnails Settings
hu_HU: Bélyegkép beállítások

en: Time
hu_HU: Idő

en: Title
hu_HU: Cím

en: Title is empty
hu_HU: A cím üres

en: Title:
hu_HU: Cím:

en: To
hu_HU: hova

en: To assign files, you should upload it by FTP into folder %s
hu_HU:  A fájlok hozzárendeléséhez fel  kell töltenie az  FTP keresztül a következő mappába: (%s)

en: To begin the installation, click Install. You will then need to Activate the Extension, and enter the Extension's unique API Key.
hu_HU: A telepítés megkezdéséhez kattintson a telepítés gombra. Aktiválja a kiterjesztést, és írja be a kiterjesztés egyedi API-kulcsát.

en: Too Short
hu_HU: Túl rövid

en: Total Size of all Files
hu_HU: Az összes fájl teljes mérete

en: Transaction ID
hu_HU: Tranzakció azonosító

en: Transparent
hu_HU: Átlátszó

en: Trash
hu_HU: Lomtár

en: Tree
hu_HU: Faszerkezet

en: Type
hu_HU: Típus

en: Type your private message here
hu_HU: Ide írhatja üzenetét

en: URL path to image to use for background (sized 312px wide, and around 600px tall so that it can be cropped). <br /> You can upload your image with the media uploader
hu_HU: URL-cím elérési útja a használandó háttér kép (méretű 312px széles, és ezen a környéken: 600px magas azért lehet lenyírt). < br / &gt; Tudod feltölt a kép, a média feltöltött

en: Unknown Error
hu_HU: Ismeretlen hiba.

en: Update
hu_HU: Frissítés

en: Update %s
hu_HU: %s frissítése.

en: Update %s %s
hu_HU: Frissítés: %s (% s)

en: Update Advanced HUB Template
hu_HU: Speciális HUB-sablon frissítése

en: Update Custom Field
hu_HU: Egyedi mező frissítése

en: Update EZ HUB Template
hu_HU: EZ kezdőoldali (HUB) sablon frissítése

en: Update File Data
hu_HU: Fájl adatok frissítése

en: Update Password?
hu_HU: Frissítsük a jelszót?

en: Update Settings
hu_HU: Beállítások frissítése

en: Update Simple HUB Template
hu_HU: Egyszerű HUB-sablon frissítése

en: Update all existing HUB pages
hu_HU: Az összes meglévő központi oldal (HUB) frissítése

en: Update password for %s.
hu_HU: Jelszó frissítése %s számára.

en: Upload File
hu_HU: Fájlok feltöltése

en: Upload File(s)
hu_HU: Töltse fel a fájl (ok)at

en: Upload Files
hu_HU: Fájlok feltöltése

en: Upload New File
hu_HU: Új fájl feltöltése

en: Upload URL might be wrong or doesn't exist.
hu_HU: A feltöltési URL hibás vagy nem létezik.

en: Upload element accepts only %d file(s) at a time. Extra files were stripped.
hu_HU: Egy időben %d fájl tölthető fel. Extra fájlok törlésre kerültek.

en: Uploaded %d/%d files
hu_HU:  Feltöltött %d/%d fájlok

en: Uploader in %s area
hu_HU: Feltöltő: %s területén

en: Uploader in Admin area
hu_HU: Feltöltő az admin területen

en: Use Custom Login Settings
hu_HU: Egyéni bejelentkezési beállítások használata

en: Use Media Settings Thumbnail size?
hu_HU: Használja a média beállításokat  a bélyegkép méreténél?

en: Use same as /hub-page
hu_HU:  Ugyanazt használ mint /kezdőoldal

en: Use same as /portal-page
hu_HU: Ugyanazt használ mint /portál oldal

en: Use the space below to design a HUB Template in the same manner you would design a standard WordPress page, and then add/place %s components by placing the appropriate placeholders below in your desired location. You can use the Visual Editor, or write HTML in the Text Editor. Use the appropriate placeholder for each element below to insert that functionality into the page.
hu_HU: Az alábbiakban  ugyanúgy  tervezhet meg egy kezdőoldal (HUB)  sablont, mint ahogy egy szokásos  WordPress oldalt tervezne, majd hozzáadhat %s elemeket úgy, hogy az alábbi placeholdereket a kívánt helyre illeszti.  Használhatja a Visual Editort, vagy írja a HTML-t a szerkesztőbe (Text Editor). Az adott  funkció beszúrásához az alábbi összetevők mindegyikéhez használja a neki megfelelő placeholdert.

en: Use the space below to design a HUB Template in the same manner you would design a standard WordPress page. You can implement %s functionality by inserting the corresponding shortcodes and placeholders into the Template. All available %s placeholders and shortcodes can be found by clicking the shortcode/placeholder browser button in the Visual Editor menu.
hu_HU: Az alábbiakban  ugyanúgy  tervezhet meg egy kezdőoldal (HUB)  sablont, mint ahogy egy szokásos  WordPress oldalt tervezne, majd hozzáadhat %s elemeket úgy, hogy az alábbi placeholdereket a kívánt helyre illeszti.  Használhatja a Visual Editort, vagy írja a HTML-t a szerkesztőbe (Text Editor). Az adott  funkció beszúrásához az alábbi összetevők mindegyikéhez használja a neki megfelelő placeholdert.

en: Use this section to select which capabilities will be granted to each role within %s
hu_HU: Ennek a szakasz segítségével válassza ki, képességeit adnak minden szerepet: %s

en: User(s) <strong>Converted</strong> to Admin(s) Successfully.
hu_HU: Felhasználó(k) sikeresen<strong>átalakítva</strong> Adminisztrátor(ok)ká.

en: User(s) <strong>Converted</strong> to Client(s) Successfully.
hu_HU: Felhasználó(k) sikeresen<strong>átalakítva</strong> ügyfelekké.

en: User(s) <strong>Converted</strong> to Manager(s) Successfully.
hu_HU: Felhasználó(k) sikeresen <strong>átalakítva</strong> menedzsrer(ek)ké.

en: User(s) <strong>Converted</strong> to Staff(s) Successfully.
hu_HU: Felhasználó(k) sikeresen<strong>átalakítva</strong> stábtagokká

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Username cannot be changed.
hu_HU: A felhasználó név nem változtatható meg.

en: Username or E-mail:
hu_HU: Felhasználónév vagy e-mail:

en: Username:
hu_HU: Felhasználónév:

en: Using Captcha
hu_HU: Captcha használata

en: Using Terms/Conditions
hu_HU: A felhasználás általános feltételei

en: Using Terms/Conditions on %s Registration form.
hu_HU: Általános szerződési feltételek %s regisztrációs űrlapján.

en: Using captcha on %s Registration form.
hu_HU: captcha használata a %s regisztrációs űrlapon.

en: Value must be numeric!
hu_HU: Számérték kell legyen!

en: Verify Email
hu_HU: E-mail cím ellenőrzése

en: Verify email %s.
hu_HU: Ellenőrizze e-mailt: %s.

en: Vertical Tabs
hu_HU: Függőleges lapok

en: Very Weak
hu_HU: Nagyon gyenge

en: Very weak
hu_HU: Nagyon gyenge

en: View
hu_HU: Nézet

en: View Client
hu_HU: Ügyfél megtekintése

en: View HUB Page Item
hu_HU: Kezdőoldal elem megtekintése

en: View Type
hu_HU: Nézet típusa

en: View all categories
hu_HU: Az összes kategória megtekintése.

en: View messages
hu_HU: Üzenetek megtekintése

en: WP Debug Mode
hu_HU: WP-Debug mód

en: WP Max Upload Size
hu_HU: WP maximális feltöltési méret

en: WP Memory Limit
hu_HU: WP memória limit

en: WP Version
hu_HU: WP verzió

en: WPC Version
hu_HU: WPC változat

en: Waiting for approval
hu_HU: Jóváhagyásra vár

en: Warning! This page does not contain the necessary shortcode. To add a shortcode do it manually or check the box when you save!
hu_HU: Figyelem! Ez az oldal nem tartalmazza a szükséges shortcode-ot. Shortcode hozzáadása manuálisan is lehetséges, vagy mentéskor jelölje be a megfelelő jelölőnégyzetet!

en: Warning! You must select a page in which you have placed the content.
hu_HU: Figyelem! Ki kell választania az oldalt, ahol  a tartalmat elhelyezte.

en: Weak
hu_HU: Gyenge

en: Web Server Info
hu_HU: Web szerver Info

en: Website
hu_HU: Weboldal

en: Welcome text:
hu_HU: Üdvözlő szöveg:

en: When you click 'Install %s Pages', the plugin will automatically create the necessary pages for the plugin's operation & populate those pages with the correct shortcodes. This is the default configuration, but can be changed later. Advanced & experienced admins can also choose to skip this default configuration process & manually build your portal by creating / assigning pages and then adding the appropriate shortcode.
hu_HU: Ha rákattint a " %s oldalak telepítésre", a bővítmény automatikusan létrehozza a szükséges oldalakat, amelyek szükségesek a  bővítmény működéséhez feltölti azokat  a megfelelő shortkódokkal. Ez az alapértelmezett konfiguráció, de később módosítható.Tapasztalt felhasználók átugorhatják ez alapértelmezett konfigurációs folyamatot és manuálisan építhetik fel a portált  oldalak létrehozásával és megfelelő shortkódok hozzárendelésével.

en: When you click 'Install Pages', the plugin will automatically create the necessary pages for the plugin's operation & populate those pages with the correct shortcodes. This is the default configuration, but can be changed later. Advanced & experienced admins can also choose to skip this default configuration process & manually build your portal by creating / assigning pages and then adding the appropriate shortcode.
hu_HU: Ha rákattint a " %s oldalak telepítésre", a bővítmény automatikusan létrehozza a szükséges oldalakat, amelyek szükségesek a  bővítmény működéséhez feltölti azokat  a megfelelő shortkódokkal. Ez az alapértelmezett konfiguráció, de később módosítható.Tapasztalt felhasználók átugorhatják ez alapértelmezett konfigurációs folyamatot és manuálisan építhetik fel a portált  oldalak létrehozásával és megfelelő shortkódok hozzárendelésével.

en: Which User Meta Field Use For Business Name
hu_HU: Melyik felhasználó meta mezőt használja a vállalkozás nevére

en: White
hu_HU: Fehér

en: Width
hu_HU: Szélesség

en: Width:
hu_HU: Szélesség:

en: Wrong %s ID.
hu_HU: Hiba a következő azonosítóban: %s.

en: Wrong data
hu_HU: Helytelen adatok

en: Wrong type
hu_HU: Hibás típus

en: Wrong update data.
hu_HU: Rossz adat frissülés.

en: XML settings-file
hu_HU: XML-fájl beállításai

en: Yes
hu_HU: IGEN

en: Yesterday
hu_HU: Tegnap

en: You
hu_HU: Ön

en: You are customizing style scheme:
hu_HU: A következő stílus sémát  szabja testre:

en: You are skipped auto-install pages - please do it manually.
hu_HU: Kihagyta az automatikus oldal instalációt - kérjük, csinálja manuálisan.

en: You can create custom EZ HUB and Advanced HUB templates, and assign them to specific %s/Members and/or %s.
hu_HU: Létrehozhat saját EZ HUB és Advanced (haladó) HUB sablonokat és a következőkhöz rendelheti hozzá őket: %s/Tagok és/vagy %s.

en: You can use this link for remote syncronization
hu_HU: Ezt a linket távoli szinkronizálásra használhatja

en: You can't remove currency with default mark
hu_HU: Nem távolítható el a pénznem alapértelmezés megjelölésével

en: You do not have access to this file!
hu_HU: Nincs hozzáférése ehhez a fájlhoz!

en: You do not have permission to access that page.
hu_HU: Nincs jogosultsága a lap eléréséhez.

en: You don't have any files
hu_HU: Nincsenek saját fájlok.

en: You have changed plugin's folder name. Please rename plugin's folder name to 'wp-client'.
hu_HU: Módosította a plugin mappa nevét. Kérjük, nevezze át a plugin mappa nevét, a "wp-kliens"-re.

en: You need to finish your payment process
hu_HU: Be kell fejezze a fizetési folyamatot.

en: Your Template
hu_HU: Az Ön sablonja

en: Your browser doesn't have Flash, Silverlight or HTML5 support.
hu_HU: A böngészőben nincs Flash, a Silverlight vagy a HTML5 támogatás.

en: Your e-mail address is verified.
hu_HU: Az e-mail címe jóvá van hagyva.

en: Your files
hu_HU: Fájljai

en: Your password has been reset. <a href="
hu_HU: Jelszavát visszaállítottuk. < egy href = "

en: Z to A
hu_HU: Z-A

en: assign %s
hu_HU: hozzárendel: %s

en: by
hu_HU: által

en: by default "first_name", or "user_login" if meta values and "first_name" is empty.
hu_HU: alapértelmezetten "utónév", vagy "user_login" Ha meta értékek és "utónév" üres.

en: category
hu_HU: Kategória

en: circle
hu_HU: kör

en: default login redirect for all users.
hu_HU: alapértelmezett bejelentkezési átirányítás az összes felhasználó számára.

en: default logout redirect for all users.
hu_HU: alapértelmezett kijelentkezési átirányítás az összes felhasználó számára.

en: download
hu_HU: Letöltés

en: file
hu_HU: fájl

en: files
hu_HU: fájlok

en: gb
hu_HU: GB

en: here
hu_HU: itt

en: item
hu_HU: tétel

en: items
hu_HU: tételek

en: jQuery sort
hu_HU: jQuery rendezés

en: leave blank for use default key or Get your Private Key -
hu_HU: hagyja üresen az  alapértelmezett kulcs használatához, vagy kap a személyes kulcsot-

en: leave blank for use default key or Get your Public Key -
hu_HU: hagyja üresen  alapértelmezett kulcs használatához, vagy használja a nyilvános kulcsot-

en: mb
hu_HU: MB

en: minutes
hu_HU: perc

en: not found.
hu_HU: Nem található.

en: or
hu_HU: vagy

en: required
hu_HU: szükséges

en: tb
hu_HU: TB

en: uberLOADER (with progress bar, multiple files uploading, chunking upload for big files)
hu_HU: uberLOADER (a folyamatjelző látható, több fájl feltöltő,  nagyméretű fájlok feltöltése)

en: version
hu_HU: verzió

en: view
hu_HU: nézet

en: you can update or create your scheme
hu_HU: frissíteni, vagy a séma létrehozása

en: {contact_name}, {page_title} and {page_id} will not be change as these placeholders will be used in the email.
hu_HU: {contact_name}, {page_title} and {page_id} nem változik, mivel ezeket a placeholdereket használjuk az emailben.

en: {contact_name}, {user_name}, {page_title} and {page_id} will not be changed as these placeholders will be used in the email.
hu_HU: {contact_name}, {user_name}, {page_title} and {page_id} nem változik, mivel ezeket a placeholdereket használjuk az emailben.

en: {contact_name}, {user_name}, {password} and {admin_url} will not be changed as these placeholders will be used in the email.
hu_HU: {contact_name}, {user_name}, {password} és {admin_url} nem változik, mivel ezek a placeholdereket használjuk az emailben.

en: {site_title} and {contact_name} will not be changed as these placeholders will be used in the email.
hu_HU: {site_title} és {contact_name} nem változnak meg, mivel a placeholderek kerülnek felhasználásra az emailben.

en: {site_title}, {contact_name}, {user_name} and {approve_url} will not be change as these placeholders will be used in the email.
hu_HU: {site_title}, {contact_name}, {user_name} és {approve_url} nem változik, mivel ezek a placeholdereket használjuk az emailben.

en: {site_title}, {contact_name}, {user_name} and {login_url} will not be change as these placeholders will be used in the email.
hu_HU: {site_title}, {contact_name}, {user_name} és {login_url} nem változik, mivel ezek a placeholdereket használjuk az emailben.

en: {site_title}, {file_name}, {file_category} and {login_url} will not be change as these placeholders will be used in the email.
hu_HU: {site_title}, {file_name}, {file_category} és {login_url} nem változik, mivel ezeket a placeholdereket használjuk az emailben.

en: {site_title}, {user_name} and {reset_address} will not be change as these placeholders will be used in the email.
hu_HU: {site_title}, {user_name} and {reset_address} nem fog változni, mert ezekre a placeholderekre szükség lesz az e-mailben.

en: {user_name}, {site_title}, {file_name} will not be change as these placeholders will be used in the email.
hu_HU: {user_name}, {site_title}, {file_name} nem változik, mivel ezeket a placeholdereket használjuk az emailben.

en: {user_name}, {site_title}, {file_name}, {file_category} and {admin_file_url} will not be change as these placeholders will be used in the email.
hu_HU: {user_name}, {site_title}, {file_name}, {file_category} és {admin_file_url} nem változik, mivel ezeket a placeholdereket használjuk az emailben.

en: {user_name}, {site_title}, {message} and {admin_url} will not be change as these placeholders will be used in the email.
hu_HU: {user_name}, {site_title}, {message} és {admin_url} nem fog változni, mivel ezekre a placeholderekre szükség lesz az e-mailben.

en: {user_name}, {site_title}, {message} and {login_url} will not be change as these placeholders will be used in the email.
hu_HU: {user_name}, {site_title}, {message} és {login_url} nem fog változni mivel ezekre a placeholderekre szükség lesz az e-mailben.
