wp-client-wordpress-client-man - en to cs_CZ translation catalogue (1154 entries)

en: Username
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: Contact Name
cs_CZ: Kontaktní jméno

en: Business Name
cs_CZ: Obchodní jméno

en: Creation Date
cs_CZ: Datum vytvoření

en: Permalink:
cs_CZ: Odkaz:

en: <strong>Welcome to %s</strong> - Plugin almost ready to start.
cs_CZ: <strong>Vítá vás %s</strong> - Plugin je připraven ke spuštění.

en: Install %s Pages
cs_CZ: Instalace %s stránek

en: Skip Install
cs_CZ: Přeskočit instalaci

en: When you click 'Install %s Pages', the plugin will automatically create the necessary pages for the plugin's operation & populate those pages with the correct shortcodes. This is the default configuration, but can be changed later. Advanced & experienced admins can also choose to skip this default configuration process & manually build your portal by creating / assigning pages and then adding the appropriate shortcode.
cs_CZ: Po klepnutí na tlačítko 'Instalace %s stránek' plugin automaticky vytvoří nezbytné stránky pro operaci s plugin & naplní tyto stránky správnými shortcody. Toto je výchozí nastavení, ale lze můžete ho později změnit. Pokročilá & zkušení správci mohou také zvolit Přeskočit tento proces konfigurace na výchozí & ručně vytvořit portál vytvořením / přiřazení stránky a následným přidáním odpovídajících shortcodů.

en: <strong>Welcome to %s</strong> -  Extension(s) almost ready to start.
cs_CZ: <strong>Vítá vás %s</strong> - Doplněk(ky) jsou připraveny k provozu.

en: When you click 'Install Pages', the plugin will automatically create the necessary pages for the plugin's operation & populate those pages with the correct shortcodes. This is the default configuration, but can be changed later. Advanced & experienced admins can also choose to skip this default configuration process & manually build your portal by creating / assigning pages and then adding the appropriate shortcode.
cs_CZ: Po kliknutí na "Instalace stránek" plugin automaticky vytvoří nezbytné stránky pro správnou funkci pluginu a naplní tyto stránky správnými "shortcodes". Toto je výchozí nastavení, které je možné později změnit. Pokročilí a zkušení administrátoři mohou také přeskočit tento výchozí konfigurační proces a portál složit manuálně vytvořením/přiřazením stránek a jejich následnému přiřazení ke příslušnému "shortcode".

en: Clients are assigned!
cs_CZ: Klienti jsou přiřazeni!

en: Client Circles are assigned!
cs_CZ: Okruhy klientů jsou přiřazeny!

en: Are you sure? You will lose all Clients, HUB Pages, %s, Private Messages & Files
cs_CZ: Jste si jistý? Dojde ke ztrátě všech Klientů, HUB stránek, %s, Soukromých zpráv a souborů

en: %s Role:
cs_CZ: %s role:

en: Remove %s role
cs_CZ: Odebrat roli %s

en:  - Cancelled
cs_CZ:  -Zrušeno

en:  - Completed
cs_CZ:  -Dokončeno

en: 404 Error
cs_CZ: Chyba 404

en: Forbidden File Type
cs_CZ: Zakázáný typ souboru

en: File Too Large
cs_CZ: Soubor je příliš velký

en: Unknown Error
cs_CZ: Neznámá chyba

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Delete
cs_CZ: Odstranit

en: Category have Files. What do with Files
cs_CZ: Kategorie mají soubory. Co dělat se soubory

en: Reassign Files
cs_CZ: Přiřazení souborů

en: or
cs_CZ: neno

en: Delete Files
cs_CZ: Odstranit soubory

en: Assign %s to
cs_CZ: Přiřazení %s k

en: You have changed plugin's folder name. Please rename plugin's folder name to 'wp-client'.
cs_CZ: Změnili jste název složky pluginu. Změňte název složky plugin na "wp-client".

en: You do not have permission to access that page.
cs_CZ: Nemáte práve pro přístup k této stránce.

en: Custom Fields
cs_CZ: Vlastní pole

en: Send email notification
cs_CZ: Odeslat oznámení e-mailem

en: %s Display Options
cs_CZ: Možnosti zobrazení %s

en: Default
cs_CZ: Výchozí

en: Show on HUB Page
cs_CZ: Zobrazit na HUB stránce

en: Show on %s
cs_CZ: Zobrazit v %s

en: Show on both HUB and %s
cs_CZ: Zobrazit na HUBu i na %s

en: Don't show on HUB Page
cs_CZ: Nezobrazovat na HUB stránce

en: Don't show on %s
cs_CZ: Nezobrazovat na %s

en: Don't show on either HUB or %s
cs_CZ: Nezobrazovat buď na HUBu nebo na %s

en: Assign %s To %s
cs_CZ: Přiřazení %s do %s

en: Assign %s To %s:
cs_CZ: Přiřazení %s do %s:

en: Assign %s To Gallery:
cs_CZ: Přiřadit %s do Galerie:

en: Assign %s To Gallery Category:
cs_CZ: Přiřadit %s do kategorie galerie:

en: Assign %s To File:
cs_CZ: Přiřazení %s k souboru:

en: Assign %s To File Category:
cs_CZ: Přiřazení %s k souboru kategorie:

en: Assign %s To %s Category:
cs_CZ: Přiřadit %s do %s kategorie:

en: Assign %s:
cs_CZ: Přiřadit %s:

en: Search
cs_CZ: Hledat

en: Select all at this page.
cs_CZ: Vybrat vše na této stránce.

en: Select All.
cs_CZ: Vybrat vše.

en: A to Z
cs_CZ: Od A do Z

en: Z to A
cs_CZ: Z do A

en: Date Added (Recent to Earlier)
cs_CZ: Datum přidání (nedávno -> dříve)

en: Date Added (Earlier to Recent)
cs_CZ: Datum přidání (dříve -> poslední)

en: Assigned show first
cs_CZ: Přiřazené ukázat první

en: Cancel
cs_CZ: Storno

en: Assign %s To $s:
cs_CZ: Přiřadit %s $s:

en: Assign
cs_CZ: Přiřadit

en: No Clients For Assign.
cs_CZ: Žádní klienti pro přiřazení.

en: No Client Circles For Assign.
cs_CZ: Žádný klientské kruhy pro přiřazení.

en: No Managers For Assign.
cs_CZ: Žádní manažeři pro přiřazení.

en: Pages you have access to
cs_CZ: Stránky, ke kterým máte přístup

en: Text: "Pages you have access to"
cs_CZ: Text: "Stránky, ke kterým máte přístup"

en: Text: "You don't have any pages"
cs_CZ: Text: "Nemáte žádné stránky"

en: You don't have any pages
cs_CZ: Nemáte žádné stránky

en: Click to copy
cs_CZ: Kliknout na Kopírovat

en: Placeholder was copied
cs_CZ: Zástupný symbol byl zkopírován

en: View Type
cs_CZ: Zobrazit typ

en: List
cs_CZ: Seznam

en: Tree
cs_CZ: Strom

en: Show Sort
cs_CZ: Zobrazit řazení

en: No
cs_CZ: Ne

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: Default Sort Type
cs_CZ: Výchozí typ řazení

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Order ID
cs_CZ: ID objednávky

en: Title
cs_CZ: Název

en: Default Sort
cs_CZ: Výchozí řazení

en: ASC
cs_CZ: Vzestupně

en: DESC
cs_CZ: Sestupně

en: Show Current Page
cs_CZ: Zobrazit aktuální stránku

en: Show Date
cs_CZ: Zobrazit datum

en: Show Categories Titles
cs_CZ: Zobrazit názvy kategorií

en: Categories
cs_CZ: Kategorie

en: All
cs_CZ: Všechny

en: None
cs_CZ: Žádný

en: Files from %s
cs_CZ: Soubory z %s

en: Text: Files from %s
cs_CZ: Text: Soubory z %s

en: Files you have uploaded
cs_CZ: Soubory, které jste nahráli

en: Text: "You don't have any files"
cs_CZ: Text: "nemáte žádné soubory"

en: You don't have any files
cs_CZ: Nemáte žádné soubory

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: Asc
cs_CZ: Vzestupně

en: Desc
cs_CZ: Sestupně

en: Show Tags
cs_CZ: Zobrazit štítky

en: Show Size
cs_CZ: Zobrazit velikost

en: Show Last Download Date
cs_CZ: Zobrazit datum posledního stažení

en: Category
cs_CZ: Kategorie

en: With sub-Categories
cs_CZ: S podkategoriemi

en: Table
cs_CZ: Tabulka

en: Show Actions (For table only)
cs_CZ: Zobrazit akce (pouze pro tabulku)

en: Show Thumbnails (For table only)
cs_CZ: Zobrazit miniatury (pouze pro tabulku)

en: Show Search (For table only)
cs_CZ: Zobrazit hledání (pouze pro tabulku)

en: Show Filters (For table only)
cs_CZ: Zobrazit filtry (pouze pro tabulku)

en: Show Pagination (For table only)
cs_CZ: Zobrazit stránkování (pouze pro tabulku)

en: Show Pagination By (For table with pagination only)
cs_CZ: Zobrazit stránkování (pro tabulku s stránkování pouze)

en: Files to %s
cs_CZ: Soubory do: %s

en: Text:Files to %s
cs_CZ: Text: Soubory do %s

en: Files you have access to
cs_CZ: Soubory, ke kterým máte přístup

en: Show Author
cs_CZ: Zobrazit autora

en: Exclude Author
cs_CZ: Vyloučit autora

en: Upload Files
cs_CZ: Nahrát soubory

en: Text: "Upload Files"
cs_CZ: Text: "Upload souborů"

en: Auto-Upload After Select
cs_CZ: Po vybrání automaticky nahrát

en: Include Filetypes
cs_CZ: Zahrnout typy souborů

en: Exclude Filetypes
cs_CZ: Vyloučit typy soouborů

en: Private Messages
cs_CZ: Soukromé zprávy

en: Text: "Private Messages"
cs_CZ: Text: "soukromé zprávy"

en:  Private Messages
cs_CZ:  Soukromé zprávy

en: Start Show Number of Messages
cs_CZ: Start zobrazit počet zpráv

en: Show More Number of Messages
cs_CZ: Zobrazit větší počet zpráv

en: Show Filters
cs_CZ: Zobrazit filtry

en: Logout Link
cs_CZ: Odkaz na odhlášení

en: Dismiss
cs_CZ: Zamítnout

en: Customize this?
cs_CZ: Vlastní nastavení?

en: Add %s
cs_CZ: Přidat %s

en: Templates
cs_CZ: Šablony

en: Customize
cs_CZ: Přizpůsobení

en: File Sharing
cs_CZ: Sdílení souborů

en: Permissions Report
cs_CZ: Zprávy o oprávnění

en: Extensions
cs_CZ: Rozšíření

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: %s Wordpress Client Management Portal | Documentation & Tips
cs_CZ: %s Wordpress Client Management Portal | Dokumentace & tipy

en: Help
cs_CZ: Pomoc

en: Private Messaging
cs_CZ: Soukromé zprávy

en: HUB Pages
cs_CZ: HUB stránky

en: %s Categories
cs_CZ: Kategorie %s

en: %s's %s
cs_CZ: %s %s

en: %s Add
cs_CZ: %s Přidat

en: Archive
cs_CZ: Archiv

en: File Categories
cs_CZ: Kategorie souborů

en: Download Log
cs_CZ: Stáhnout Log

en: Capabilities
cs_CZ: Schopnosti

en: Custom Login
cs_CZ: Vlastní přihlášení

en: HUB Page Templates
cs_CZ: Šablona stránky HUB

en: %s Template
cs_CZ: %s Šablona

en: Emails Templates
cs_CZ: Šablony e-mailů

en: Shortcodes Templates
cs_CZ: Shortcodes šablony

en: HUB Page
cs_CZ: HUB stránka

en: My HUB Page
cs_CZ: Moje HUB stránka

en: Dashboard
cs_CZ: Nástěnka

en: Files
cs_CZ: Soubory

en: File Tags
cs_CZ: Štítky souborů

en: Approve %s
cs_CZ: Schválit %s

en: Convert Users
cs_CZ: Převést uživatele

en: Add
cs_CZ: Přidat

en: Approve
cs_CZ: Schválit

en: %s Settings
cs_CZ: Nastavení %s

en: HUB Page Settings
cs_CZ: Nastavení  HUB stránek

en: General Settings
cs_CZ: Obecné nastavení

en: Bar Elements
cs_CZ: Prvky lišty

en: Advanced HUB Elements
cs_CZ: Pokročilé HUB prvky

en: Add New Element
cs_CZ: Přidání nového prvku

en: Menu Type
cs_CZ: Typ Menu

en: Style Scheme
cs_CZ: Schéma stylu

en: - None -
cs_CZ: -Žádný-

en: you can update or create your scheme
cs_CZ: můžete aktualizovat nebo vytvořit schéma

en: here
cs_CZ: Zde

en: Enable Logout Link on Bar
cs_CZ: Povolit odkaz odhlásit v liště

en: Enable Icons in Bar
cs_CZ: Povolit ikony v liště

en: Add Template
cs_CZ: Přidat šablonu

en: Update Template
cs_CZ: Aktualizovat šablonu

en: Are you sure want to reset the Simple template default
cs_CZ: Opravdu chcete obnovit výchozí nastavení jednoduché šablony

en: Reset to Default
cs_CZ: Obnovit výchozí nastavení

en: The various settings below can be used to modify each %s function. For example, you can adjust the sort and display type for the files and %s listed.
cs_CZ: Různá nastavení níže mohou být použita pro úpravu každé funkce %s. Například můžete upravit řazení a typ souborů a uvedený %s.

en: Template
cs_CZ: Šablona

en: Use same as /hub-page
cs_CZ: Použít stejné jako /hub-page

en: Default Template
cs_CZ: Výchozí šablona

en: Ignore Theme Link Page options
cs_CZ: Ignorovat možnosti téma odkaz stránky

en: This will allow you to use options provided by your framework theme on an individual page level.
cs_CZ: To vám umožní využít možnosti poskytované rámec motivu na úrovni jednotlivých stránek.

en: Use same as /portal-page
cs_CZ: Použít stejné jako /portal-page

en: Order
cs_CZ: Pořadí

en: Assign %s
cs_CZ: Přiřadit %s

en: Allowed %s
cs_CZ: Povolené %s

en: assign %s
cs_CZ: přiřazení %s

en: Allow the %s to edit this page
cs_CZ: Povolit uživateli %s upravit tuto stránku

en: Send Update to selected %s
cs_CZ: Odeslat aktualizaci k vybraným %s

en: Send to %s
cs_CZ: Poslat %s

en: Send %s
cs_CZ: Poslat %s

en: Wrong data
cs_CZ: Špatná data

en: Success
cs_CZ: Hotovo

en: Hub template does not exists.
cs_CZ: Hub šablona neexistuje.

en: Hub ID does not exists.
cs_CZ: ID HUBu neexistuje.

en: Resize was completed
cs_CZ: Změna velikosti byla dokončena

en: No Files
cs_CZ: Žádné soubory

en: Title is empty
cs_CZ: Název je prázdný

en: Alphabetic Currency Code is empty
cs_CZ: Abecední kód měny je prázdný

en: Currency Symbol is empty
cs_CZ: Symbol měny je prázdný

en: Code does not exists.
cs_CZ: Kód neexistuje.

en: Key is empty
cs_CZ: Klíč je prázdný

en: You can't remove currency with default mark
cs_CZ: Nelze odstranit měnu s výchozí značka

en: Currency already used
cs_CZ: Již použitá měna

en: Key is wrong
cs_CZ: Klíč je nesprávný

en: item
cs_CZ: položka

en: items
cs_CZ: položky

en: No items
cs_CZ: Žádné položky

en: Last Download:
cs_CZ: Poslední stažení:

en: Invalid Data
cs_CZ: Neplatná Data

en: View Client
cs_CZ: Zobrazit zákazníka

en: Client Managers
cs_CZ: Manažeři klientů

en: Client Circles
cs_CZ: Klientské kruhy

en: Email
cs_CZ: E-mail

en: Phone
cs_CZ: Telefon

en: Some problem with update.
cs_CZ: Nějaký problém s aktualizací.

en: Notes is updated.
cs_CZ: Poznámky jsou aktualizovány.

en: Capabilities is updated.
cs_CZ: Schopnosti je aktualizován.

en: This folder is already exist in this level
cs_CZ: Tato složka je již v této úrovni

en: Wrong type
cs_CZ: Chybný typ

en: You
cs_CZ: Jste

en: Administrator
cs_CZ: Správce

en: The file size more than allowed!
cs_CZ: Velikost souboru je větší než je povoleno!

en: There was an error uploading the file, please try again!
cs_CZ: Při ukládání souboru došlo k chybě, opakujte akci!

en: Such an extension is not supported!
cs_CZ: Toto rozšíření není podporováno!

en: Message is sent.
cs_CZ: Zpráva odeslána.

en: Something wrong!
cs_CZ: Něco je v nepořádku!

en: Template success updated.
cs_CZ: Šablona úspěšně aktualizována.

en: Select Author
cs_CZ: Vyberte autora

en: Syncronization
cs_CZ: Synchronizace

en: Select Tag
cs_CZ: Vyberte štítek

en: Select %s
cs_CZ: Vybrat %s

en: Select Category
cs_CZ: Vybrat kategorii

en: Select File
cs_CZ: Vybrat soubor

en: All Files
cs_CZ: Všechny soubory

en: Select Client
cs_CZ: Výběr klienta

en: All Clients
cs_CZ: Všichni klienti

en: Client
cs_CZ: Klient

en: Circle
cs_CZ: Kruh

en: File
cs_CZ: Soubor

en: File Category
cs_CZ: Kategorie souborů

en: %s Category
cs_CZ: %s kategorie

en: circle
cs_CZ: kruh

en: category
cs_CZ: kategorie

en: DIRECT
cs_CZ: PŘÍMÉ

en: Access granted via...
cs_CZ: Přístup přes...

en: Nothing found
cs_CZ: Nic nenalezeno

en: Select Function
cs_CZ: Vybrat funkci

en: Update Individual
cs_CZ: Aktualizujte jednotlivě

en: You have individual capabilities for %s. Set this checkbox if you want apply the setting for them too.
cs_CZ: Máte individuální přístupy pro %s. Zaškrtněte tento checkbox, pokud tato nastavení chcete pro ně použít také.

en: Capability Title
cs_CZ: Název Řízení přístupu

en: Completed
cs_CZ: Dokončeno

en: Wrong update data.
cs_CZ: Nesprávná aktualizace údajů.

en: Empty ID or data.
cs_CZ: Prázdné ID nebo data.

en: Saved!
cs_CZ: Uloženo!

en: The test email from %s SMTP
cs_CZ: Test e-mail od %s SMTP

en: This is a test email. If you get it, then congratulations, your SMTP settings on %s are correct and should work normally. Save the settings in admin.
cs_CZ: Toto je testovací e-amail. Pokud jste jej obdrželi, gratulujeme, vaše nastavení SMTP %s je správné a mělo by fungovat normálně. Uložte nastavení v adminu.

en: Can not send test email.
cs_CZ: Nelze odeslat zkušební e-mail.

en: Remaining %d minutes
cs_CZ: Zbývá %d minut

en: Return to admin panel
cs_CZ: Zpět do admin panelu

en: Strength Indicator
cs_CZ: Indikátor síly

en: Too Short
cs_CZ: Příliš krátké

en: Very Weak
cs_CZ: Velmi slabá

en: Weak
cs_CZ: Slabé

en: Medium
cs_CZ: střední

en: Strong
cs_CZ: Silné

en: Password Mismatch
cs_CZ: Chybné heslo

en: Needs Mixed Case
cs_CZ: Nutná velká i malá písmena

en: Needs Numbers
cs_CZ: Nutné číslice

en: Needs Special Chars
cs_CZ: Nutné speciální znaky

en: Password in Blacklist
cs_CZ: Heslo je v Blacklistu

en: Hint - The password
cs_CZ: Tip - heslo

en: Should be at least %d characters long.
cs_CZ: Mělo by být nejméně %d znaků dlouhé.

en: Must trigger the %s level on the Strength indicator.
cs_CZ: Musíte dosáhnout úrovně %s na  indikátoru síly hesla.

en: Very weak
cs_CZ: Velmi slabé

en: Should contain upper and lower case letters.
cs_CZ: Mělo by obsahovat velké a malé znaky.

en: Should contain numbers.
cs_CZ: Mělo by obsahovat číslice.

en: Should contain special characters like ! " ? $ % ^ & ).
cs_CZ: Mělo by obsahovat speciální znaky, jako jsou  ! " ? $ % ^ & ).

en:  <font color="red" title="This field is marked as required by the administrator.">*</font>
cs_CZ:  <font color="red" title="Toto pole je administrátorem označeno jako vyžadované.">*</font>

en: Edit %s Item
cs_CZ: Upravit položku %s

en: View %s Item
cs_CZ: Zobrazit položku %s

en: Search %s
cs_CZ: Hledání %s

en: Nothing found in Archive
cs_CZ: Nic nenalezeno v archivu

en: Edit HUB Page Item
cs_CZ: Upravit položku stránky HUB

en: View HUB Page Item
cs_CZ: Zobrazit položky stránky HUB

en: Search HUB Page
cs_CZ: Hledání HUB stránky

en: No manager
cs_CZ: Žádný manažer

en:  without reason
cs_CZ:  bez důvodu

en: Note: Some problem with template.
cs_CZ: Poznámka: Nějaký problém se šablonou.

en: FTP Synchronization
cs_CZ: Synchronizace s FTP

en: %s Links
cs_CZ: %s odkazy

en: Section
cs_CZ: Sekce

en: Add Section
cs_CZ: Přidat oddíl

en: Save Section
cs_CZ: Uložit oddíl

en: Cancel Edit
cs_CZ: Zrušit úpravy

en: Edit Section
cs_CZ: Upravit oddíl

en: Delete Section
cs_CZ: Odstranit oddíl

en: Delete Element
cs_CZ: Odstranit prvek

en: Element
cs_CZ: Prvek

en: Save Title
cs_CZ: Uložit název

en: Edit Element Title
cs_CZ: Upravit název prvku

en: Element CSS ID
cs_CZ: CSS ID prvku

en: Background:
cs_CZ: Pozadí:

en: Transparent
cs_CZ: Průhledné

en: Font:
cs_CZ: Písmo/Font:

en: Font Family:
cs_CZ: Rodina písma:

en: Font Size:
cs_CZ: Velikost písma:

en: Line Height:
cs_CZ: Výška řádku:

en: Block:
cs_CZ: Blok:

en: Display:
cs_CZ: Zobrazit:

en: Width:
cs_CZ: Šířka:

en: Height:
cs_CZ: Výška:

en: Margin:
cs_CZ: Okraj:

en: Padding:
cs_CZ: Odsazení:

en: Border:
cs_CZ: Hranice:

en: Login Page
cs_CZ: Přihlašovací stránka

en: Page content: [wpc_client_loginf]
cs_CZ: Obsah stránky: [wpc_client_loginf]

en: Page content: [wpc_client_hub_page]
cs_CZ: Obsah stránky: [wpc_client_hub_page]

en: Page content: [wpc_client_portal_page]
cs_CZ: Obsah stránky: [wpc_client_portal_page]

en: Edit %s
cs_CZ: Upravit %s

en: Page content: [wpc_client_edit_portal_page]
cs_CZ: Obsah stránky: [wpc_client_edit_portal_page]

en: Staff Directory
cs_CZ: Adresář zaměstnanců

en: Page content: [wpc_client_staff_directory]
cs_CZ: Obsah stránky: [wpc_client_staff_directory]

en: Add Staff
cs_CZ: Přidat zaměstnance

en: Page content: [wpc_client_add_staff_form]
cs_CZ: Obsah stránky: [wpc_client_add_staff_form]

en: Edit Staff
cs_CZ: Upravit zaměstnance

en: Page content: [wpc_client_edit_staff_form]
cs_CZ: Obsah stránky: [wpc_client_edit_staff_form]

en: Client Registration
cs_CZ: Registrace klienta

en: Page content: [wpc_client_registration_form]
cs_CZ: Obsah stránky: [wpc_client_registration_form]

en: Successful Client Registration
cs_CZ: Registrace klienta úspěšná

en: Page content: [wpc_client_registration_successful]
cs_CZ: Obsah stránky: [wpc_client_registration_successful]

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: Page content: [wpc_client_error_image] or any text
cs_CZ: Obsah stránky: [wpc_client_error_image] nebo text

en: Client Profile
cs_CZ: Profil klienta

en: Page content: [wpc_client_profile]
cs_CZ: Obsahu stránky: [wpc_client_profile]

en: Payment Process
cs_CZ: Proces platby

en: Page content: [wpc_client_payment_process]
cs_CZ: Obsah stránky: [wpc_client_payment_process]

en: Your %s has been updated
cs_CZ: Váš %s byl aktualizován

en: <p>Hello {contact_name},</p>
                                <p>Your %s, {page_title} has been updated | <a href="{page_id}">Click HERE to visit</a></p>
                                <p>Thanks, and please contact us if you experience any difficulties,</p>
                                <p>{business_name}</p>
cs_CZ: <p>Ahoj {contact_name},</p>
    <p>Vaše %s, {page_title} byla aktualizována | <a href="{page_id}">Klikněte zde pro zobrazení</a></p>
     <p>V případě problémů nás kontaktujte. Děkujeme.</p>
     <p>{business_name}</p>

en: Please enter your username!
cs_CZ: Prosím, zadejte své uživatelské jméno!

en: Please enter your password!
cs_CZ: Prosím, zadejte své heslo!

en: Invalid IP address!
cs_CZ: Neplatná IP adresa!

en: Invalid Login or Password!
cs_CZ: Neplatné přihlašovací jméno nebo heslo!

en: No Category
cs_CZ: Žádná kategorie

en: Folder
cs_CZ: Adresář

en: View
cs_CZ: Zobrazit

en: Download
cs_CZ: Stáhnout

en: Filename
cs_CZ: Název souboru

en: Size
cs_CZ: Velikost

en: Tags
cs_CZ: Štítky

en: Added
cs_CZ: Přidáno

en: Last Download
cs_CZ: Poslední stažení

en: Actions
cs_CZ: Akce

en: Author
cs_CZ: Autor

en: Show More
cs_CZ: Zobrazit více

en: Sort by
cs_CZ: Seřadit podle

en: Time Added
cs_CZ: Čas přidán

en: SELECT FILES
cs_CZ: VYBRAT SOUBORY

en: Stop Upload
cs_CZ: Zastavit nahrávání

en: Upload URL might be wrong or doesn't exist.
cs_CZ: URL adresa pro nahrávání může být nesprávná nebo neexistuje.

en: Init error.
cs_CZ: Chyba inicializace.

en: Add files to the upload queue and click the start button.
cs_CZ: Přidejte soubory do fronty pro nahrávání a klikněte na buton start.

en: Image format either wrong or not supported.
cs_CZ: Formát obrázku je buď špatný nebo nepodporovaný.

en: Status
cs_CZ: Stav

en: HTTP Error.
cs_CZ: Chyba HTTP.

en: Start Upload
cs_CZ: Začít nahrávání

en: Duplicate file error.
cs_CZ: Chyba duplikování souboru.

en: File size error.
cs_CZ: Chyba velikosti souboru.

en: N/A
cs_CZ: Není k dispozici

en: Error: Invalid file extension:
cs_CZ: Chyba: Neplatná přípona souboru:

en: Select files
cs_CZ: Vybrat soubory

en: %s already present in the queue.
cs_CZ: %s je již ve frontě.

en: File: %s
cs_CZ: Soubor: %s

en: Uploaded %d/%d files
cs_CZ: Nahráno %d z %d souborů

en: Upload element accepts only %d file(s) at a time. Extra files were stripped.
cs_CZ: Uploader umožňuje nahrávat pouze %d souborů zároveň. Soubory navíc nebyly nahrány.

en: %d files queued
cs_CZ: %d souborů ve frontě

en: File: %s, size: %d, max file size: %d
cs_CZ: Soubor: %s, velikost: %d, maximální velikost souboru: %d

en: Drag files here.
cs_CZ: Přetáhněte soubory sem.

en: Runtime ran out of available memory.
cs_CZ: Pro běh není dostatek paměti.

en: File count error.
cs_CZ: Chyba počítání souborů.

en: File extension error.
cs_CZ: Chyba přípony souboru.

en: Error: File too large:
cs_CZ: Chyba: Soubor je příliš velký:

en: Add Files
cs_CZ: Přidat soubory

en: Please select file to upload.
cs_CZ: Prosím vyberte soubor k nahrání.

en: Hub Activity
cs_CZ: Aktivita Hubu

en: %d new file(s)
cs_CZ: %d nových souborů

en: %d new message(s) from %d user(s)
cs_CZ: %d nová zpráva(y) od uživatele(ů) %d

en: %s <strong>Added</strong> Successfully.
cs_CZ: %s <strong>Přidáno</strong> úspěšně.

en: %s <strong>Deleted</strong> Successfully.
cs_CZ: %s <strong>odstraněno</strong> úspěšně.

en: %s <strong>Changed</strong> Successfully.
cs_CZ: %s<strong>Změněno</strong> úspěšně.

en: %s Directory
cs_CZ: %s Adresář

en: No last messages
cs_CZ: Žádné poslední zprávy

en: Sorry, you must agree to the Terms/Conditions to continue
cs_CZ: Omlouvám se, že musíte souhlasit s podmínky/pokračovat

en: <p>You have successfully registered.</p><p>After approval from the administrator, you will have full access to your account.</p>
cs_CZ: <p>Jste úspěšně zaregistrován.</p><p>Po schválení správce, budete mít plný přístup ke svému účtu.</p>

en: Sorry, you do not have permission to see this page!
cs_CZ: Omlouváme se, že nemáte oprávnění k zobrazení této stránky!

en: Staff registration is disabled!
cs_CZ: Registrace zaměstnanců je zakázána!

en: A username is required.<br/>
cs_CZ: Uživatelské jméno je požadováno. <br/>

en: Sorry, that username already exists!<br/>
cs_CZ: Omlouvám se, ale uživatelské jméno již existuje! <br/>

en: Email address already uses.<br/>
cs_CZ: E-mailová adresa se již používá. <br/>

en:  is required! Please fill in the field and try again!<br/>
cs_CZ:  je nutné zadat! Prosím vyplňte pole a opakujte akci! <br/>

en: Current user is not a staff!
cs_CZ: Aktuální uživatel není zaměstnanec!

en: Your e-mail address is verified.
cs_CZ: Je ověřena vaše e-mailová adresa.

en: Email sent successfully
cs_CZ:  E-mail byl úspěšně odeslán

en: Please verify email address
cs_CZ: Zkontrolujte e-mailovou adresu

en: Resend email for verification
cs_CZ: Znovu odeslat email pro ověření

en: Invalid file. Please try downloading again!
cs_CZ: Soubor je neplatný. Prosím, zkuste stáhnout znovu!

en: You do not have access to this file!
cs_CZ: Nemáte přístup k tomuto souboru!

en: File does not exist
cs_CZ: Soubor neexistuje

en: Payments
cs_CZ: Platby

en: Payment Gateways
cs_CZ: Platební brány

en: You need to finish your payment process
cs_CZ: Je třeba dokončit proces platby

en: Choose a Payment Method:
cs_CZ: Vyberte si způsob platby:

en: No payment method is configured:: Please contact to the site administrator.
cs_CZ: Je nakonfigurován žádný způsob platby:: obraťte se na správce webu.

en: Allow %s to login/Logout.
cs_CZ: Povolit uživateli %s přihlášení/odhlášení.

en: : Login/Logout
cs_CZ: : Přihlášení/odhlášení

en: Remember Me
cs_CZ: Pamatuj si mě

en: Lost Your Password?
cs_CZ: Zapomenuté heslo?

en: Login:
cs_CZ: Přihlášení:

en: Password:
cs_CZ: Heslo:

en: Login
cs_CZ: Přihlášení

en: Logout
cs_CZ: Odhlásit

en: Title:
cs_CZ: Název:

en: Text for Login field:
cs_CZ: Text pro pole přihlášení:

en: Text for Password field:
cs_CZ: Text pro pole heslo:

en: Text for Login Button:
cs_CZ: Text pro tlačítko přihlášení:

en: Text for Remember Me:
cs_CZ: Zapamatovat si text pro:

en: Enable Forgot Password:
cs_CZ: Povolit zapomenuté heslo:

en: Text for Forgot Password:
cs_CZ: Text pro zapomenuté heslo:

en: Disable redirect on HUB Page:
cs_CZ: Zakázat přesměrování na HUB stránku:

en: Welcome text:
cs_CZ: Úvodní text:

en: Display Business Name
cs_CZ: Zobrazit obchodní jméno

en: Display Contact Name
cs_CZ: Zobrazit jméno kontaktu

en: Text for Logout link:
cs_CZ: Text pro odkaz odhlásit:

en: Logout redirect link:
cs_CZ: Přesměrování po odhlášení:

en: Display %s %s list.
cs_CZ: Zobrazit výpis %s %s.

en: : %s list
cs_CZ: : výpis %s

en: %s list
cs_CZ: výpis %s

en: Sort by:
cs_CZ: Seřadit podle:

en: Sort:
cs_CZ: Řazení:

en: A Contact Name is required.<br/>
cs_CZ: Je požadováno Kontaktní jméno.<br/>

en: A email is required.<br/>
cs_CZ: Email je povinný. <br/>

en: Email address is already in use another user. Please use a unique email address.<br/>
cs_CZ: E-mailová adresa je již používána jiným uživatelem. Použijte jinou e-mailovou adresu. <br/>

en: Sorry, password is required.<br/>
cs_CZ: Heslo je vyžadováno. <br/>

en: Sorry, confirm password is required.<br/>
cs_CZ: Promiňte, potvrzovací heslo je vyžadováno. <br/>

en: Sorry, Passwords are not matched! .<br/>
cs_CZ: Promiňte, hesla nejsou stejná!. <br/>

en: Business or %s Name
cs_CZ: Název firmy nebo %s Jméno

en: This value is used in the {client_business_name} placeholder that is used in HUB Templates, %s Templates &amp; Emails
cs_CZ: Tato hodnota je používáná v placeholderu {client_business_name}, který je použit v šablonách HUBu, šablony %s &amp; Emaily

en: This value is used in the {contact_name} placeholder that is used in HUB Templates, %s Templates &amp; Emails
cs_CZ: Tato hodnota je používáná v placeholderu {contact_name}, který je použit v šablonách HUBu, šablony %s &amp; Emaily

en: This value is used in the {user_name} placeholder that is used in HUB Templates, %s Templates &amp; Emails
cs_CZ: Tato hodnota je používáná v placeholderu {user_name}, který je použit v šablonách HUBu, šablony %s &amp; Emaily

en: Assign To %s
cs_CZ: Přiřadit k %s

en: Select
cs_CZ: Vybrat

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: This value is used in the {user_password} placeholder that is used in HUB Templates, %s Templates &amp; Emails
cs_CZ: Tato hodnota je používáná v placeholderu {user_password}, který je použit v šablonách HUBu, šablony %s &amp; Emaily

en: Confirm Password
cs_CZ: Potvrzení hesla

en: Strength indicator
cs_CZ: Indikátor síly

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ & ).
cs_CZ: Tip: Heslo by mělo být alespoň sedm znaků. Silnější, využijte velká a malá písmena, čísla a symboly jako! " ? $ % ^ & ).

en: Send this password to the new user by email.
cs_CZ: Odeslat toto heslo k novému uživateli prostřednictvím e-mailu.

en: Reset Form
cs_CZ: Obnovit formulář

en: Business Name required.
cs_CZ: Obchodní jméno požadováno.

en: Contact Name required.
cs_CZ: Kontaktní jméno vyžadováno.

en: Contact Email required.
cs_CZ: Kontaktní E-mail požadován.

en: Invalid Contact Email.
cs_CZ: Neplatný kontaktní Email.

en: Password required.
cs_CZ: Heslo je vyžadováno.

en: Confirm Password required.
cs_CZ: Potvrzení hesla požadováno.

en: Passwords are not matched.
cs_CZ: Hesla nejsou stejná.

en: You must enter %s Title.<br/>
cs_CZ: Musíte zadat název %s.<br/>

en: %s is added.
cs_CZ: %s je přidán.

en: %s Title
cs_CZ: Název %s

en: Select Page
cs_CZ: Vybrat stránku

en: Page
cs_CZ: Stránka

en: Page Content
cs_CZ: Obsah stránky

en: Default %s Template
cs_CZ: Výchozí šablona %s

en: %s Content
cs_CZ: Obsah %s

en: Didn't find any page templates
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné šablony stránek

en: This will allow you to use options provided by your framework theme on an individual page level
cs_CZ: Toto vám umožní využít možnosti poskytované vaším frameworkem Témamu na úrovní jednotlivých stránek

en: Select %s who will have permissions for this %s
cs_CZ: Vyberte %s, kteří budou mít přístup pro tento %s

en: This can be changed later in the editing interface for the appropriate %s
cs_CZ: Toto může být změněno později v editačním rozhraní pro příslušný %s

en: Assign %s
cs_CZ: Přiřazení %s

en: Create New %s
cs_CZ: Vytvořit nové %s

en: No results matched
cs_CZ: Žádné výsledky neodpovídají

en: not found.
cs_CZ: nic nenalezeno.

en: Individual Capabilities
cs_CZ: Individuální  schopnosti

en: Are you sure to delete this %s?
cs_CZ: Opravdu chcete odstranit %s?

en: Nickname
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: %s <strong>Updated</strong> Successfully.
cs_CZ: %s <strong>aktualizováno</strong> úspěšně.

en: Capabilities for :
cs_CZ: Možnosti pro :

en: Save Capabilities
cs_CZ: Uložit možnosti

en: Add new %s
cs_CZ: Přidat nové %s

en: Update %s
cs_CZ: Aktualizovat %s

en: (required)
cs_CZ: (požadováno)

en: First Name
cs_CZ: Křestní jméno

en: Last Name
cs_CZ: Příjmení

en: Send Password?
cs_CZ: Poslat heslo?

en: Update Password?
cs_CZ: Změnit heslo?

en: Checking this box will change the password.
cs_CZ: Zaškrtnutím tohoto políčka se změní heslo.

en: (twice, required)
cs_CZ: (dvakrát, povinné)

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
cs_CZ: Tip: Heslo by mělo být alespoň sedm znaků. Silnější, využijte velká a malá písmena, čísla a symboly jako! " ? $ % ^ &amp; ).

en: A username is required.
cs_CZ: Uživatelské jméno je požadováno.

en: Email required.
cs_CZ: Email vyžadován.

en: Invalid Email.
cs_CZ: Neplatný e-mail.

en: Messages
cs_CZ: Zprávy

en: Send Message
cs_CZ: Odeslat zprávu

en: Internal Notes
cs_CZ: Interní poznámky

en: Login to %s account
cs_CZ: Přihlášení k účtu %s

en: Are you sure you want to Re-Send Welcome Email?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete znovu odeslat uvítací E-mail?

en: Re-Send Welcome Email
cs_CZ: Znovu odeslat uvítací E-mail

en: Wait around %s hours for re-send it.
cs_CZ: Čekejte asi %s hodin(y) pro znovu odeslání.

en: Filter
cs_CZ: Filtr

en: Remove Filter
cs_CZ: Odstranit filtr

en: Move to Archive
cs_CZ: Přesunout do archivu

en: Delete Permanently
cs_CZ: Odstranit natrvalo

en: Re-Sent Email for %s.
cs_CZ: Znovu odeslaný e-mail pro %s.

en: %s <strong>Moved to the Archive</strong>.
cs_CZ: %s <strong>Přesunout do archivu</strong>.

en: %s are <strong>Imported</strong>.
cs_CZ: %s jsou <strong>importované</strong>.

en: Wrong %s ID.
cs_CZ: ID nesprávné %s.

en: Import %s from CSV File:
cs_CZ: Importujte %s ze souboru CSV:

en: Send Message To:
cs_CZ: Poslat zprávu:

en: Type your private message here
cs_CZ: Sem napište svou soukromou zprávu

en: Internal Notes:
cs_CZ: Interní poznámky:

en: Notes:
cs_CZ: Poznámky:

en: Save Notes
cs_CZ: Uložit poznámky

en: Do you really want to delete permanently this %s?
cs_CZ: Opravdu chcete trvale odstranit tento %s?

en: Please select a valid csv file to import.
cs_CZ: Vyberte platný soubor csv pro import.

en: Category have %s. What do with %s
cs_CZ: Kategorie má %s. Co dělat s %s

en: Reassign %s
cs_CZ: Znovu přiřadit %s

en: Delete %s
cs_CZ: Odstranit %s

en: Category ID
cs_CZ: ID kategorie

en: Category Name
cs_CZ: Název kategorie

en: Pages
cs_CZ: Stránky

en: Category name is null!!!
cs_CZ: Název kategorie je null!!!

en: The Category already exists!!!
cs_CZ: Kategorie již existuje!!!

en: Category is created!
cs_CZ: Kategorie je vytvořena!

en: The changes of the Category are saved!
cs_CZ: Změny kategorie jsou uloženy!

en: Category is deleted!
cs_CZ: Kategorie je odstraněna!

en: Add New
cs_CZ: Přidat nové

en: New Category
cs_CZ: Nová kategorie

en: Assign %s to $s Category
cs_CZ: Přiřadit %s do kategorie $s

en: Assign %s to %s Category
cs_CZ: Přiřadit %s do kategorie %s

en: Create Category
cs_CZ: Vytvořit kategorii

en: Category From
cs_CZ: Kategorie z

en: Category To
cs_CZ: Kategorie

en: Reassign
cs_CZ: Znovu přiřadit

en: %s is approved.
cs_CZ: %s je schválen.

en: Assign To %s %s
cs_CZ: Přiřadit k %s %s

en: Approve the %s
cs_CZ: Schválit %s

en: Approve selected %s
cs_CZ: Schválit vybranou %s

en: 'Are you sure to delete this %s?'
cs_CZ: "Opravdu chcete odstranit %s?"

en: Restore
cs_CZ: Obnovení

en: %s <strong>Restored</strong> Successfully.
cs_CZ: %s <strong>obnoveno</strong> úspěšně.

en: Archive %s
cs_CZ: Archiv %s

en: Search Users
cs_CZ: Hledání uživatelů

en: User(s) <strong>Converted</strong> to Client(s) Successfully.
cs_CZ: Uživatel(é) <strong>převeden</strong> na klienta(y) úspěšně.

en: User(s) <strong>Converted</strong> to Staff(s) Successfully.
cs_CZ: Uživatel(é) <strong>převeden</strong> na Zaměstnance(y) úspěšně.

en: User(s) <strong>Converted</strong> to Manager(s) Successfully.
cs_CZ: Uživatel(é) <strong>převeden</strong> na Managera(y) úspěšně.

en: User(s) <strong>Converted</strong> to Admin(s) Successfully.
cs_CZ: Uživatel(é) <strong>převeden</strong> na Administrátora(y) úspěšně.

en: User(s) <strong>Converted</strong> to %s(s) Successfully.
cs_CZ: Uživatel(é) <strong>je/jsou úspěšně převeden(i) do%s.

en: Note: Please test this first before converting a large number of users to be sure your intended result is achieved
cs_CZ: Poznámka: Prosím, vyzkoušejte to nejprve před převedením velkého počtu uživatelů a ujistěte se, že vašich zamýšlených cílů bude dosaženo

en: Convert to:
cs_CZ: Převeďte do:

en: Select Role
cs_CZ: Vyberte roli

en: >>Select Options for %s
cs_CZ: >> Vybrat možnosti pro %s

en: Which User Meta Field Use For Business Name
cs_CZ: Která Uživatelské Meta Pole použít pro firmu

en: by default "first_name", or "user_login" if meta values and "first_name" is empty.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení "first_name", nebo"user_login" pokud hodnoty meta a  "first_name" jsou prázdné.

en: Select %s %s
cs_CZ: Vybrat %s %s

en: Create %s
cs_CZ: Vytvořit %s

en: Save Current User Role
cs_CZ: Uložit aktuální Role uživatele

en: If checked, the user's current role will be saved, but user will also take on characteristics of the %s role.
cs_CZ: Je-li políčko zaškrtnuto, bude uloženo aktuální role uživatele, ale uživatel bude také brát na vlastnosti %s role.

en: Convert to %s
cs_CZ: Převést do %s

en: >> Select Options for %s
cs_CZ: >> Vybrat možnosti pro %s

en: Fields
cs_CZ: Pole

en: Text Box
cs_CZ: Textové pole

en: Datepicker
cs_CZ: Kalendář

en: Multi-line Text Box
cs_CZ: Víceřádkové textové pole

en: Radio Buttons
cs_CZ: Přepínací tlačítka

en: Checkboxes
cs_CZ: Zaškrtávací políčka

en: Select Box
cs_CZ: Select Boxy

en: Hidden Field
cs_CZ: Skryté pole

en: Display on Admin
cs_CZ: Zobrazit v administraci

en: Display on Registration
cs_CZ: Zobrazit v registraci

en: Display on Profile
cs_CZ: Zobrazit v profilu

en: Required
cs_CZ: Požadováno

en: Readonly
cs_CZ: Jen pro čtení

en: Are you sure to delete this Custom Filed?
cs_CZ: Opravdu chcete odstranit toto vlastní pole?

en: Field
cs_CZ: Pole

en: Field Slug (ID)
cs_CZ: Popis pole (ID)

en: For
cs_CZ: Pro

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Options
cs_CZ: Možnosti

en: Custom Field <strong>Added</strong> Successfully.
cs_CZ: Vlastní pole <strong>přidáno</strong> úspěšně.

en: Custom Field <strong>Updated</strong> Successfully.
cs_CZ: Vlastní pole <strong>aktualizováno</strong> úspěšně.

en: Custom Field <strong>Deleted</strong> Successfully.
cs_CZ: Vlastní pole <strong>odstraněno</strong> úspěšně.

en: Add New Custom Field
cs_CZ: Přidat nové vlastní pole

en: Drag&Drop to change the order in which these fields appear on the registration form.
cs_CZ: Drag&Drop ke změně pořadí, v němž tato pole jsou zobrazena na formuláři registrace.

en: A Custom Field Name is required.<br/>
cs_CZ: Je požadován název vlastního pole. <br/>

en: A Custom Field with this name "%s" already exist already.<br/>
cs_CZ: Vlastní pole s tímto názvem "%s" již existuje. <br/>

en: A Custom Field Type is required.<br/>
cs_CZ: Je požadován název vlastního pole. <br/>

en: Add Custom Field
cs_CZ: Přidat vlastní pole

en: Update Custom Field
cs_CZ: Aktualizovat vlastní pole

en: Option
cs_CZ: Možnost

en: Default Value
cs_CZ: Výchozí hodnota

en: These fields will show on the self registration form ( by default, found at /client-registration )
    You can also use the data entered in these fields in your HUBs, Portal Pages & Emails using placeholders.
    The default format for these placeholders will be {wpc_cf_xxxxx} with xxxxx being replaced with the slug you enter in the "Field Slug" field
cs_CZ: Tato pole se zobrazí ve formuláři při registraci uživatelem ( defaultně, možno změnit v  /client-registration)
    Data z těchto polí můžete použít také ve svých HUBech, Portálových stránkách a emailech použitím placeholderů.
    Výchozí formát pro tyto placeholdery bude {wpc_cf_xxxxx}, kde xxxxx bude nahrazeno řetězcem, který zadáte v poli "Řetežec"

en: Field Slug
cs_CZ: Popis pole

en: required
cs_CZ: požadováno

en: Can't be changed.
cs_CZ: Nelze změnit.

en: The name used to identify the custom field. Should consist only of these characters "a-z" and the underscore symbol "_" <br> - (not displayed on the form).
cs_CZ: Název používaný k identifikaci vlastního pole by měl obsahovat pouze tyto znaky "a-z" a podtržítko "_" <br> - (není zobrazeno ve formuláři).

en: Field Title
cs_CZ: Název pole

en: The title of the custom field (displayed on the form).
cs_CZ: Název vlastního pole (zobrazené ve formuláři).

en: Field Description
cs_CZ: Popis pole

en: Description for the custom field (displayed on the form).
cs_CZ: Popis vlastního pole (zobrazené ve formuláři).

en: Field For
cs_CZ: Pole pro

en: Select users of the custom field.
cs_CZ: Vyberte uživatele vlastního pole.

en: Field Type
cs_CZ: Typ pole

en: Select type of the custom field.
cs_CZ: Vyberte typ vlastního pole.

en: Fill in the options for this field
cs_CZ: Zadejte možnosti pro toto pole

en: Order By
cs_CZ: Řadit podle

en: Order Entered
cs_CZ: Řazení zadáno

en: Name - Ascending
cs_CZ: Jméno - vzestupně

en: Name - Descending
cs_CZ: Jméno - sestupně

en: Add another option
cs_CZ: Přidat další možnost

en: Fill in the value for this field
cs_CZ: Zadejte hodnotu pro toto pole

en: Display Field on Admin Add %s Form
cs_CZ: Zobrazit pole v administraci přidání formulářů: %s

en: Display Field on %s Registration Form
cs_CZ: Zobrazit pole v registračním formuláři %s

en: Display Field on %s Edit Profile Form
cs_CZ: Zobrazit pole ve formuláři úprav profilu %s

en: Required Field
cs_CZ: Povinné pole

en: Readonly Field
cs_CZ: Pole jen pro čtení

en: Save Custom Field
cs_CZ: Uložit vlastní pole

en: Assigned to %s
cs_CZ: Přiřazeno k %s

en: Assign to %s
cs_CZ: Přiřadit k %s

en: Add new %s %s
cs_CZ: Přidat nové %s %s

en: Update %s %s
cs_CZ: Aktualizovat %s %s

en: %s Login
cs_CZ: %s Přihlášení

en: Launching Customizer...
cs_CZ: Spuštění Customizeru...

en: Are you sure to reset Custom Styles?
cs_CZ: Opravdu chcete obnovit vlastní styly?

en: Reset
cs_CZ: Obnovit

en: For %s:
cs_CZ: Pro %s:

en: You are customizing style scheme:
cs_CZ: Přizpůsobování schéma stylu:

en: Scheme
cs_CZ: Schéma

en: New Element Title
cs_CZ: Nový název prvku

en: New Element CSS ID
cs_CZ: Nové ID prvku CSS

en: Add Element
cs_CZ: Přidat prvek

en: System Status
cs_CZ: Stav systému

en: General Information
cs_CZ: Všeobecné informace

en: No. of %s
cs_CZ: Počet %s

en: No. of %s waiting for Approval
cs_CZ: Počet %s čekajících na schválení

en: No. of Unread Private Messages
cs_CZ: Počet nepřečtených soukromých zpráv

en: No. of Files
cs_CZ: Počet souborů

en: Total Size of all Files
cs_CZ: Celková velikost všech souborů

en: Avg. File Size
cs_CZ: Prům. velikost souboru

en: Settings Summary
cs_CZ: Souhrn nastavení

en: Client Self-Registration Enabled?
cs_CZ: Vlastní registrace klienta povolena?

en: Client Staff Registration Enabled?
cs_CZ: Registrace zaměstnanců povolena?

en: Custom Menus Enabled?
cs_CZ: Vlastní Menu povoleno?

en: Custom Login at /wp-admin Enabled?
cs_CZ: Vlastní přihlášení na/wp-admin povolena?

en: Environment
cs_CZ: Prostředí

en: Home URL
cs_CZ: Domácí adresa URL

en: Site URL
cs_CZ: Adresa URL webu

en: WP Version
cs_CZ: Verze WP

en: WPC Version
cs_CZ: WPC verze

en: Web Server Info
cs_CZ: Webový Server Info

en: PHP Version
cs_CZ: Verze PHP

en: MySQL Version
cs_CZ: Verze MySQL

en: WP Memory Limit
cs_CZ: Limit paměti WP

en: %s - We recommend setting memory to at least 64 MB. See: <a href="%s" target="_blank">Increasing memory allocated to PHP</a>
cs_CZ: %s - doporučujeme nastavení paměti alespoň na 64 MB. Viz: <a href="%s" target="_blank"> Narůstající paměť přidělená pro PHP</a>

en: WP Debug Mode
cs_CZ: Režim ladění WP

en: WP Max Upload Size
cs_CZ: WP Maximální velikost nahrávání

en: Enabled
cs_CZ: Povoleno

en: Disabled
cs_CZ: Zakázáno

en: PHP Post Max Size
cs_CZ: PHP Max velikost příspěvků

en: PHP Time Limit
cs_CZ: PHP časový Limit

en: Disabled (cURL must be enabled)
cs_CZ: Zakázáno (musí být povoleno cURL)

en: Plugins
cs_CZ: Pluginy

en: Installed Plugins
cs_CZ: Nainstalované moduly

en: version
cs_CZ: verze

en: by
cs_CZ: od

en: Force SSL
cs_CZ: Síla SSL

en: Permalinks
cs_CZ: Odkazy

en: Default <a href="%s">(Change to Post Name)</a>
cs_CZ: Výchozí <a href="%s"> (změna na název příspěvku)</a>

en: (can't be changed)
cs_CZ: (nelze změnit)

en: Send this updated password to the user by email
cs_CZ: Poslat emailem toto aktualizované heslo uživateli

en: Import was successful
cs_CZ: Import byl úspěšný

en: Invalid *.xml file
cs_CZ: Neplatný *.xml soubor

en: %s Extensions
cs_CZ: Rozšíření %s

en: %s uses Extensions to expand the functionality of the plugin. These can be installed/activated as you have the need for them.
cs_CZ: %s používá rozšíření pro rozšíření funkcionality pluginu. Mohou být instalovány/aktivovány, jakmile je budete potřebovat.

en: To begin the installation, click Install. You will then need to Activate the Extension, and enter the Extension's unique API Key.
cs_CZ: Chcete-li zahájit instalaci, klepněte na tlačítko instalovat. Pak musíte aktivovat rozšíření a zadejte jedinečný klíč API rozšíření.

en: The Extension generated unexpected output:
cs_CZ: Rozšíření vygenerovalo neočekávaný výstup:

en: Extension activated.
cs_CZ: Rozšíření aktivováno.

en: Extension not activated.
cs_CZ: Rozšíření není aktivováno.

en: Extension deactivated.
cs_CZ: Rozšíření deaktivováno.

en: Extension not deactivated
cs_CZ: Rozšíření není deaktivováno

en: Extension Name
cs_CZ: Název rozšíření

en: Active
cs_CZ: Aktivní

en: Install
cs_CZ: Nainstalovat

en: Deactivate
cs_CZ: Deaktivovat

en: Activate
cs_CZ: Aktivovat

en: Update
cs_CZ: Aktualizovat

en: API Key:
cs_CZ: API klíč:

en: Inactive
cs_CZ: Neaktivní

en: No Extensions were found for this install.
cs_CZ: Pro tuto instalaci nebyly nalezeny žádné rozšíření.

en: files
cs_CZ: soubory

en: view
cs_CZ: zobrazit

en: download
cs_CZ: Stáhnout

en: Are you sure to delete this file?
cs_CZ: Opravdu chcete odstranit tento soubor?

en: Are you sure move to delete this file?
cs_CZ: Opravdu chcete přesunou k odstranění tento soubor?

en: Assign to %s "%s"
cs_CZ: Přiřadit k %s "%s"

en: Assign %s to "%s"
cs_CZ: Přiřadit %s k "%s"

en: Bulk Actions
cs_CZ: Hromadné akce

en: Apply
cs_CZ: Použít

en: Tag
cs_CZ: Štítek

en: Select Filter
cs_CZ: Vybrat filtr

en: file
cs_CZ: soubor

en: Reassign Category
cs_CZ: Přiřadit kategorii

en: File Title
cs_CZ: Název souboru

en: Files assigned to another category!
cs_CZ: Soubory přiřazené k další kategorii!

en: File(s) are Deleted.
cs_CZ: Soubor(y) jsou odstraněny.

en: The file has been added
cs_CZ: Soubor byl přidán

en: The file has been uploaded!
cs_CZ: Soubor byl nahrán!

en: Synchronize was successfully!
cs_CZ: Synchronizace proběhla úspěšně!

en: There was an error assign the file, please try again!
cs_CZ: Došlo k chybě přiřazování souborů, opakujte akci!

en: Some error with assigning permission for file.
cs_CZ: Nějaká chyba s přiřazením oprávnění k souboru.

en: Error: File not exist!
cs_CZ: Chyba: Soubor neexistuje!

en: Error: Category name is wrong!
cs_CZ: Chyba: Název kategorie je nesprávný!

en: Upload New File
cs_CZ: Nahrát nový soubor

en: Assign File From FTP
cs_CZ: Přiřadit soubor z FTP

en: Add External File
cs_CZ: Přidat externí soubor

en: Synchronize with FTP
cs_CZ: Synchronizovat s FTP

en: Sorry, you have used all of your storage quota.
cs_CZ: Omlouváme se,  vyčerpal jste kapacitu vašeho úložiště.

en: Upload File(s)
cs_CZ: Nahrát soubor(y)

en: Note: Press Enter for add tag.
cs_CZ: Poznámka: Vstoupit pro přidání štítku.

en: Assign %s to file
cs_CZ: Přiřadit soubor %s

en: Send notification to the assigned %s and associated %s
cs_CZ: Poslat oznámení přiřazeným %s a přidruženým %s

en: Attach uploaded file(s) to the email notification sent to %s and associated %s
cs_CZ: Připojit nahrané soubor(y) k e-mailové oznámení zaslané na %s a přidružené %s

en: (size may be limited by email providers)
cs_CZ: (velikost může být limitována poskytovatelem e-mailu)

en: File(s)
cs_CZ: Soubor(y)

en: Your browser doesn't have Flash, Silverlight or HTML5 support.
cs_CZ: Váš prohlížeč nepodporuje Flash, Silverlight nebo HTML5.

en: Upload File
cs_CZ: Nahrát soubor

en: File Description
cs_CZ: Popis souboru

en: Add an external file | From onsite or offsite server location
cs_CZ: Přidání externího souboru | Z umístění na serveru nebo mimo pracoviště

en: File Name
cs_CZ: Název souboru

en: ex. file.zip
cs_CZ: např. file.zip

en: File URL
cs_CZ: URL souboru

en: ex. http://www.site.com/file.zip
cs_CZ: např. http://www.site.com/file.zip

en: Protect URL
cs_CZ: Ochrana URL

en: May not work with some URLs
cs_CZ: Nemusí fungovat s některými URL

en: Assign File From FTP (%s protects the files in this directory)
cs_CZ: Přiřadit souboru z FTP (%s chrání soubory v tomto adresáři)

en: To assign files, you should upload it by FTP into folder %s
cs_CZ: Přiřadit soubory, můžete je nahrát přes FTP do složky %s

en: Select Files
cs_CZ: Vybrat soubor

en: - No Files For Select -
cs_CZ: -Žádné soubory pro výběr-

en: Assign File
cs_CZ: Přiřadit soubor

en: Synchronize files with FTP (%s protects the files in this directory)
cs_CZ: Synchronizovat soubory s FTP (%s chrání soubory v tomto adresáři)

en: Click "Synchronize now" for synchronize database Files and File Categories with files and folders on your FTP
cs_CZ: Klikněte na "Synchronizovat nyní" pro synchronizaci souborů databáze a kategorií souborů se soubory a adresáři na vašem FTP

en: Synchronize now
cs_CZ: Synchronizovat nyní

en: Your files
cs_CZ: Vaše soubory

en: Admin files
cs_CZ: Soubory Administrátorů

en: Files for Admin
cs_CZ: Soubory pro Administrátory

en: Search Files
cs_CZ: Hledat soubory

en: Edit File:
cs_CZ: Upravit soubor:

en: File Title:
cs_CZ: Název souboru:

en: File Tags:
cs_CZ: Štítky souborů:

en: File Description:
cs_CZ: Popis souboru:

en: File URL:
cs_CZ: URL souboru:

en: Update File Data
cs_CZ: Aktualizovat Data souboru

en: Please write file url.
cs_CZ: Prosím napište url souboru.

en: Please select file to assign.
cs_CZ: Vyberte soubor, který chcete přiřadit.

en: Category Folder Name is null!!!
cs_CZ: Název adresáře kategorie je null!!!

en: The Category with this name already exists!!!
cs_CZ: Kategorie s tímto názvem již existuje!!!

en: The Category with this folder already exists!!!
cs_CZ: Kategorie s tímto adresářem již existuje!!!

en: The Category Folder already exists on FTP!!!
cs_CZ: Adresář kategorie již existuje na FTP!!!

en: Category is reassigned!
cs_CZ: Kategorie je přiřazena!

en: New view
cs_CZ: Nové zobrazení

en: Old view
cs_CZ: Staré zobrazení

en: Folder name
cs_CZ: Název adresáře

en: Parent
cs_CZ: Nadřazené

en: (no parent)
cs_CZ: (žádné nadřazené)

en: Assign %s to File Category
cs_CZ: Přiřazení %s k souboru kategorie

en: Reassign Files Category
cs_CZ: Přiřadit kategorie souborů

en: Drag&Drop items for change category order.
cs_CZ: Přetáhněte položky pro změnu adresáře kategorie.

en: Category Name (#ID)
cs_CZ: Název kategorie (#ID)

en: Folder Name
cs_CZ: Název složky

en: Cancel Delete
cs_CZ: Zrušit odstranění

en: Are you sure want to delete permanently this category and reassign all files and parent categories to another category?
cs_CZ: Jsou že opravdu chcete trvale odstranit tuto kategorii a přiřadit všechny soubory a nadřazené kategorie do další kategorie?

en: Are you sure want to delete permanently this category with all files and parent categories?
cs_CZ: Jsou že opravdu chcete trvale odstranit tuto kategorii se všemi soubory a nadřazených kategoriích?

en: Downloaded By
cs_CZ: Stáhnout

en: Files Download Log
cs_CZ: Stahovat soubory Log

en: Are you sure to delete this file tag?
cs_CZ: Opravdu chcete odstranit tento štítek souboru?

en: tag
cs_CZ: štítek

en: tags
cs_CZ: štítky

en: Tag Name
cs_CZ: Název štítku

en: Count
cs_CZ: Počet

en: File Tag(s) are Deleted.
cs_CZ: Štítek(ky) souboru je/jsou odstraněny.

en: Assign %s to
cs_CZ: Přiřazení %s k

en: %s %s Name
cs_CZ: %s %s Název

en: Auto-Select
cs_CZ: Automatický výběr

en: Auto-Add Files
cs_CZ: Automaticky přidané soubory

en: Auto-Add %s
cs_CZ: Automatické přidání %s

en: Auto-Add Manual %s
cs_CZ: Automatické přidání manuální %s

en: Auto-Add Self-Registered %s
cs_CZ: Auto přidání  Uživatelská registrace %s

en: %s %s is created!
cs_CZ: %s %s je vytvořena!

en: %s %s is deleted!
cs_CZ: %s %s je odstraněna!

en: %s Name
cs_CZ: %s Název

en: Auto-Select this %s on the Assign Popups
cs_CZ: Automatický výběr %s v přiřazeném menu

en: Automatically assign new Files to this %s
cs_CZ: Automaticky přiřadit nové soubory %s

en: Automatically assign new %s to this %s
cs_CZ:  Automaticky přiřadit nový %s k tomuto %s

en: Automatically assign new manual %s to this %s
cs_CZ: Automaticky přiřadit nový manuální %s k tomuto %s

en: Automatically assign new self-registered %s to this %s
cs_CZ: Automaticky přiřadit nový uživatelem registrovaný %s k tomuto %s

en: Assign %s to %s
cs_CZ: Přiřadit %s k %s

en: List of %s
cs_CZ: Seznam %s

en: Restore this item from the Trash
cs_CZ: Obnovit tuto položku z koše

en: Delete this item permanently
cs_CZ: Odstranit tuto položku natrvalo

en: Edit this item
cs_CZ: Upravit tuto položku

en: Move this item to the Trash
cs_CZ: Přesunout tuto položku do koše

en: Trash
cs_CZ: Koš

en: Preview
cs_CZ: Náhled

en: HUB Title
cs_CZ: Název rozcestí

en: Address
cs_CZ: Adresa

en: Auto Assign New Clients?
cs_CZ: Automaticky přiřadit nové klienty?

en: Auto assign client which was auto approved.
cs_CZ: Automaticky přiřadit klienta, který byl automaticky schválen.

en: You do not have access to these messages!
cs_CZ: K těmto zprávám nemáte přístup!

en: Mark as Read
cs_CZ: Označit jako přečtené

en: Read & Reply
cs_CZ: Číst & odpovědět

en: Are you sure to delete this message?
cs_CZ: Opravdu chcete odstranit tuto zprávu?

en: NEW!
cs_CZ: NOVINKA!

en: All %s
cs_CZ: Všechny %s

en: Message
cs_CZ: Zpráva

en: From
cs_CZ: Od

en: To
cs_CZ: Komu

en: Time
cs_CZ: Čas

en: Count clients is 0.
cs_CZ: Počet klientů je 0.

en: Message marked as read.
cs_CZ: Zpráva označena jako přečtená.

en:  message(s) is sent.
cs_CZ:  zpráva(y) odeslány.

en: Message is deleted.
cs_CZ: Zpráva je odstraněna.

en: Sent message to
cs_CZ: Odeslané zprávy

en: Send private message
cs_CZ: Odeslat soukromou zprávu

en: View messages
cs_CZ: Zobrazit zprávy

en: New
cs_CZ: Nová

en: Yesterday
cs_CZ: Včera

en: 7 days
cs_CZ: 7 dní

en: 30 days
cs_CZ: 30 dní

en: 3 month
cs_CZ: 3 měsíce

en: 6 month
cs_CZ: 6 měsíců

en: 1 year
cs_CZ: 1 rok

en: Chain of Messages
cs_CZ: Řetězec zpráv

en: No message.
cs_CZ: Žádná zpráva.

en: -Select %s / %s-
cs_CZ: -Vybrat %s / %s-

en: Payment
cs_CZ: Platba

en: Payment Method
cs_CZ: Způsob platby

en: Transaction ID
cs_CZ: ID transakce

en: Amount
cs_CZ: Částka

en: Payment History
cs_CZ: Historie plateb

en: From here, you can see all payment operations.
cs_CZ: Zde můžete vidět všechny platební operace.

en: Show All
cs_CZ: Zobrazit vše

en: Report
cs_CZ: Zpráva

en: View all categories
cs_CZ: Zobrazit všechny kategorie

en: Settings Updated.
cs_CZ: Nastavení bylo aktualizováno.

en: Login URL used default names of Wordpress. Settings are not updated.
cs_CZ: Přihlašovací adresa URL používá výchozí názvy WordPress. Nastavení nejsou aktualizovány.

en: Pages Updated Successfully.
cs_CZ: Stránky byl úspěšně aktualizovány.

en: Pages Created Successfully
cs_CZ: Stránky vytvořeny úspěšně

en: You are skipped auto-install pages - please do it manually.
cs_CZ: Přeskočil jste auto instalační stránky - udělejte to prosím ručně.

en: Note: The registration will not work until you select "Payment Gateways". Clients will see a message that "Registration temporarily unavailable".
cs_CZ: Poznámka: Registrace nebude fungovat, dokud nevyberete "Platební brány". Klientům se zobrazí zpráva "Registrace dočasně nedostupné".

en: Invalid settings
cs_CZ: Neplatné nastavení

en: Not all registration levels was saved
cs_CZ: Ne všechny úrovně registrace byly uloženy

en: From here you can manage a variety of options for the %s plugin.
cs_CZ: Zde můžete spravovat řadu možností pro zásuvný modul %s.

en: General
cs_CZ: Obecné

en: Business Info
cs_CZ: Obchodní informace

en: Custom Titles
cs_CZ: Vlastní názvy

en: Custom Redirects
cs_CZ: Vlastní přesměrování

en: Skins
cs_CZ: Vzhledy

en: Login Alerts
cs_CZ: Přihlášení oznámení

en: Email Sending
cs_CZ: Odeslání e-mailu

en: Import/Export Settings
cs_CZ: Nastavení importu/exportu

en: About
cs_CZ: O

en: General Business Information
cs_CZ: Obecné obchodní informace

en: Logo URL
cs_CZ: Adresa URL loga

en: Official Business Name
cs_CZ: Oficiální obchodní jméno

en: Business Address
cs_CZ: Adresa do zaměstnání

en: Mailing Address
cs_CZ: Poštovní adresa

en: Website
cs_CZ: Webové stránky

en: Update Settings
cs_CZ: Aktualizovat nastavení

en: Use this section to select which capabilities will be granted to each role within %s
cs_CZ: Tento oddíl slouží k výběru, které funkce budou uděleny každé roli v %s

en: Assign Capabilities
cs_CZ: Přiřadit možnosti

en: Select role to which you want to assign capabilities
cs_CZ: Vyberte roli, ke kterému chcete přiřadit možnosti

en: Remove Individual Capabilities
cs_CZ: Odstranit individuální oprávnění

en: %s/%s Settings
cs_CZ: Nastavení %s/%s

en: Automatically create %s
cs_CZ: Automatické vytvoření %s

en: Ignore Theme Link Page Options for Automatically created %s
cs_CZ: Ignorovat možnost propojení Tématu pro automaticky vytvořené %s

en: Hide dashboard/backend
cs_CZ: Skrytí řídicí panel/backend

en: Hide dashboard/backend from %s and %s.
cs_CZ: Skrytí řídicí panel/backend od %s do %s.

en: Hide Admin Bar
cs_CZ: Skrýt Admin lištu

en: Hide Admin Bar from %s and %s.
cs_CZ: Skrýt Admin Panel od %s do %s.

en: Allow "Lost your password"
cs_CZ: Povolit "Zapomenuté heslo"

en: Displays "Lost your password" link on login form.
cs_CZ: Zobrazí "Zapomenuté heslo" na přihlašovacím formuláři.

en: Open %s Registration
cs_CZ: Otevřít %s Registrace

en: Allow registration %s. All %s require approval from the Administrator.
cs_CZ: Povolit registraci %s. Všechny %s vyžadují schválení správce.

en: Notify Admin about new registrations.
cs_CZ: Oznámit Admin o nových registracích.

en: Automatically approve %s who register using form.
cs_CZ: Automaticky schválit %s, kteří se zaregistrovali pomocí formuláře.

en: Verify email %s.
cs_CZ: Ověřte e-mailovou %s.

en: Send approval email
cs_CZ: Poslat email o schválení

en: Allow %s to add %s. All %s requires approval from the Administrator.
cs_CZ: Povolit uživateli %s přidat %s. Všechny %s vyžaduje schválení od správce.

en: Add CC Email for Private Messaging
cs_CZ: Přidat CC email do Soukromých zpráv

en: Send Email to Admin Email address for Private Messaging
cs_CZ: Poslat E-mail na správce e-mailovou adresu pro soukromých zpráv

en: Password Requirements
cs_CZ: Požadavky na hesla

en: Password Minimum Length
cs_CZ: Minimální délka hesla

en: Password Strength
cs_CZ: Síla hesla

en: High
cs_CZ: Vysoký

en: Password Black List
cs_CZ: Blacklist hesel

en: Enter values here to prevent a user from choosing them. One per line.
cs_CZ: Zadejte výrazy, které nechcete aby uživatelé mohli zvolit. Jeden na řádek.

en: Password Mixed Case
cs_CZ: Malá/velká písmena v heslu

en: Password must contain a mix of uppercase and lowercase characters.
cs_CZ: Heslo musí obsahovat kombinaci velkých a malých písmen.

en: Password Numeric Digits
cs_CZ: Číselné heslo

en: Password must contain numeric digits (0-9).
cs_CZ: Heslo musí obsahovat číslice (0-9).

en: Password Special Characters
cs_CZ: Heslo se  speciálními znaky

en: Password must contain special characters (eg: .,!#$%_+).
cs_CZ: Heslo musí obsahovat speciální znaky (např.: .,!#$%_+).

en: Terms/Conditions
cs_CZ: Podmínky použití

en: Using Terms/Conditions
cs_CZ: Použít Podmínky použití

en: Using Terms/Conditions on %s Registration form.
cs_CZ: Použít Podmínky použití v registračním formuláři %s.

en: Checked by default
cs_CZ: Defaultně zaškrtnuto

en: Terms Hyperlink
cs_CZ: Odkaz na Podmínky

en: Terms Error Text
cs_CZ: Chybový text Podmínek

en: Captcha
cs_CZ: CAPTCHA

en: Using Captcha
cs_CZ: Použití Captcha

en: Using captcha on %s Registration form.
cs_CZ: Použití Captchi v %s registračním formuláři.

en: Here
cs_CZ: Zde

en: Captcha Public Key
cs_CZ: CAPTCHA veřejný klíč

en: leave blank for use default key or Get your Public Key -
cs_CZ: ponechte prázdné pro použití výchozího klíče, nebo získejte váš veřejný klíč -

en: Captcha Private Key
cs_CZ: CAPTCHA soukromý klíč

en: leave blank for use default key or Get your Private Key -
cs_CZ: ponechte prázdné pro použití výchozího klíče, nebo získejte váš veřejný klíč -

en: Both fields must be filled!
cs_CZ: Obě pole musí být vyplněna!

en: Captcha Theme
cs_CZ: CAPTCHA téma

en: Red
cs_CZ: Červená

en: White
cs_CZ: Bílá

en: Clean
cs_CZ: Čistý

en: Auto-Convert to %s Role
cs_CZ: Automaticky převést do role %s

en: For:
cs_CZ: Pro:

en: Convert Users Settings:
cs_CZ: Převod nastavení uživatelů:

en: Use Custom Login Settings
cs_CZ: Použít vlastní přihlášení nastavení

en: Hide WP Admin
cs_CZ: Skrýt WP Admin

en: Non-logged in users will receive a 404 when they try to access /wp-admin
cs_CZ: Nepřihlášení uživatelé obdrží 404, když se pokoušejí o přístup /wp-admin

en: This will change it from
cs_CZ: To se změní od

en: Logo Link (when clicked)
cs_CZ: Odkaz s logem (po klepnutí)

en: Logo Title (tooltip)
cs_CZ: Logo název (popis)

en: Text Color
cs_CZ: Barva textu

en: Text Link Color
cs_CZ: Barva textu odkazu

en: The core %s Custom Titles
cs_CZ: Jádro %s vlastní tituly

en: Singular:
cs_CZ: Singulární:

en: Plural:
cs_CZ: Množné číslo:

en: Host
cs_CZ: Hostitel

en: Protocol
cs_CZ: Protokol

en: Sender Email
cs_CZ: Email odesílatele

en: Send Test Email
cs_CZ: Odeslat zkušební E-mail

en: Send message
cs_CZ: Odeslat zprávu

en: File Display Settings
cs_CZ: Nastavení zobrazení souboru

en: Show sort
cs_CZ: Zobrazit řazení

en: jQuery sort
cs_CZ: jQuery řazení

en: Show File Categories
cs_CZ: Zobrazit soubor kategorie

en: Display File Categories on %s HUB page.
cs_CZ: Zobrazit soubor kategorie na stránce HUB %s.

en: Left
cs_CZ: Vlevo

en: Right
cs_CZ: Vpravo

en: Custom Navigation Settings
cs_CZ: Nastavení vlastní navigace

en: Show custom menu on login
cs_CZ: Zobrazit vlastní menu na přihlášení

en: (logged-in)
cs_CZ: (přihlášení)

en: Please first create menu in Appearance->Menus
cs_CZ: Nejprve vytvořte Menu ve Vzhled -> Menu

en: (Custom menu for logged-in users)
cs_CZ: (Vlastní menu pro přihlášené uživatele)

en: (not logged-in)
cs_CZ: (napřihlášení)

en: (Custom menu for not logged-in users)
cs_CZ: (Vlastní menu pro nepřihlášené uživatele)

en: Show HUB page link in menu
cs_CZ: Zobrazit odkaz na stránky HUB v menu

en: HUB page link text
cs_CZ: Text odkazu stránky HUB

en: Currency Settings
cs_CZ: Nastavení měny

en: Align
cs_CZ: Zarovnat

en: Import Settings
cs_CZ: Nastavení importu

en: Please select checkboxes and try again!
cs_CZ: Prosím vyberte zaškrtávací políčka a opakujte akci!

en: XML settings-file
cs_CZ: Nastavení souboru XML

en: Select All
cs_CZ: Vybrat vše

en: Deselect All
cs_CZ: Odznačit vše

en: Login/Logout Redirects Users
cs_CZ: Přihlášení/odhlášení přesměruje uživatele

en: Import
cs_CZ: Importovat

en: Export Settings
cs_CZ: Nastavení exportu

en: Export
cs_CZ: Exportovat

en: Email Address
cs_CZ: E-mailová adresa

en: Successful Logins
cs_CZ: Úspěšná přihlášení

en: Off
cs_CZ: Vypnuto

en: On
cs_CZ: Zapnuto

en: Failed Logins
cs_CZ: Neúspěšná přihlášení

en: ERROR: Non-local or invalid URL submitted for role
cs_CZ: Chyba: Vzdálené nebo neplatné adresy URL odeslané k roli

en: ERROR: Unknown error updating role-specific URL for role
cs_CZ: Chyba: Neznámá chyba při aktualizaci konkrétní roli URL pro roli

en: ERROR: Non-existent role submitted
cs_CZ: Chyba: Neexistující role odeslána

en: ERROR: Non-local or invalid URL submitted for user
cs_CZ: Chyba: Vzdálené nebo neplatné adresy URL odeslané uživateli

en: ERROR: Unknown error updating user-specific URL for user
cs_CZ: Chyba: Neznámá chyba při aktualizaci uživatelsky-specifikovaných URL pro uživatele

en: ERROR: Non-existent username submitted
cs_CZ: Chyba: Neexistující uživatelské jméno napsané

en: Enable custom redirects
cs_CZ: Povolit vlastní přesměrování

en: Login/Logout For All
cs_CZ: Přihlášení/odhlášení pro všechny

en: (low priority)
cs_CZ: (nízká priorita)

en: Login/Logout For Roles
cs_CZ: Přihlášení/odhlášení pro role

en: (medium priority)
cs_CZ: (střední priorita)

en: Login/Logout For %s
cs_CZ: Přihlášení/odhlášení pro %s

en: (high priority)
cs_CZ: (vysoká priorita)

en: Login/Logout For Users
cs_CZ: Přihlášení a odhlášení uživatelů

en: (highest priority)
cs_CZ: (nejvyšší priorita)

en: Manage Default Login/Logout Redirect rules
cs_CZ: Spravovat výchozí přihlášení/odhlášení přesměrovácí pravidla

en: Low Priority - Will work for any Users who do not have specific Login/Logout Redirect rules.
cs_CZ: Nízká priorita - bude fungovat pro všechny uživatele, kteří nemají žádné zvláštní pravidla přesměrování přihlášení/odhlášení.

en: Login Redirect
cs_CZ: Přesměrování přihlášení

en: default login redirect for all users.
cs_CZ: výchozí přesměrovácí přihlášení pro všechny uživatele.

en: Logout Redirect
cs_CZ: Přesměrování po odhlášení

en: default logout redirect for all users.
cs_CZ: výchozí přesměrování po odhlášení pro všechny uživatele.

en: Manage Login/Logout Redirect rules for any role
cs_CZ: Spravovat přihlášení/odhlášení přesměrovací pravidla pro všechny role

en: Specific roles
cs_CZ: Konkrétní role

en: Medium Priority - Will work for Users who have these roles and do not have specific Login/Logout Redirect rules.
cs_CZ: Se střední prioritou - bude fungovat pro uživatele, kteří mají tyto role a nemají žádné zvláštní pravidla přesměrování přihlášení/odhlášení.

en: Add:
cs_CZ: Přidat:

en: Select a role
cs_CZ: Vybrat roli

en: Login URL:
cs_CZ: Přihlašovací adresa URL:

en: Logout URL:
cs_CZ: Adresa URL odhlášení:

en: Login URL
cs_CZ: Přihlašovací adresa URL

en: Logout URL
cs_CZ: Adresa URL odhlášení

en: Manage Login/Logout Redirect rules for any user
cs_CZ: Spravovat přihlášení/odhlášení přesměrovácí pravidla pro všechny uživatele

en: Specific users
cs_CZ: Konkrétní uživatelé

en: Highest Priority - Will always work - Does not matter if user has any other Login/Logout Redirect rules.
cs_CZ: Nejvyšší prioritou - bude vždy fungovat - nevadí, pokud uživatel má jiná pravidla přesměrování přihlášení/odhlášení.

en: Select a username
cs_CZ: Vyberte uživatelské jméno

en: Redirect to:
cs_CZ: Přesměrujte na:

en: Reset Skip Install Pages
cs_CZ: Přeskočit instalaci stránky

en: Add shortcode to start of page
cs_CZ: Přidejte shortcode na začátek stránky

en: Warning! This page does not contain the necessary shortcode. To add a shortcode do it manually or check the box when you save!
cs_CZ: Varování! Tato stránka neobsahuje žádné nezbytné shortcode. Přidání shortcode udělejte ručně nebo zaškrtněte políčko při ukládání!

en: Warning! You must select a page in which you have placed the content.
cs_CZ: Varování! Je třeba vybrat stránku, ve které jste umístili obsah.

en: Settings saved.
cs_CZ: Nastavení uloženo.

en: Payment Settings
cs_CZ: Nastavení plateb

en: From here, you can manage payment gateways.
cs_CZ: Zde můžete spravovat platební brány.

en: Change Skins | Changes the color of the default images used in HUB Page
cs_CZ: Změnit vzhledy | Změní barvu výchozích obrázků použitých v stránce HUB

en: Select Skin Style
cs_CZ: Vyberte styl vzhledu

en: Light
cs_CZ: Světlé

en: Dark
cs_CZ: Tmavé

en: Template Updated.
cs_CZ: Šablona aktualizována.

en: Template and all HUB pages are Updated.
cs_CZ: Šablony a všech HUB stránky jsou aktualizovány.

en: HUB Content
cs_CZ: Obsah HUBu

en: New %s Created
cs_CZ: Nové %s vytvořil

en: New %s Created by Admin
cs_CZ: Nové %s vytvořil Admin

en:   >> This email will be sent to %s (if "Send Password" is checked)
cs_CZ:   >> Tento e-mail bude zaslána %s (je-li zaškrtnuto "Poslat heslo")

en: New %s Registration
cs_CZ: Registrace nového %s

en: Verify Email
cs_CZ: Ověřte email

en: Client's Email verification
cs_CZ: Ověřovací E-mail klienta

en:   >> This email will be sent to %s for verify email address
cs_CZ:   >> Tento e-mail bude zaslán %s ověřte e-mailovou adresu

en: %s Password Updated
cs_CZ: %s heslo aktualizováno

en: New %s Registers
cs_CZ: Nová registrace %s

en: New %s registers using Self-Registration Form
cs_CZ: Nové registrace %s pomocí registrační formuláře

en:   >> This email will be sent to Admin after a new %s registers with client registration form
cs_CZ:   >> Tento e-mail bude zaslána Admin, poté co se nový %s registruje přes registrační formulář

en: {site_title}, {contact_name}, {user_name} and {approve_url} will not be change as these placeholders will be used in the email.
cs_CZ: {site_title}, {contact_name}, {user_name} a {approve_url}, nesmí být změněny v těchto zástupných symbolech, neboť budou použity v e-mailu.

en: %s Account is approved
cs_CZ: Účet %s je schválen

en:   >> This email will be sent to %s after their account will approved (if "Send approval email" is checked).
cs_CZ:   >> %s bude odeslán tento e-mail, poté co jejich účet bude schválen (je-li "Odeslat schválení" je zaškrtnuto).

en: {site_title} and {contact_name} will not be changed as these placeholders will be used in the email.
cs_CZ: {site_title} a {contact_name} se nesmí měnit, protože tyto zástupné symboly budou použity v e-mailu.

en: {site_title}, {contact_name}, {user_name} and {login_url} will not be change as these placeholders will be used in the email.
cs_CZ: {site_title}, {contact_name}, {user_name} a {login_url}, nesmí být změněny v těchto zástupných symbolech, neboť budou použity v e-mailu.

en: %s Created
cs_CZ: Vytvořil %s

en: %s Created by website Admin
cs_CZ: %s vytvořeno webovými stránky Admin

en: {contact_name}, {user_name}, {password} and {admin_url} will not be changed as these placeholders will be used in the email.
cs_CZ: {contact_name}, {user_name}, {password} a {admin_url} nesmí být změněny v těchto zástupných symbolech, neboť budou použity v e-mailu.

en: %s Registered
cs_CZ: %s registrován

en: %s Registered by %s
cs_CZ: %s registrován %s

en:   >> This email will be sent to %s after %s registered him (if "Send Password" is checked)
cs_CZ:   >> Tento e-mail bude zaslána %s po %s jeho registraci (je-li zaškrtnuto "Poslat heslo")

en: %s Updated
cs_CZ: %s aktualizováno

en:   >> This email will be sent to %s (if "Send Update to selected %s is checked") when %s updating
cs_CZ:   >> Tento e-mail bude zaslán %s (je-li "Odeslat aktualizaci vybraných %s je zaškrtnuto") při %s aktualizace

en: {contact_name}, {user_name}, {page_title} and {page_id} will not be changed as these placeholders will be used in the email.
cs_CZ: {contact_name}, {user_name}, {page_title} a {page_id} nesmí být změněny v těchto zástupných symbolech, neboť budou použity v e-mailu.

en: {contact_name}, {page_title} and {page_id} will not be change as these placeholders will be used in the email.
cs_CZ: {contact_name}, {page_title} a {page_id}, nesmí být změněny v těchto zástupných symbolech, neboť budou použity v e-mailu.

en: Admin uploads new file
cs_CZ: Admin nahraje nový soubor

en: Admin uploads new file for %s
cs_CZ: Admin nahraje nový soubor pro %s

en:   >> This email will be sent to %s and his %s when Admin or %s will upload new file for %s.
cs_CZ:   >> Tento e-mail bude zaslána %s a jeho %s když Admin nebo %s nahraje nový soubor pro %s.

en: {site_title}, {file_name}, {file_category} and {login_url} will not be change as these placeholders will be used in the email.
cs_CZ: {site_title}, {file_name}, {file_category} a {login_url}, nesmí být změněny v těchto zástupných symbolech, neboť budou použity v e-mailu.

en: %s Uploads new file
cs_CZ: %s Nahraje nový soubor

en:   >> This email will be sent to Admin and %s when %s will upload file(s)
cs_CZ:   >> Tento e-mail bude zaslán Admin a %s když %s nahrajete soubor(y)

en: {user_name}, {site_title}, {file_name}, {file_category} and {admin_file_url} will not be change as these placeholders will be used in the email.
cs_CZ: {user_name}, {site_title}, {file_name}, {file_category} a {admin_file_url}, nesmí být změněny tyto zástupné symboly, neboť budou použity v e-mailu.

en: %s Downloaded File
cs_CZ: Stažený soubor %s

en: PM: Notify To %s
cs_CZ: PM: Upozornění pro %s

en: Private Message: Notify Message To %s
cs_CZ: Soukromá zpráva: Oznámení zprávy od %s

en:   >> This email will be sent to %s when Admin/%s sent private message (if "Receive email notification of private messages from admin" in selected in plugin settings).
cs_CZ:   >> Tento email bude odslána %s když Admin/%s pošle soukromou zprávu, (je-li "Příjem oznámení o soukromých zpráv od admin" vybrán v nastavení pluginu).

en: {user_name}, {site_title}, {message} and {login_url} will not be change as these placeholders will be used in the email.
cs_CZ: {user_name}, {site_title}, {message} a {login_url}, nesmí být změněny protože tyto symboly budou použity v e-mailu.

en: {user_name}, {site_title}, {message} and {admin_url} will not be change as these placeholders will be used in the email.
cs_CZ: {user_name}, {site_title}, {message} a {admin_url}, nesmí být změněny protože tyto symboly budou použity v e-mailu.

en: Reset %s Password
cs_CZ: Obnovit heslo pro %s

en:   >> This email will be sent to %s when %s forgot it`s password and try to reset it.
cs_CZ:   >> Tento e-mail bude zaslán %s když %s zapomene své heslo a zkusí jej resetovat.

en: {site_title}, {user_name} and {reset_address} will not be change as these placeholders will be used in the email.
cs_CZ: {site_title}, {user_name} a {reset_address},nesmí být změněny protože tyto symboly budou použity v e-mailu.

en: %s Emails Settings
cs_CZ: Nastavení e-mailů %s

en: From here you can edit the emails templates and settings.
cs_CZ: Zde můžete upravit šablony e-mailů a nastavení.

en: Sender Information
cs_CZ: Informace o odesílateli

en: Sender Name
cs_CZ: Jméno odesílatele

en: Reply to Email
cs_CZ: Odpovědět na Email

en: Email Subject
cs_CZ: Předmět e-mailu

en: Email Body
cs_CZ: Text e-mailu

en: Template <strong>Added</strong> Successfully.
cs_CZ: Šablona <strong>přidána</strong> úspěšně.

en: Template <strong>Deleted</strong> Successfully.
cs_CZ: Šablona <strong>odstraněna</strong> úspěšně.

en: <b>NOTE:</b> To use the HUB templates below, be sure to use the following shortcode in the HUB Content field: %s
cs_CZ: <b>Poznámka:</b> Chcete-li použít níže HUB šablony, nezapomeňte použít následující shortcode v poli obsah HUB: %s

en: You can create custom EZ HUB and Advanced HUB templates, and assign them to specific %s/Members and/or %s.
cs_CZ: Vytvořit vlastní šablony EZ HUB a pokročilé HUB a přiřadit k určité %s/Uživatelům a %s.

en: %s/Members will see the default HUB template if no custom template is assigned to them.
cs_CZ: %s/Členovi se zobrazí výchozí šablona HUB, pokud jim není přiřazena žádná vlastní šablona.

en: Create EZ HUB Template
cs_CZ: Vytvořit šablonu HUB EZ

en: Create Advanced HUB Template
cs_CZ: Vytvořit šablonu pokročilé HUB

en: Template Name
cs_CZ: Název šablony

en: Template Type
cs_CZ: Typ šablony

en: Clients
cs_CZ: klienti

en: Circles
cs_CZ: Kruhy

en: A Template Name is required.<br/>
cs_CZ: Je požadován název šablony. <br/>

en: Your Template
cs_CZ: Šablona

en: Compare
cs_CZ: Porovnat

en: List of %s Portals
cs_CZ: Seznam portálů %s

en:   >> This template for [wpc_client_pagel] shortcode
cs_CZ:   >> Tato šablona pro [wpc_client_pagel] shortcode

en:   >> This template for [wpc_client_fileslu] shortcode
cs_CZ:   >> Tato šablona pro [wpc_client_fileslu] shortcode

en: Files from %s (Table)
cs_CZ: Soubory z %s (tabulka)

en: Files to %s (Table)
cs_CZ: Soubory do %s (tabulka)

en: Files to %s (Blog)
cs_CZ: Soubory %s (Blog)

en:   >> This template for [wpc_client_filesla view_type="blog"] shortcode
cs_CZ:   >> Tato šablona pro [wpc_client_filesla view_type = "blog"] krátký

en:   >> This template for [wpc_client_com] shortcode
cs_CZ:   >> Tato šablona pro nedostatek [wpc_client_com]

en: %s Registration
cs_CZ: %s registrací

en:   >> This template for [wpc_client_registration_form] shortcode
cs_CZ:   >> Tato šablona pro nedostatek [wpc_client_registration_form]

en: Registration Successful
cs_CZ: Registrace úspěšná

en:   >> This template for [wpc_client_registration_successful] shortcode
cs_CZ:   >> Tato šablona pro nedostatek [wpc_client_registration_successful]

en: Login Form
cs_CZ: Přihlašovací formulář

en:   >> This template for [wpc_client_loginf] shortcode
cs_CZ:   >> Tato šablona pro nedostatek [wpc_client_com]

en: Staff Profile
cs_CZ: Profil zaměstnanců

en:   >> This template for [wpc_client_profile] shortcode if user role is WP-Client Staff
cs_CZ:   >> Tato šablona pro [wpc_client_profile] krátký kód, je-li uživatelská role je WP-klient zaměstnanců

en: Incorrect Captcha! <br />
cs_CZ: Nesprávné Captcha! <br />

en: Business or Client Name
cs_CZ: Firemní nebo jméno klienta

en: Send this password to email?
cs_CZ: Poslat heslo na email?

en: Check to Enable
cs_CZ: Zkontrolujte povolení

en: Submit Registration
cs_CZ: Odeslat registraci

en: Username:
cs_CZ: Uživatelské jméno:

en: Username or E-mail:
cs_CZ: Uživatelské jméno nebo E-mail:

en: New password:
cs_CZ: Nové heslo:

en: Confirm new password:
cs_CZ: Potvrdit nové heslo:

en: Reset Password
cs_CZ: Resetovat heslo

en: Get New Password
cs_CZ: Získat nové heslo

en: <strong>Hint</strong>: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like <strong>! " ? $ % ^ &amp; ).</strong>
cs_CZ: <strong>Tip</strong>: heslo by mělo být alespoň sedm znaků. Silnější, využíjte velká a malá písmena, čísla a symboly jako <strong>! " ? $ % ^ &amp; ).</strong>

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid key. <a href="
cs_CZ: <strong>Chyba</strong>: Neplatný klíč. <a href = "

en: Your password has been reset. <a href="
cs_CZ: Vaše heslo bylo resetováno. <a href = "

en: <strong>ERROR</strong>: Enter a username or e-mail address.
cs_CZ: <strong>Chyba</strong>: zadejte uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid E-mail.
cs_CZ: <strong>Chyba</strong>: Neplatný E-mail.

en: <strong>ERROR</strong>: There is no user registered with that E-mail address.
cs_CZ: <strong>Chyba</strong>: Neexistujicí uživatel s touto e-mailovou adresou.

en: <strong>ERROR</strong>: There is no user registered with that Username.
cs_CZ: <strong>Chyba</strong>: Neexistující uživatel s tímto uživatelským jménem.

en: <strong>ERROR</strong>:  You do not have permission to reset your password.
cs_CZ: <strong>Chyba</strong>: Nemáte oprávnění k obnovení hesla.

en: The e-mail could not be sent.
cs_CZ: E-mail nelze odeslat.

en: Possible reason: your host may have disabled the mail() function...
cs_CZ: Možný důvod: váš hostitel pravděpodobně zakázal funkci mail()...

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
cs_CZ: Prosím, zadejte své uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu. Zašleme Vám odkaz na vytvoření nového hesla prostřednictvím e-mailu.

en: Enter your new password below.
cs_CZ: Zadejte své nové heslo.

en: The passwords do not match.
cs_CZ: Hesla se neshodují.

en: Check your e-mail for the confirmation link.
cs_CZ: Zkontrolujte svůj e-mail pro potvrzují email.

en: LOGOUT
cs_CZ: ODHLÁŠENÍ

en: (deleted user)
cs_CZ: (odstraněný uživatel)

en: Show more messages
cs_CZ: Zobrazit více zpráv

en: Private Message History
cs_CZ: Historie soukromých zpráv

en: The changes have been successfully saved.<br/>
cs_CZ: Změny byly úspěšně uloženy. <br/>

en: New Password
cs_CZ: Nové heslo

en: Confirm New Password
cs_CZ: Potvrzení nového hesla

en: <strong>Hint:</strong> The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like <strong>! " ? $ % ^ & )</strong>.
cs_CZ: <strong>Tip</strong>: heslo by mělo mít alespoň sedm znaků. Silnější, využíjte velká a malá písmena, čísla a symboly jako <strong>! " ? $ % ^ & )</strong>.

en: Business Names cannot be changed.
cs_CZ: Obchodní jména nelze změnit.

en: Username cannot be changed.
cs_CZ: Uživatelské jméno nelze změnit.

en: A Email is required.<br/>
cs_CZ: Email je povinný. <br/>

en: This field is required
cs_CZ: Toto pole je povinné

en: Login cannot be changed.
cs_CZ: Přihlášení nelze měnit.

en: Action
cs_CZ: Akce

en: Waiting for approval
cs_CZ: Čeká na schválení

en: Approved
cs_CZ: Schváleno

en: This field is marked as required by the administrator
cs_CZ: Toto pole je označeno jako povinné podle požadavků administrátora

en: Select category
cs_CZ: Vyberte kategorii
